جعبه تقسیم استیل

جعبه تقسیم استیل یک جعبه محافظتی است که سیم ها در آن به یکدیگر متصل شده و غالباً در گچ دیوار قرار می گیرد. این جعبه ها در اکثر ساختمان ها و کارخانجات وجود دارد و به دو شکل روکارو تو کار از آن استفاده می کنند. شرکت سریر صنعت از استیل با کیفیت بالا جعبه تقسیم را تولید می کند.

مشخصات جعبه تقسیم استیل

همه ما می‌دانیم که استفاده از برق بسیاری از مشکلات ریز و درشت در زندگی انسانها را حل کرده است و کلیه فعالیت های انسان وابسته به این تکنولوژی می باشد.
برای استفاده درست از صنعت برق در ایران تجهیزات مختلفی وجود دارد که با مطالعه کامل در مورد تجهیزات مختلف و ویژگی های آنها می توانید بهترین و مناسب ترین ها را مطابق نیاز خود تهیه کنید.جعبه تقسیم استیل یکی از این تجهیزات مهم است که موارد استفاده و کاربرد فراوانی دارد.
جعبه های تقسیم جزء اصلی ترین سیستم های حفاظتی هستند که کابل‌ ها و سیم‌ های مختلف درون آنها قرار می گیرد. مقاومت بالا و عایق بودن این جعبه ها سبب استفاده بی خطر این جعبه می شود.
از جعبه های تقسیم استیل نه تنها برای تقسیم بندی سیم و کابل ها بلکه برای قرار دادن تجهیزات جانبی مانند: شنت، آمپرمتر، سلکتور، سوئیچ و بسیاری از موارد دیگر بنا بر درخواست طراحان استفاده می شود.
جعبه های تقسیم استیل قابلیت نصب بر روی پایه های دیوار فنداسیون بتنی و مکان‌ های مختلف دیگر را دارد. برای انجام تست سیم های الکتریکی درون جعبه های تقسیم معمولاً از پیچ هایی از جنس برنج، استنلیس استیل و در برخی موارد پیچ های مسی استفاده می کنند.
خوب است بدانید که امکان تهیه و تولید جعبه تقسیم استیل در اندازه ها و شکل های مختلف مانند: مربعی، مستطیل، دایره ای و همچنین هشت ضلعی وجود دارد. جعبه های تقسیم استیل کاملا ضد زنگ هستند و دسترسی به تنوع ابعاد و سایز، استفاده از این جعبه را راحت تر کرده است.
بیشترین مزایا و دلایل استفاده از جعبه های تقسیم در سیستم های برق کشی عبارتند از:
• از تماس و ارتباط افراد مختلف با سیم و کابل های برق دار جلوگیری می شود.
• از سیم ها در برابر گرد و غبار محافظت می گردد.
• ضد رطوبت بودن جعبه تقسیم استیل موجب افزایش ایمنی می شود .
• جلوگیری از ورود هر گونه جونده کوچک و جویدن سیم ها است.
• این جعبه ها از انتشار آتش جلوگیری کرده و از سیم ها در برابر حرارت محافظت می کند.
نکته مهم این است که جعبه تقسیم استیل در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد و به راحتی می‌توان از آن به عنوان یک جعبه تقسیم ضد انفجار نیز نام برد و با ارائه روش های مختلف برای تولید این محصول دیگر نگران حوادث احتمالی نمی باشید.
بهترین و ایمن ترین جعبه تقسیم استیل را از شرکت سریر صنعت با مناسب ترین قیمت ممکن می توانید تهیه کنید. البته قبل از انتخاب نهایی و خرید این محصول می توانید از کارشناسان حاضر در این مرکز به طور کامل راهنمایی و اطلاعات را دریافت نمایید.