به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

بست عایق دار لوله فلکسی

بست عایق دار لوله فلکسی

بست عایق دار لوله فلکسی
بست عایق دار لوله فلکسی در بخش‌ های مختلف ساختمان و به خصوص در تاسیسات برق مورد استفاده قرار می گیرد. جنس این بست ها با توجه به شرایط و محیطی که مورد استفاده قرار می‌ گیرد متغیر است. اما معمولاً از فلز هایی انتخاب می‌ شوند که در برابر رطوبت و خوردگی مقاومت بالایی داشته باشد. بست عایق دار لوله فلکسی عرضه شده توسط شرکت سریر صنعت بالاترین سطح کیفیت را دارد.

مشخصات بست عایق دار لوله فلکسی

در کابل کشی ساختمان ها و همچنین فضاهای خارجی مهم ترین وسیله‌ ای که مورد استفاده قرار می‌ گیرد بست عایق دار لوله فلکسی است که این بست ها از انعطاف پذیری خوبی برخوردار هستند و با پوشش محافظی که دارند به راحتی از شبکه برق و کابل ها محافظت می کنند.
به طور معمول این بست ها از ورق های گالوانیزاسیون تولید می‌ شوند، که دارای جای پیچ نیز هستند. معمولاً این بست ها را با کمک پلاستیک های pvc روکش می کنند تا در برابر زنگ زدگی مقاومت آن را بالاتر ببرند.
به همین جهت در محیط‌ های عمومی، صنعتی، سقف های کاذب، ساختمان ها و سیم کشی های صنعتی به راحتی می‌ توان از این بست ها استفاده کرد.
در بخش‌ های مختلف ساختمانی جهت سیستم های روشنایی تاسیسات و سیستم های تهویه مطبوع و سیستم های کنترل و دوربین های مدار بسته می توان از این بست ها با خیال راحت به کار برد.
نکته مهم در مورد بست عایق دار لوله فلکسی این است که این بست ها در سایزهای متنوع تولید می ‌شود و برای هر سایز لوله به راحتی می توان از این بست ها در بازار تهیه کرد. وجود تنوع در سایز بست امکان استفاده راحت تر لوله ها در شرایط مختلف را به وجود می‌ آورد.
به طور کلی مشخصات بست عایق دار لوله فلکسی عبارتند از:
این بست ها مقاومت حرارتی بالایی دارند و از دمای منفی ۵ تا ۹۰ درجه سانتیگراد را به خوبی تحمل می کنند.
متریال مورد استفاده در تولید این بست ها ورق گالوانیزه گرم و نوارهای pvc می باشد.
بسته به سایز بست ها سوراخ هایی برای پیچ کردن به قطر ۸ میلی متر و ۶ میلی متر وجود دارد.
امکان تولید این بست در بازه اندازهای ۶ میلی متر قطر داخلی تا ۱۱۰ میلی متر قطر داخلی امکانپذیر می باشد.
معمولاً رنگ این بست ‌ها به دلیل استفاده از موادpvc به عنوان عایق و روکش مشکی است.
با توجه به ویژگی و شرایط ساخت سرعت نصب در این بست ها بالا می باشد.
در برابر هرگونه تنش و لرزشی مقاومت بالایی دارد.
کاهش صدای ناشی از لرزش لوله ها را به وجود می آورد.
تنها با استفاده از یک پیچ این بست در جای خود قرار گرفته و توان نگهداری سیم و کابل های مختلف را دارد.
لازم به ذکر است که کاربرد های بست عایق دار علاوه بر نگهداری سیم و کابل ها و لوله هایی که سیم و کابل از آنها عبور می‌ کنند برای تاسیسات و سیستم های تهویه نیز مناسب می باشد. از این بست ها برای نگهداری انواع لوله های آب سرد در تاسیسات به راحتی می توان استفاده نمود.
با کیفیت ترین بست عایق دار لوله فلکسی را با کمک گرفتن از شرکت سریر صنعت تهیه کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
تهران، سعدی شمالی، کوچه فرهاد، پلاک 8، واحد 2
33119578 - 33119576 - 33964072 - 33964085 - 33980477 - 33980478