به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

بوشن لوله فولادی

بوشن لوله فولادی

بوشن لوله فولادی

بوشن لوله فولادی، قطعه ای است که سرتاسر آن کاملاً رزوه شده و لبه های ابتدایی و انتهایی آن به حالت پخ خورده تولید می شود. این بوشن نه تنها در طول های متفاوتی وجود دارد که موارد مصرف آن نیز متغیر است. باکیفیت‌ ترین بوشن لوله فولادی را شرکت سریر صنعت عرضه می کند.


بوشن لوله فولادی برق

بوشن لوله فولادی جز تجهیزات مهمی است که وظیفه اتصال دو لوله فولادی و گالوانیزه را به یکدیگر دارد این وسیله به شکل استوانه بوده که از دو طرف رزوه می شود.
معمولاً بوشن لوله فولادی برق را از گالوانیزه سرد روکش می کنند که این بوشن در مسیر حرکت کابلها بر روی دیوار یا سقف قرار می گیرد.
البته بوشن لوله فولادی برق را با استفاده از گالوانیزه گرم نیز تولید می کنند که گالوانیزه گرم مناسب برای استفاده در محیط های بیرونی و مرطوب می باشد. استفاده از گالوانیزه گرم، بوشن ها را در برابر زنگ زدگی و عوامل خورندگی مقاوم می ‌کند و طول عمر آنها را بالاتر می برد.
انواع مختلف بوشن لوله فولادی از لحاظ شکل ساخت و حالت سر بوشن ها وجود دارد که در اینجا برخی از نمونه های آن را بررسی می کنیم از جمله:


بوشن ساده

که این بوشن یک قطعه استوانه ای توخالی است و از داخل دنده شده است از این بوشن برای اتصال دو لوله هم قدرت و هم راستا از آین استفاده می کنند.


بوشن روپیچ توپیچ

همانند بوشن ساده است ولی در دو سر آن به ترتیب از داخل و خارج رزوه شده که جهت اتصال دو قطعه که یکی از رو و دیگری از داخل دنده باشد مورد استفاده قرار می گیرد.


بوشن تبدیل

از این بوشن که قطر دو سر آن متفاوت است جهت اتصال دو لوله با قطر های مختلف استفاده می کنند که با کمک بوشن تبدیل، دو لوله در یک راستا قرار می گیرد.
نکته مهم در مورد بوشن لوله فولادی این است که کیفیت این بوشن نه تنها از طریق وزن آن ها کاملاً قابل تشخیص می باشد و اغلب بوشن ها را در سایزهای مختلفی تولید می کنند که چند سایز پر استفاده این بوشن ها عبارتند از: ۱۳ و ۱۶ و ۲۹ و ۴۸ و بسیاری از سایزهای دیگر نیز وجود دارد.


کاربرد بوشن لوله فولادی در صنعت برق

بوشن لوله فولادی برق به این دلیل به وجود آمده است تا کمک کند که لوله ها در برابر رطوبت و خوردگی محافظت شوند و به راحتی لوله های فولادی و گالوانیزه از محل تقسیم و انشعابات درون ساختمان به جعبه های تقسیم یا قوطی های تقسیم انتقال پیدا کند.
از آنجا که قطر لوله های فولادی با قطر جعبه های تقسیم و قوطی ها یکسان می باشد لازم است تا از لوازمی برای ایجاد ارتباط بین این محصولات استفاده شود،مناسب ترین وسیله بوشن لوله فولادی در صنعت برق می باشد.
با کمک گرفتن از بوشن لوله فولادی برق انواع لوله های فولادی بدون هیچ گونه آسیب دیدگی از انشعابات به محل اصلی متصل می شوند. برای کاربرد های برقی از بوشن های کوتاه، بلند و متوسط استفاده می کنند، معمولاً بوشن ها را طبق استانداردهای iso و BS تولید می کنند تا از لحاظ استاندارد و ایمنی مطمئن باشند.
استاندارد ترین بوشن لوله فولادی برق را با قیمت مناسب از شرکت سریر صنعت تهیه نمایید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١