به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

ابزار دقیق

زیر مجموعه ها

ابزار دقیق برای آزمایشگاه فیزیک و مکانیک در تنوع بسیار بالایی وجود دارد که استفاده از هر ابزار برای اندازه گیری های دقیق و بدون خطا و نتیجه بهتر در پایان آزمایش می باشد.
استفاده از ابزارهای متنوع برای اندازه گیری مقادیر مختلف موجب می شود تا نتیجه نهایی کار دقیق تر و درست بوده و در نتیجه راندمان کار بهتر باشد.
چند ابزار مهم وجود دارد که استفاده از آنها در آزمایشگاه فیزیک و مکانیک مورد توجه و اهمیت می باشد. در اینجا به چند مورد مهم آنها به اختصار اشاره می ‌کنیم از جمله:
لوکس متر پراب جدا: ابزاری است که به منظور سنجش شدت روشنایی محیط مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که واحد شدت روشنایی را با لوکس اندازه گیری می کنند این دستگاه را نیز لوکس متر نامیده اند. این ابزار ها دارای صفحه نمایشگر ال سی دی یا ال ای دی هستند که تمامی عملکردهای آن را مشخص می ‌کند و امکان مقدار ماکزیمم، مینیمم و میانگین اندازه گیری ها را دارد.
لوکس متر پراب سرخود: یک لوکس متر دیجیتال حرفه ‌ای است و به خاطر وزن کم و بدنه کوچک به آسانی آن را می توان حمل و نقل کرد. این لوکس متر با کمک ریز پردازنده هایی که در آن تعبیه شده است با عملکرد عالی و دقت بالا وظایف خود را به درستی انجام می دهد و با استفاده از صفحه نمایش موجود بر روی دستگاه می توانید شدت نور را مشاهده کنید.
• بادسنج پراب سرخود توانایی اندازه گیری سرعت باد تا رنج ۳۰ متر بر ثانیه را دارد و همچنین امکان اندازه گیری دما نیز بر روی این دستگاه به وجود می آید. این دستگاه به شکل دو منظوره برای اندازه گیری سرعت باد و دما مورد استفاده قرار می‌ گیرد و با کمک گرفتن از صفحه دیجیتالی موجود بر روی خود تمامی عملکرد ها را به شکل عددی نمایش می دهد. از این دستگاه به راحتی در فضاهای کم نور می‌ توان استفاده کرد، زیرا دارای نور پس زمینه است.
استروسکوپ: یک دستگاهی است که از دو عدسی چشمی به صورت مرکب تشکیل شده تا بتواند اجسام را به شکل سه بعدی نمایش دهد. این دستگاه در اندازه ها و شکل های مختلف تولید می ‌شود و دلیل سایزهای کوچک می توان از آنها به راحتی استفاده کرد.
• باد سنج دیجیتال پراب جدا: مورد استفاده در اندازه گیری سرعت هوا در مکان های دور از دسترس می باشد. با کمک این دستگاه می توان مقادیر اندازه گیری شده را ذخیره کرده و امکان خاموشی خودکار در این دستگاه از هدر رفت شارژ باتری جلوگیری می کند.
• دماسنج پراب جدا: برای اندازه گیری دمای داخلی به خصوص در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای اندازه گیری رطوبت و میزان بخار موجود در هوا نیز از این دستگاه استفاده می شود.
شرکت سریر صنعت با عرضه انواع ابزار دقیق مورد استفاده در آزمایشگاه فیزیک و مکانیک در بالاترین سطح کیفیتی به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش امکان دسترسی به این محصولات را برای همه صنعتگران و خریداران عمده با مناسب ترین قیمت ممکن فراهم کرده است.

ابزار دقیق برای آزمایشگاه شیمی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. زیرا در این آزمایشگاه ها باید همه چیز به شکل دقیق مورد بررسی قرار بگیرد تا نتیجه کار رضایت بخش باشد.
لوازم و تجهیزات زیادی در آزمایشگاه های شیمی مورد استفاده قرار می‌ گیرد که نبود هر کدام از این ابزارها موجب می شود تا بخشی از کارها به درستی انجام نگیرد.
بسته به نوع کارکرد آزمایشگاه های شیمی از لوازم و ابزارهای خاصی استفاده می شود که تهیه هر کدام از این ابزارها در بالاترین سطح کیفیتی موجب نتیجه بهتر و دقیق تر است.
برای راه اندازی یک آزمایشگاه شیمی بهتر است تا ابتدا به طور دقیق و کامل لوازم و ابزار های مورد نیاز در آزمایشگاه را شناخته و از کاربرد و کارکرد هر کدام از این ابزارها به طور کامل مطلع شوید.
تجهیزات مختلفی که در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد از ابزارهایی مانند لوله های آزمایش و بوته چینی و بسیاری از این موارد گرفته تا ابزارهای دقیق وجود دارند.
در اینجا به چند ابزار دقیق پر استفاده و لازم برای آزمایشگاه شیمی و نحوه کارکرد هر کدام از آنها که در شرکت سریر صنعت به آسانی یافت می شود اشاره می کنیم از جمله:
• اکسیژن متر پراب سرخود:
از این دستگاه برای اندازه گیری دقیق اکسیژن محلول، اکسیژن موجود در هوا و همچنین درجه حرارت استفاده می کنند. این دستگاه با کمک سنسور دمایی تمامی وظایف خود را انجام می دهد.
بیشترین مورد استفاده و کارکرد این ابزار دقیق در تحقیقات پزشکی، آکواریوم ها، صنعت کشاورزی و مکان های خاص تخم گذاری ماهی ها و همچنین تصفیه آب و معادن مورد استفاده قرار می ‌گیرد.
این دستگاه با کمک سنسور دمایی خاصی که در آن وجود دارد میزان اکسیژن را مشخص می کند.
نشت یاب گاز:
دستگاهی است که وجود گاز را در منطقه خاص تشخیص داده و برای سیستم ایمنی در برابر نشت های ناخواسته مورد استفاده قرار می گیرد.
نشت یاب ها توانایی ارتباط با سیستم های کنترل صنعتی را دارند به همین جهت برای کنترل ایمنی کارکنان و تجهیزات وجود در مراکز مختلف از این دستگاه استفاده می شود.
کاربرد عمده این دستگاه جلوگیری از آتش سوزی های احتمالی و جلوگیری از نشت گازهای سمی در محیط می باشد.
• اکسیژن متر پر آب:
این دستگاه دارای یک پراب جدا است که با کمک سنسور دمایی می تواند مقدار دقیق اکسیژن محلول و اکسیژن موجود در هوا را مشخص کند.
در این دستگاه نیز برای بخش ‌های مختلف صنعت مانند: کشاورزی، پزشکی، آزمایشگاه ها و همچنین معادن استفاده می شود.
به دلیل سنسور دمایی موجود در این دستگاه که از دقت بالاتری برخوردار است. این دستگاه دارای نمایشگر چندگانه است که اکسیژن و دما را به صورت همزمان می تواند مشخص کند.
اسید سنج مایعات:
از این دستگاه در آزمایشگاه ‌های کنترل کیفیت برای اندازه گیری میزان اسید و قلیایی بودن مایعاتی مانند: آب، الکل، آبمیوه، نوشابه های گازدار، شیر و بسیاری از موارد دیگر به کار می برند. به راحتی با نشان دادن اعداد صفر تا ۱۴ میزان قلیایی یا اسیدی بودن مایعات را مشخص می کند.
اسید سنج خاک و مواد غذایی:
با کمک این دستگاه به راحتی می توان میزان اسید موجود در گوشت خاک و مواد غذایی مختلف را اندازه گیری کرد و جزء دقیق ترین دستگاه هایی است که در آزمایشگاه ها و مراکز دامپزشکی کاربرد دارد.
شرکت سریر صنعت، دقیق ترین ابزار های مورد نیاز برای راه اندازی آزمایشگاه شیمی را با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

ابزاردقیق برای دما و رطوبت ادواتی هستند که در اندازه گیری کمیت با توجه به استانداردهای موجود به شکل دقیق عمل کرده و با کمترین خطا نتیجه خروجی را ارائه می دهد.
به طور کلی استفاده از ابزار دقیق برای ایجاد زیرساخت های مناسب در سیستم کنترل و کیفیت و همچنین راه اندازی مرکز جدید لازم و ضروری است.
می دانیم که ابزار دقیق برای سنجش و اندازه گیری عواملی مانند: دما، رطوبت و فشار، درجه حرارت و همچنین ارتفاع مایعات و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.
تهیه ابزار دقیق های باکیفیت و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش موجب امنیت و اطمینان در مورد دستگاه می باشد که به راحتی می توان این نمونه ها را خریداری کرد.
شرکت سریر صنعت با عرضه انواع مختلف ابزار دقیق برای محاسبه دما و رطوبت امکان دسترسی به محصولات با کیفیت بالا را فراهم کرده است.
برخی از ابزارهایی که این شرکت ارائه می دهد عبارتند از:
• ترمومتر لیزری: با استفاده از لنزها و آینه هایی که درون آن قرار گرفته، انرژی مادون قرمز را در یک نقطه متمرکز کرده و با اندازه گیری انرژی و تبدیل آن به سیگنال های الکتریکی می تواند دمای جسم را مشخص کند. این ترمومتر امکان ارائه دقیق ترین دما را دارد و کمترین خطا در این دستگاه اتفاق می افتد. دستگاه‌ های ترمومتر دارای تکمیلی لیزری و دو لیزری هستند که برای کاهش خطا ها کاربر عرضه می گردند.
ترمومتر تماسی: انواع مختلفی از ترمومتر تماسی وجود دارد که برای اندازه گیری دما و حرارت مورد استفاده قرار می گیرند. این ترمومتر ها از صنعت پزشکی تا صنعت تولید کولر مورد استفاده و کاربرد هستند و انواع مختلف ترمومتر جیوه ای، الکلی و دیجیتال هستند، که به صورت تماسی عمل می کنند. بر روی این دستگاه یک صفحه نمایشگر وجود دارد که تمامی عملکردهای دستگاه را به شکل عددی نمایش می‌ دهد و امکان حداقل و حداکثر و همچنین میانگین بر روی این دستگاه امکان پذیر است.
رطوبت سنج خاک یک ابزار کاملا دقیق است که برای تشخیص ph و رطوبت خاک و در نهایت بررسی سلامت خاک و عنصر های تشکیل دهنده آن مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این ابزار مناسب برای استفاده در گلخانه ها و مراکز پرورش قارچ و همچنین در شرکت های کمپوست و گلدان های داخل و خارج منزل مورد استفاده قرار می گیرد، تا با کمک آن میزان رطوبت و ph خاک مشخص گردد.
• ترموکوبل: جزء مجهز ترین دستگاه های اندازه گیری الکتریکی دما است که اختلاف دما بین دو نقطه را به دست آورده و به ولتاژ تبدیل می کند. استحکام و دوام بالا و همچنین دقت مناسب دستگاه می‌ تواند از ویژگی ‌های مثبت آن باشد. انواع مختلف ترموکوپل با کارکردهای خاص وجود دارد که در بخش‌ های مختلف صنعت از آنها استفاده می شود.
دوربین حرارتی: از دوربین حرارتی در بخش های مختلف صنعت برق برای چک کردن آیه ها و بررسی گرمای موجود در اتصالات و عیب یابی ها استفاده می شود. همچنین در پست های برق برای بررسی دمای ترانسفورماتور ها و سیستم خنک کاری مورد استفاده است. بیشترین صنایعی که از دوربین حرارتی استفاده می کنند صنایع برق، تولیدی هوافضا و نظامی و همچنین صنعت خودرو و نفت و گاز است.
رطوبت سنج محیطی: از این ابزار دقیق در محیط های درمانگاه و بیمارستانی برای مشخص کردن میزان رطوبت و دما استفاده می کنند. لازم به ذکر است که در این دستگاه از هیدرومتر الکلی استفاده می ‌شود، که موجب بالاتر بردن دقت این دستگاه در سنجش رطوبت و تخمین زدن نسبی هوا می باشد.
با کمک گرفتن از شرکت سریر صنعت به انواع مختلف ابزار دقیق برای اندازه گیری دما و رطوبت می توانید دسترسی پیدا کنید و این محصولات را در کیفیت بالا به دست آورید.

ابزار دقیق برای برق، الکترونیک و مخابرات باید جزء اولین فاکتور های خرید در کارگاه های الکترونیک و مخابرات قرار بگیرد زیرا با وجود این ابزارها به راحتی میزان جریان ولتاژ و همچنین امواج الکترومغناطیس قابل اندازه گیری و بررسی می‌ باشد.
از آنجا که محاسبه دقیق این موارد در نحوه کارکرد سیستم های الکترونیک و مخابرات نقش تاثیرگذاری دارد باید از ابزارهای مناسب برای این کار استفاده شود.
شرکت سریر صنعت با ارائه انواع مختلف ابزار های مورد نیاز برای کارهای الکترونیک و مخابرات امکان دسترسی راحت تر به این ابزارها را به وجود آورده است.
در اینجا برخی از ابزار دقیق های مهم پرکاربرد برای برق، الکترونیک و مخابرات را که توسط شرکت سریر صنعت عرضه می شود مورد بررسی قرار می دهیم از جمله:
میگر دیجیتالی: این دستگاه وظیفه اندازه گیری مقاومت عایقی کابل ها را دارد و با کمک این دستگاه می توان نشتی های مختلف در انواع ترانسفورماتور، الکتروموتور و سوئیچ ها را مورد بررسی قرار داد و همچنین ضریب دی الکتریک مواد عایق را مشخص کرد.
مولتی متر قلمی: یک دستگاه کاربردی برای اندازه گیری مقاومت الکتریکی و جریان است. این دستگاه می تواند کمیت های مختلفی مانند مقاومت، ولتاژ و جریان را با دقت بسیار بالا در کمترین زمان ممکن اندازه‌گیری کند.
• دستگاه lcr متر: جزء دستگاه های حرفه ای در اندازه گیری مدار الکتریکی برای مشخص کردن میزان جریان خازن و مقاومت دانست.
• کلمپ آمپر متر: مورد استفاده در جریان متناوب و مستقیم برای اندازه گیری جریان و ولتاژ و سایر پارامترهای مربوط به برق و اتصالات مدار می باشد.
ارت سنج عقربه ای: با کمک این دستگاه به راحتی می توان مقاومت زمین را اندازه گیری کرده و از آن برای حفظ ایمنی و محافظت جان افراد و همچنین جلوگیری از آسیب رسیدن به تجهیزات استفاده می کنند.
• ارت سنج کلمپی این دستگاه با محاسبه جریان جاری در حلقه های ایجاد شده را توسط چند الکترود، همچنین مقاومت زمین را محاسبه می کنند. مزیت استفاده از این دستگاه کاربری آسان آن و مناسب بودن برای زمین های بتنی است.
• آمپر متر تابلویی: این دستگاه قابل استفاده در سیستم های تک فاز و سه فاز است و با قابلیت نصب سریع و آسان به راحتی می تواند پارامتر هایی مانند جریان و ولتاژ را به سرعت اندازه گیری کند.
مولتی متر تستر: این دستگاه قادر است تا چند مقدار الکتریکی مانند ولت، آمپر و چند مقدار دیگر را تشخیص دهند و در واقع استفاده از این دستگاه موجب بی نیاز شدن کاربر از چندین دستگاه دیگر می‌ شود.
مولتی متر عقربه ای: بهترین وسیله برای اندازه گیری مقاومت، جریان و ولتاژ های متناوب است. این دستگاه دارای دقت نسبتاً خوب و قادر می باشد تا ولتاژ DC و Ac و همچنین مقاومت مدار را اندازه‌گیری کند.
پاور آنالایزر کلمپی: یک دستگاه برای اندازه گیری دقیق ویژگی های قدرت الکتریسیته می باشد. از این دستگاه به راحتی می‌ توان در اندازه گیری پارامترهای برق سه فاز استفاده کرد.
• کلمپ آمپر متر: این دستگاه به دو صورت آنالوگ و دیجیتال وجود دارد و هر دو نوع آن وظیفه اندازه گیری جریان Ac و Dc را به عهده دارند در واقع این دستگاه جزء پر مصرف ترین دستگاه های اندازه گیری در آزمایشگاه های برق و الکترونیک است.
شرکت سریر صنعت تلاش می کند تا انواع تجهیزات اندازه گیری برق، الکترونیک و مخابرات را در بالاترین سطح کیفیت به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه کند و با ارائه مشاوره های لازم برای انتخاب بهترین نوع ابزارهای دقیق امکان خرید بهتر را به وجود می آورد.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١