به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

لوکس متر پراب سرخود

لوکس متر پراب سرخود

لوکس متر پراب سرخود
لوکس متر پراب سرخود یا نورسنج یک وسیله دقیق و حرفه‌ ای است که در سایز کوچک و وزن سبک وجود دارد و به راحتی با کمک یک دست می توان آن را حمل و نقل کرد. این دستگاه مجهز به یک مدار میکروپروسسوری داخلی است که حداکثر دقت را دارد. با کمک شرکت سریر صنعت می توانید بهترین نوع آن را تهیه کنید.

مشخصات لوکس متر پراب سرخود

لوکس متر پراب سرخود یک دستگاه اندازه گیری نور است که با استفاده از دانش فنی مهندسی به روز و پیشرفته این دستگاه ها کاملاً دقیق تولید می شوند و نحوه کارکرد آنها برای همه افراد به راحتی امکان پذیر است.
یکی از مهمترین وسایل که برای تعیین میزان روشنایی و اندازه گیری شدت نور در شرایط مختلف مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه لوکس متر پراب سرخود است. این دستگاه در انواع مختلفی از لحاظ نحوه کارکرد وجود دارد که تمامی آنها با آنالیز و پایش مشخصات نور منتشر شده در مکان های مختلف، قدرت و شدت نور را محاسبه می کنند.
می دانیم که در محیط های مختلف باید میزان نور به شکل استاندارد تنظیم شود. زیرا در صورت تنظیم نبودن نور اثرات مخربی بر روی بینایی افراد به جای می ماند. مخصوصاً در مکان ها و سیستم های مختلفی که افراد در آن مطالعه می‌ کنند نوسانات نور اهمیت زیادی دارد.
همچنین در صنایع بزرگ و حساس لجستیکی، در بیمارستان ها در آزمایشگاه ها و بسیاری از شرکت ها و کارخانجات مختلف اهمیت تنظیم شدت نور بسیار بالا می باشد.
پس بهترین کار استفاده از تکنولوژی سنجش دقیق نور با کمک دستگاه لوکس متر است. این دستگاه ها با دقت بالا در سرعت و ارتعاشات نور می ‌تواند به صورت دقیق میزان نور را مشخص کند.
در اینجا به برخی از مشخصات لوکس متر پراب سرخود اشاره می کنیم تا بیشتر با این دستگاه آشنا شده و به راحتی بتوان از آن استفاده کرد از جمله:
این دستگاه توانایی اندازه‌گیری نور در واحد لوکس را در دامنه بین ۰ تا ۲۰۰۰۰ لوکس با رزولوشن یک دارد.
دقت اندازه گیری در این دستگاه ها بسیار بالا است.
دارای یک نگهدارنده جهت محافظت بهتر تجهیزات دستگاه هنگام استفاده با یک دست می باشد.
دارای مدار میکروپروسسوری داخلی با دقت و کارایی عالی است.
امکان چیدمان دکمه های کوچک بر روی این دستگاه برای عملکرد راحت تر وجود دارد.
ذخیره مقادیر ماکسیمم، مینیمم و متوسط این مقادیر را با فراخوانی دوباره بر روی دستگاه امکان پذیر است.
دارای دکمه های نگهدارنده و ثابت کننده اطلاعات بر روی دستگاه است.
نمایشگر ال سی دی دستگاه قابلیت نمایش ارقام تا ۸ میلی متر ارتفاع را دارد.
توانایی اندازه گیری رطوبت را نیز دارد.
منبع تغذیه این دستگاه باطری ۹ ولتی است که قابل شارژ می باشد.
دارای یک دیود نوری منحصر به فرد و سنسوری برای تصحیح فیلتر رنگ می باشد.
تجهیزات مهمی که به همراه دستگاه ها عرضه می شود کیف حمل و نقل است.
این محصول را با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهند دلیل اهمیت استفاده از دستگاه لوکس متر پراب سرخود در محیط های مختلف و کاربرد گسترده آن در صنایع پتروشیمی و رنگ سازی و بیمارستانی بهتر است تا این دستگاه را از طریق مراکز معتبر تهیه کرد.
شرکت سریر صنعت یکی از این مراکز است که این محصول را با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١