به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

نشت یاب گاز

نشت یاب گاز

نشت یاب گاز
نشت یاب گاز یک دستگاه ی برای اندازه گیری نشتی گاز در یک محدوده و یک قسمت که معمولاً جهت آشکار کردن گازهای مضر و سمی در محیط زندگی انسان مورد استفاده قرار می گیرد و توان تشخیص گاز های با غلظت پایین را نیز دارد. از شرکت سریر صنعت می توانید نشت یاب گاز را در تنوع بالا از لحاظ نوع عملکرد و سنسور تهیه نمایید.

نشت یاب گاز چیست؟

نشت یاب گاز یک دستگاهی است برای اندازه گیری و تشخیص گازهای متان و سایر گازهای شهری که با دقت و حساسیت بالا در کمترین زمان ممکن و محل نشت گاز را مشخص می ‌کند و همچنین میزان نشتی را اندازه گیری می نماید.
محدوده اندازه گیری دستگاه با توجه به صفحه نمایش بزرگ ال سی دی که بر روی آن وجود دارد بر حسب ppm می باشد. دستگاه های نشت یاب گاز امکان صفر خودکار و تشخیص نشتی گاز در دوزهای بسیار کم را نیز دارند، زیرا این دستگاه ها با حساسیت های بالایی تولید می شوند و جهت صرفه جویی در میزان شارژ باتری در صورتی که مورد استفاده قرار نگیرد به صورت خودکار خاموش می شوند.
برخی از مشخصات دستگاه نشت یاب گاز که موجب کارکرد بهتر این دستگاه می شود عبارتند از:
مدت زمان پاسخگویی کمتر از ۲ ثانیه
دقت و حساسیت بالا در اندازه گیری و تشخیص گاز
وجود آلارم های صوتی برای مشخص کردن و آگاهی کاربر
دارای صفحه نمایش بزرگ و خوانا برای دید بهتر
کاربری راحت و آسان
توان تشخیص نشت گاز در رنج های بسیار پایین
وجود سنسورهای حساس بر روی دستگاه موجب شده تا این دستگاه ها در محیط های آلوده برای تکنسین ها به راحتی عمل کرده و با اشعه لیزری مادون قرمز سمت انتشار گاز را مشخص می کند و در مسیر برگشت این اشعه حجم گاز موجود در محیط زیست مشخص می گردد.
نشت یاب گاز

کاربرد نشت یاب گاز

معمولاً نشت یاب گاز کاربردهای بسیار گسترده‌ ای دارد و در بخش های مختلف صنعتی و خانگی برای پیدا کردن نشتی گاز شهری و یا گاز های برودتی مانند نشتی یخچال و یا سیستم ‌های سرمازا مورد استفاده قرار می گیرد، با توجه به نوع آلتراسونیک موجود در نشت یاب گاز به راحتی می توان تمامی این کارها را انجام داد.
نوع خاصی از دستگاه های نشت یاب گاز هستند که با آنالیزور کردن گاز ها در خروجی دودکش ها مورد استفاده قرار می گیرند، که بیشتر از این نوع نشت یاب در کوره های صنعتی برای تنظیم راندمان سوخت و کنترل آلاینده های گازی استفاده می کنند.
یکی دیگر از موارد استفاده و کاربرد دستگاه های نشت یاب گاز برای کنترل کیفی هوا در آزمایشگاه ها، مراکز پرورش گل و گیاه و همچنین مراکز پرورش قارچ می باشد که با کمک این دستگاه می توان آلاینده های محیطی را مورد تست قرار داده و کاملا کنترل کرد.
در صورتی که به یک دستگاه نشت یاب گاز حرفه‌ ای به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش نیاز دارید با شرکت سریر صنعت ارتباط برقرار نمایید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١