به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

استروسکوپ

استروسکوپ

استروسکوپ
دستگاه استروسکوپ یک دستگاه مرکب از دو عدسی چشمی است که به صورت سه بعدی و برجسته تصاویر را مشخص می کند. مکان سنجی و سرعت سنجی در تجهیزات تست را می توانند به شکل مکانیکی یا نوری و یا الکتریکی انجام دهد. بهترین نوع استروسکوپ را از شرکت سریر صنعت تهیه کنید.

مشخصات فنی استروسکوب

استروبوسکوپ در واقع یک وسیله ای است که برای ایجاد تصاویر سه بعدی در بیننده به وسیله دید دو چشمی و وجود دو عدسی به شکل برجسته تصاویر را مشخص می کند. با تلفیق تصاویر دو بعدی در مغز حس دیدن تصویر سه بعدی را القا می ‌کند.
اولین بار این دستگاه را چارلز ویتسون اختراع کرده که به طور همزمان دو تصویر را جداگانه هر کدام با یک چشم ببیند و این دو تصویر یک صحنه را نشان بدهند که با زوایای کمی با هم تفاوت داشتند. به تفاوت های جزئی این دو منظره اختلاف منظر گفته می شد و موجب می شد تا عمق این تصاویر در مغز تعبیر و تفسیر شود.
از این نوع تکنولوژی در حال حاضر در سینماهای سه بعدی، توسط عینک های مخصوص انجام می شود که انواع متفاوتی از عینک های رنگی یا قطبیده وجود دارد که با زدن عینک بر روی چشم حس دیدن فیلم های سه بعدی را بر روی پرده های تک بعدی برای بیننده به وجود می آورد.
انواع مختلفی از دستگاه استرسکوپ به شکل جیبی و آینه دار وجود دارد که هر کدام مشخصات خاص خود و موارد کاربرد مختلف دارند.

استروسکوپ جیبی

این مدل از لحاظ حمل و نقل بسیار راحت است و به دلیل سایز کوچک در جیب جا می گیرد طراحی ساده و محکم این دستگاه موجب شده تا حمل و نقل آن نیز راحت تر باشد. در این نوع استروسکوپ از دو عدسی بزرگ نما در یک قاب فلزی تاشونده استفاده می کنند و فاصله بین این دو عدسی به اندازه ۶۵ میلی متر اندازه طبیعی فاصله دو چشم است.

استروسکوپ آینه ای

در این مدل علاوه بر عدسی، ۴ آینه نیز به کار رفته که با زاویه ۴۵ درجه نسبت به سطح عکس قرار می گیرد. بعضی از استروسکوپ های بزرگ به جای آینه منشور قرار می ‌دهند. در برخی از مدل های این استروسکوپ امکان تغییر فاصله آینه ها و ارتفاع آنها به راحتی امکان پذیر است و این موضوع سبب بزرگنمایی بیشتر می شود.
بیشترین موارد استفاده از استروسکوپ برای عکسبرداری های هوایی در صحرا و بیابان ها است. که به راحتی با عکسبرداری های سه بعدی مشخصات نقاط مختلف را نشان می دهد.
در اینجا به برخی از مشخصات فنی دستگاه استروسکوپ می‌ پردازیم از جمله:
این دستگاه ها کاملاً کوچک هستند و قابلیت حمل و نقل آنها به آسانی امکان پذیر است.
برای اندازه گیری های فضاهای کوچک و قطعات غیرقابل دسترسی جزء بهترین گزینه ها قرار می گیرد.
بدون نیاز به توقف سیستم و چسباندن رفلکتور امکان کار کردن آن وجود دارد.
دارای لامپ پرقدرت زنون با شدت ۸۰۰ لوکس در فاصله بیست سانتی متر است .
باتری این دستگاه قابل شارژ است و طول عمر یک ساعت دارد.
محدوده اندازه گیری این دستگاه در ابعاد و اندازه های بسیار کوچک می باشد.
دقت اندازه گیری این دستگاه بسیار زیاد است.

به دلیل تنوع بالای دستگاه استروسکوپ بهتر است تا از از شرکت های معتبری مانند سریر صنعت این دستگاه را تهیه نمایید تا با کمک گرفتن از کارشناسان مجرب حاضر در این مجموعه بتوانید بهترین نوع دستگاه ها را انتخاب کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١