به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

دوربین حرارتی

دوربین حرارتی

دوربین حرارتی
دوربین حرارتی یک وسیله ای است که به جای نشان دادن تصویر توسط نور با کمک حرارت این کار را انجام می ‌دهد و به طور کلی ساختار آن شبیه به دوربین مداربسته می باشد. بهترین نوع دوربین حرارتی را شرکت سریر صنعت به بازار عرضه می کند.

دوربین حرارتی چگونه کار می کند؟

فیلم های حرارتی برای انجام عملکردهای خود وابسته به حرارت هستند و تمام فعالیت های ۲۴ ساعت را می توانند به خوبی ثبت و ضبط کنند.
دوربین های حرارتی بعد جدیدی از نظارت و امنیت را عرضه می کنند که بر خلاف نور مرئی گرما را می بینند و قادر هستند در تاریکی مطلق هم انسان ها و اجسام دیگر را به خوبی تشخیص دهند.
شاید از نحوه کارکرد دوربین حرارتی برای همه افراد جای سوال باشد که با این توضیحات می خواهیم به این سوال ذهنی افراد پاسخ دهیم.
در واقع دوربین های امنیتی حرارتی با کمک گرفتن از گرمایی که از افراد و اشیا ساطع می شوند، می توانند به راحتی آنها را شناسایی کنند بیشترین موارد استفاده از این دوربین ها در مناطق حساس می باشد که با اضافه کردن یک دوربین حرارتی می توان میزان امنیت را به صورت قابل توجهی افزایش داد.
پنهان ماندن از چشم دوربین حرارتی تقریباً غیر ممکن است و از پشت درخت هم این دوربین ها قابلیت تشخیص دارند.
توانایی تشخیص حرارت از فاصله های دور موجب شده تا از این دوربین در سیستم های امنیتی پلیس استفاده های فراوانی می گردد. در شرایط دشوار آب و هوایی مانند هوای مه آلود و طوفان، دوربین های حرارتی به راحتی کار خود را انجام می‌ دهند.
دوربین حرارتی

انواع دوربین حرارتی

دوربین حرارتی که به نام‌ های مختلفی مانند گرما نگار، ترمو ویژن نیز شناخته می ‌شود، جزء لوازم پر کاربرد در صنایع مختلف و همچنین در صنعت برق می باشد.
این دوربین برای چک کردن آرایه ها بررسی گرمای بیش از حد در اتصالات و بررسی عیوبی که ممکن است با افزایش دما همراه باشد در پست های برق می‌ پردازد. نمونه هایی از دوربین حرارتی نیز وجود دارد که در سیستم های نیروگاهی و پتروشیمی در بخش تعمیر و نگهداری تجهیزات مورد استفاده قرار می‌ گیرند.
انواع مختلفی از دوربین حرارتی با توجه به نحوه کارکرد و موارد استفاده وجود دارد که هر کدام با داشتن ویژگی های خاص مناسب برای استفاده در صنایع مختلف می باشد.
چند نمونه معروف و پرکاربرد این دوربین ها عبارتند از:

دوربین حرارتی دید در شب

دارای برد بلندی است و مناسب برای قرار دادن در جیب و مطالعه در خارج از منزل و شرایط نور کم می باشد.

دوربین حرارتی مادون قرمز

دوربین با کیفیت بسیار بالایی قابلیت شناسایی اشیا و اشخاص را دارد.

دوربین حرارتی تصویربرداری

این دوربین در سطح بالایی از کیفیت قرار دارند و جزء پرطرفدارترین نمونه های موجود در بازار است
به طور کلی انواع دوربین حرارتی را در گروه های باند کوتاه، باند متوسط و باند بلند تقسیم بندی می کنند که هر کدام مناسب موقعیت و شرایط خاص طراحی می گردد.
با کمک گرفتن از کارشناسان مجرب شرکت سریر صنعت می توانید مناسب ترین گزینه را با توجه به کارکرد خود با قیمت های مناسب تهیه کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١