به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

لوکس متر پراب جدا

لوکس متر پراب جدا

لوکس متر پراب جدا
لوکس متر پراب جدا یک وسیله ظریف است که توانایی اندازه گیری لوکس تا ۲۰ هزار را با سنسور مجزا و حافظه موقت، همچنین کالیبراسیون دستی دارد. این دستگاه ها تجهیزات دقیق است که توسط شرکت سریر صنعت عرضه می گردد.

مشخصات لوکس متر پراب جدا

لوکس متر پراب جدا یک وسیله کاملا دقیق برای اندازه گیری شدت روشنایی بر حسب واحد لوکس می باشد. این دستگاه با استفاده از سنسورهای خاص شدت سطح نور را حس می کند و با کمک گرفتن ضرایب اختصاصی که درون دستگاه قرار داده شده، شدت نور را به شکل دیجیتالی نشان می دهد.
یک وسیله مهم و کاربردی در طراحی محیط های کار استاندارد است، زیرا در محیط های کار استاندارد باید میزان شدت نور به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد که این میزان ها در محیط های کار از یک حداقل و حداکثری برخوردار است به راحتی با کمک گرفتن از لوکس متر پراب جدا می توانید این حداقل و حداکثر را مشخص کنید.
یکی دیگر از موارد استفاده ای که از این دستگاه می شود برای اندازه گیری شدت نور در محیط های گلخانه ای می باشند. زیرا شدت نور در این محیط ها مورد توجه بیشتری باید قرار بگیرد. در صورت تنظیم نبودن ممکن است به گیاهان آسیب های بزرگی وارد شود. با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حال حاضر انواع مختلفی از لوکس متر پراب جدا تولید شده و به بازار عرضه گردیده است.
در اغلب مواقع امکان اتصال لوکس متر پراب جدا به کامپیوتر وجود دارد و به شکل دقیق تری امکان این اندازه گیری شدت نور امکان‌ پذیر می ‌شود.
در اینجا برای آشنایی بیشتر به برخی از مشخصات دستگاه لوکس متر پراب جدا می پردازیم:
اغلب این دستگاه ها دارای وزن بسیار کمی هستند و در سایزهای کوچک و سبک تولید می شوند.
توانایی بررسی شدت نور از ۰ تا ۲۰ هزار لوکس را به راحتی دارند و امکان تنظیم شدت نور در دو رنج موجب بالاتر بردن دقت دستگاه می گردد.
دارای یک صفحه نمایش بزرگ است که به راحتی می توان حرکات دستگاه را مشاهده کرد.
مقدار اندازه گیری شدت نور بر روی صفحه مانیتور موجود بر دستگاه به شکل عددی نشان می دهد.
دقت بالا در اندازه گیری و امکان تنظیم دستی و خودکار نقطه صفر در این دستگاه ها وجود دارد.
وجود سنسورهای جدا از دستگاه برای اندازه گیری ساده تر و بهینه و شدت نور موجب آسان تر شدن نحوه کار با دستگاه است.
تا ۲ بار در ثانیه نرخ نمونه برداری این دستگاه وجود دارد.
تقریبا دما بر روی کیفیت اندازه گیری تاثیر زیادی نمی گذارد.
دارای باتری کتابی و قابل تعویض است.
همراه این دستگاه ها یک کیف برای حمل و نقل دستگاه عرضه می‌ گردد.
در حال حاضر در صنایع مختلفی به دلیل اهمیت رعایت استانداردها نیاز به دستگاه احساس می‌ شود و به همین جهت باید در تهیه این دستگاه ها دقت بیشتری انجام داد.
برای تهیه لوکس متر پراب جدا از طریق شرکت سریر صنعت می توانید این محصول را با گارانتی و خدمات پس از فروش در بالاترین سطح کیفیت تهیه کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١