به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

مولتی متر تستر

مولتی متر تستر

 مولتی متر تستر
مولتی متر تستر که در واقع به یک مولتی متر کوچک یا فازمتر نیز معروف می باشد بسیار مناسب برای بردهای الکتریکی است. این مولتی متر به دلیل شکل ظاهری از موارد استفاده زیادی برخوردار می باشد و توانایی اندازه گیری مقاومت تا ۲۰ مگا هرتز و جریان تا ۲۰۰ میلی آمپر را دارا است. شرکت سریر صنعت نمونه با کیفیت بالای مولتی متر تستر را عرضه می کند.

مشخصات و کاربردهای مولتی متر تستر

مولتی متر یکی از ابزارهای بسیار مهم و کاربردی در زمینه های برق و الکترونیک است که تکنسین ها و مهندسین برق استفاده های فراوانی از این دستگاه می کنند. با کمک گرفتن از مولتی متر می توان کمیت های الکتریکی را به شکل دقیق اندازه گیری کرد. به طور کلی با استفاده از یک مولتی متر می توان اندازه گیری ولتاژ جریان و مقاومت الکتریکی را انجام داد.
در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی هر روزه نمونه های جدید از این دستگاه تولید می ‌شود که بر ویژگی های آنها افزوده می گردد در حال حاضر اندازه گیری ظرفیت خازن، تست اتصال کوتاه، تست قطعات الکترونیکی مانند دیود و ترانزیستور و همچنین اندازه گیری دما نیز به برخی از مولتی مترها افزوده شده است.
دستگاه مولتی متر تستر شامل ویژگی های خاصی است که این ویژگی ها موجب کارکردهای مختلف این دستگاه می شود. در اینجا برخی از مشخصات دستگاه مولتی متر تستر را بررسی می کنیم از جمله:
این دستگاه به صورت خودکار می‌تواند رنج جریان ها را تشخیص داده و با کلید تنظیم رنج می توان به شکل دقیق آنها را مشخص کرد.
دارای یک صفحه نمایشگر ال سی دی با قابلیت نمایش سه و نیم هستند و علائم مختلف را بر روی نمایشگر نشان می دهند.
با کمک این دستگاه براحتی می توان تست خطوط تلفن و شبکه را انجام داده و اتصال کوتاه را توسط کابل ردیابی کرد.
با وجود کلید هولد بر روی این دستگاه بعد از جدا کردن پراب نیز می توان مقادیر اندازه گیری شده را مشاهده نمود.
این دستگاه دارای نور پس زمینه است که مناسب برای مکان های تاریک می باشد.
با کمک این دستگاه می توان عایق پذیری کابل ها را نیز تشخیص داد.
این دستگاه دارای یک کیف مناسب برای حمل و نقل می باشد.
تغذیه دستگاه با کمک باتری ۹ ولتی کتابی که قابل تعویض است صورت می گیرد.
به طور کلی دستگاه مولتی متر از ترکیب کاربردی سه دستگاه اهم متر، ولت متر و آمپرمتر به وجود می‌ آید که با استفاده از دستگاه مولتی متر کمیت های مختلف دیگری را نیز می توان اندازه گیری کرد.
این دستگاه دارای کاربردهای بسیار زیادی است که استفاده درست و بجا از آن موجب ایجاد ایمنی بیشتر در کارهای مختلف می شود. دستگاه مولتی متر امکان اندازه گیری چندین کمیت الکتریکی مهم را دارد.
با کمک این دستگاه می توان ظرفیت خازن، فرکانس و حتی میزان حرارت را مشخص کرد. سرعت نمونه برداری لحظه ای در مولتی متر ها بسیار پایین است. بنابراین توانایی نمایش شکل موج را ندارند.
به طور کلی خوب است بدانید که مولتی‌ متر جزء اساسی‌ ترین ابزارهایی است که مهندسان و تعمیرکاران برق الکترونیک در تعمیرگاه ها، کارگاه ها و آزمایشگاه ها از آن استفاده می کنند.
با استفاده از کارشناسان مجرب شرکت سریر صنعت می توانید مناسب‌ ترین مولتی متر تستر را مطابق نیاز و کار کرده خود تهیه نمایید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١