به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

lcr متر

lcr متر

lcr متر
lcr متر یک دستگاه کامل برای سنجش میزان مقاومت سلف و خازن می باشد. این دستگاه ها دارای دو پراب به صورت آپشنال است که حتی تجهیزات اس ام دی را چک و اندازه‌گیری می‌ کند. دستگاه ‏lcr متر، ۵ فرکانس مختلف را با توجه به صفحه نمایشی که بر روی آن وجود دارد، مشخص می کند. با کیفیت ترین نوع lcr متر را از شرکت سریر صنعت بخواهید.

lcr متر چیست؟

‏lcr متر به عنوان یک دستگاه حرفه ای برای اندازه گیری مقاومت مدار الکتریکی و همچنین ظرفیت خازن است که با نام های دیگری مانند خازن سنج lcr متر می توان این دستگاه را در بازار پیدا کرد.
دستگاه ‏lcr متر به دو مدل آنالوگ و دیجیتال دسته بندی می شود که از نظر ابعاد و کارکرد نیز به دو شکل رومیزی و دستی وجود دارد.
‏lcr مترهای آنالوگ دارای صفحه مدرج بوده و توانایی نشان دادن مقادیر محدودی از مقاومت و خازن و سلف را دارند.
‏lcr مترهای دیجیتالی دارای صفحه های ال سی دی است که محدودیتی برای اندازه گیری ظرفیت خازن و مقاومت و اندوکتانس سلف نداشته و با کمک گرفتن از مبدل های آنالوگ به دیجیتال می توان هر المانی را به این دستگاه متصل کرد و مقادیر اندازه گیری شده با واحد اندازه گیری در صفحه ال سی دی مشخص می شود. این دستگاه از دقت و سرعت بالاتری برخوردار می باشد.
 lcr متر

نکات مهم در خرید lcr متر

با توجه به موارد استفاده از ‏lcr متر بهتر است تا در هنگام خرید به نکات مختلفی توجه کرده تا از دستگاه تهیه شده رضایت کافی را داشته باشید.
یکی از نکات مهمی که در تهیه این دستگاه باید مورد توجه قرار بگیرد فرکانس تست می باشد.که در اندازه گیری ظرفیت خازن و سیم پیچی آن مهم می باشد که معمولاً lcr متر های دستی از فرکانس ۵۰ تا ۱ کیلو و گاهی اوقات ۱۰ کیلو هرتز را نیز پشتیبانی می کند.
اما در مدل های ‏lcr متر رومیزی حرفه ای رنج فرکانس انتخابی می باشد. lcr متر از سه پارامتر ال به معنای آندوکتانس سلف،C ظرفیت خازن، R مقاومت الکتریکی به عنوان اهداف اساسی اندازه گیری این دستگاه قرار دارد و همچنین برخی از مدل های این دستگاه ها توان اندازه گیری پارامترهایی مانند ضریب توان و ضریب اتلاف را نیز دارند.
خوب است بدانید که نمونه های اتوماتیک ‏lcr متر قابلیت اندازه گیری خودکار را دارند، که پس از اتصال قطعه به دستگاه به راحتی تمامی مشخصات آن را بر روی صفحه نمایش نشان می‌ دهند.
این دستگاه بر اساس محاسبه زمان شارژ و دشارژ خازن می‌ تواند برای ما ظرفیت خازن را مشخص کند. همچنین این دستگاه دارای سه خروجی برای اندازه گیری قطعات و یک خروجی برای کالیبراسیون دارد که موجب کاهش خطا و دقت بالاتر کاربر می گردد.
برای خرید یک ‏lcr متر دقیق و با کیفیت بالا از طریق شرکت سریر صنعت می توانید اقدام نمایید و با استفاده از راهنمایی های کارشناسان حاظر در این مرکز فروش نحوه کار کرد با این دستگاه را به راحتی فرا بگیرید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١