به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

مولتی متر قلمی

مولتی متر قلمی

مولتی متر قلمی
مولتی متر قلمی با توجه به وزن سبک و حجم کم دارای صفحه نمایش است که تا ۶۰۰ ولت را نمایش می دهد. سایز کوچک این دستگاه موجب شده تا کاربردهای آن افزایش پیدا کند و با داشتن امکانات تست خازن و واحد چراغ قوه و نور پس زمینه موجب استفاده راحت تر این دستگاه در محیط های تاریک می باشد. شرکت سریر صنعت، مولتی متر قلمی با کیفیت بالا ارائه می دهد.

مولتی متر قلمی چیست؟

مولتی متر قلمی که در برخی از مواقع به آن فازمتر دوبل نیز گفته می شود کاملا ضد آب است و قابلیت تست ولتاژ ac و dc را دارد و به راحتی می ‌تواند فاز و نول را تشخیص داده و موقعیت فاز های اتصال شده به شبکه را مشخص می کند. معمولاً بر روی این دستگاه یک صفحه نمایش دیجیتال تعبیه شده که بر روی آن می‌ توان مقدار ولتاژ را نمایش داد. باکمک تعداد ال ای دی که بر روی این دستگاه نصب شده به راحتی میزان ولتاژ تشخیص داده می شود.
این دستگاه دارای قابلیت های بسیار زیادی است که مهم ترین قابلیت این دستگاه تست اتصال کوتاه و تعیین پلاریته می باشد. همچنین بر روی این دستگاه یک چراغ قوه قوی وجود دارد که برای استفاده در مکان های تاریک بسیار کارآمد است.
اما این دستگاه به دو شکل آنالوگ و دیجیتال تولید می شود که در حال حاضر دیگر از نمونه های آنالوگ استفاده نمی شود، بلکه بیشترین مورد استفاده را دستگاه مولتی متر دیجیتال دارد.
دستگاه مولتی متر دیجیتال تمامی کمیته‌ای را که اندازه گیری می کند بر روی صفحه نمایش خود به صورت رقم یا ارقام نمایش می دهد.
یک انبر در انتهای مولتی متر قلمی وجود دارد که به راحتی می تواند بدون نیاز به سری کردن کابل ها و گذرندان از المان‌ های مختلف را اندازه بگیرد. با کمک این انبر سرعت کارها بسیار بالاتر رفته و همچنین دقت آن نیز مناسب است.
مولتی متر قلمی

مشخصات فنی مولتی متر قلمی

همان طور که می دانید مولتی متر یا اهم متر یک دستگاه است برای اندازه گیری چندین کمیت الکتریکی مانند ولتاژ جریان و مقاومت الکتریکی و همچنین مشخص کردن ظرفیت خازنی را به عهده دارد.
در واقع این دستگاه به عنوان یکی از اساسی ترین ابزار مهندسان و تعمیرکاران برق و الکترونیک می توان نگاه کرد که در هر تعمیرگاه و یا آزمایشگاه باید وجود داشته باشد.
دستگاه مولتی متر قلمی دارای مشخصات فنی خاصی می باشد که برخی از موارد مهم آن را در اینجا مورد بررسی قرار می دهیم از جمله:
رنج اندازه گیری جریان AC تا ۲۰۰ میلی آمپر
رنج اندازه گیری مقاومت تا ۲۰ مگا اهم
رنج اندازه گیری ولتاژ تا ۶۰۰ ولت
امکان ردیابی غیر تماسی ولتاژ NVC
دارای صفحه نمایش بزرگ برای نمایش تمامی عملکردهای دستگاه
امکان خاموش شدن خودکار پس از چند دقیقه استفاده نکردن از دستگاه
امکان نگهداری داده ها تا مدت طولانی
دارای وزن سبک و ابعاد کوچک
جهت اطلاع از قیمت دقیق دستگاه مولتی متر قلمی می توانید با شرکت سریر صنعت ارتباط برقرار کرده و لیست قیمت بهترین نوع این محصولات را به دست بیاورید. همچنین کارشناسان حاضر در این شرکت با توجه به نوع کار کرده شما می توانند بهترین گزینه ها را ارائه نمایند.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١