به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

پاور آنالایزر کلمپی

پاور آنالایزر کلمپی

پاور آنالایزر کلمپی
پاور آنالایزر کلمپی امکان آنالیز سیستم های تک فاز و سه فاز را با مقادیر ولتاژ و جریان های مختلف دارند که این دستگاه به شکل کاملاً پیشرفته دارای قابلیت های مهم برای تست مدارات و قطعات الکترونیکی است. معمولاً از این دستگاه برای اندازه گیری هارمونیک ۱ تا ۲۵ در ولتاژ جریان استفاده می کنند. با کمک شرکت سریر صنعت به راحتی پاور آنالایزر کلمپی را در بالاترین کیفیت تهیه نمایید.

مشخصات فنی پاور آنالایزر کلمپی

دستگاه پاور آنالایزر یک دستگاه برای اندازه گیری دقیق ویژگی های قدرت الکتریسیته است که به راحتی تبدیل و تغییر برق و همچنین اندازه گیری دقیق از قدرت واقعی اینورترها، درایوهای موتور و همچنین تجهیزات دفتری و اداری را مشخص می کند.
با کمک گرفتن از این دستگاه می توان تمامی پارامتر های برق سه فاز و تک فاز را اندازه گیری کرده و اندازه جریان و ولتاژ با توجه به توان ظاهری دستگاه ها مشخص می شود.
به راحتی در سیستم های برق و قدرت دستگاهی برای اندازه گیری و تجزیه و تحلیل ولتاژهایی در مقیاس وات و کیلو وات می ‌توان از این دستگاه چند منظوره استفاده کرد. این دستگاه به صورت مستقیم و متناوب ولتاژ Dc و شدت جریان آن را اندازه گیری می کند. همچنین با کمک این دستگاه می توان انرژی صرف شده در لوازم مختلف را نیز مشخص کرد.
دستگاه پاور آنالایزر کلمپی دارای مشخصات فنی خاصی است که با بررسی دقیق این مشخصات می توانید به نحوه کارکرد و شرایط استفاده از این دستگاه پرداخت. برخی از این مشخصات عبارتند از:
امکان اندازه گیری جریان AC تا ۱۰۰۰ آمپر را به وجود آورده است.
توانایی اندازه گیری ولتاژ AC تا ۶۰۰ ولت را دارد.
با کمک این دستگاه می توان جریان را از یک صدم آمپر تا ۶۰۰ کیلو ولت آمپر محاسبه کرد.
امکان اندازه گیری درجه فارنهایت از منهای۱۸۰ تا مثبت ۱۸۰ درجه را دارد.
امکان تنظیم دستگاه برای زمان نمونه برداری به وجود می آید.
این دستگاه قابلیت اتصال به رایانه را توسط کابل usb دارد.
امکان ثبت آنی مقادیر اندازه گیری شده با زمان و تاریخ و قابلیت تنظیم زمان برای نمونه برداری در این دستگاه موجب استفاده بیشتر از این دستگاه است.
قابلیت تست دیود و تست خازن و همچنین تست فرکانس موجب محبوبیت بیشتر این دستگاه می باشد.
با تعبیه سنسور حرارت می ‌توان انتظار کارکرده بهتری را از این دستگاه داشت.
امکان نگهداری ماکسیمم و مینیمم ولتاژ جریان در حافظه دستگاه موجب شده تا از این دستگاه در بخش ‌های مختلفی استفاده شود.
به همراه این دستگاه ها یک کیف مناسب عرضه می شود

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١