به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

ریل یو چنل

ریل یو چنل

ریل یو چنل

ریل یو چنل در صنعت برق به ریل هایی گفته می شود که وظیفه  نگهداشتن لوله های فولادی و کابل را به وسیله بست های دو تکه مخصوص انجام می دهد. همچنین به عنوان نگهدارنده انواع مختلف ساپورت ها با طرح ها و نقش های گوناگون را برای سقف دیوار و یا زمین دارد.

ریل یوچنل چیست؟

ریل یوچنل در واقع یک نوع بست است که در کارهای تاسیساتی و ساختمانی موارد استفاده گوناگونی دارد. با کمک گرفتن از این وسیله می توان به راحتی به چینش و نحوه کار گذاشتن بسیاری از ابزارهای انتقال نیرو نظم داد.
ریل یو چنل را از ورق های آلومینیوم و گالوانیزه تولید می کنند که معمولاً در اندازه‌ های دو متری و سه متری می باشد. ضخامت این ریل ها و ورق مورد استفاده در آنها بین ۲۵ میلیمتر تا ۵ میلیمتر می باشد.
همان‌ طور که می‌ دانید این ریل ها را از گالوانیزه گرم و سرد می توان تولید کرد اما استفاده از ریل با گالوانیزه گرم به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و خوردگی بیشتر می باشد. به طور معمول ریل گالوانیزه را به دو دسته پانچ دار و بدون پانچ تولید می کنند که در هنگام تهیه باید به این نکات دقت شود.

ریل یوچنل به دلیل نحوه ساخت آن امکان استفاده در فضای خارجی و داخلی را دارد و استفاده از این ریل ها بسیار ساده می باشد و مزایای زیادی برای مصرف کننده دارد از جمله:
قابلیت نصب آسان ریل ها موجب سرعت در نصب می باشد.
این ریل ها سبک و راحت هستند.
دارای ایمنی حداکثری در مقابل لغزش ها هستند.
قابلیت استفاده از این ریل در مکان های مختلف برای جلوگیری از خطرات احتمالی مناسب است.
ریل یو چنل

کاربردهای ریل یوچنل

ریل یوچنل کاربردهای بسیار گسترده‌ ای در ساختمان‌ ها دارند که بیشترین مورد استفاده و کاربرد آن برای نگهداری کابل های برق می باشد. با استفاده از این ریل ها به راحتی می توان چندین نوع کابل برق را برای انتقال صحیح انرژی برق در کنار یکدیگر قرار داد.
باید گفت که مهم ترین کاربرد ریل یوچنل این است که توانایی نگهداری چندین لوله فلزی را به صورت همزمان به عهده می گیرد و به راحتی می تواند این وظیفه را انجام دهد.
به دلیل مقاومت و استقامت بسیار بالایی که ریل یوچنل دارد از آن معمولاً در مصارف تاسیساتی استفاده های زیادی می شود. بیشترین موارد استفاده از ریل یوچنل در سیم‌ کشی های روباز است. که برای مهار کردن انواع لوله های برق از نوع فلزی از این ریل استفاده می کنند.
همچنین از آنها برای سلامت ماندن کابل ها و جلوگیری از پخش و پلا شدن و بی نظمی در سیم های برق استفاده می کنند.
به طور کلی استفاده از ریل های یوچنل به طور قابل توجهی در زمان اجرای خطوط لوله کشی موجب صرفه‌ جویی از لحاظ هزینه‌ ها می‌ شود همچنین باعث ایجاد جلوه زیبا و با نظم و ترتیب در لوله کشی ها می گردد.
یکی از بهترین شرکت‌ هایی که در زمینه تاسیسات ساختمان فعالیت می ‌کند و این محصولات را در بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد شرکت سریر صنعت می باشد.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١