به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

اکسیژن متر پراب سرخود

اکسیژن متر پراب سرخود

اکسیژن متر پراب سرخود
اکسیژن متر پراب سرخود یک ابزار مهم جهت تعیین میزان مقادیر اکسیژن محیطی و محلول در شرایط متفاوت با کاربردهای علمی پژوهشی می باشد، که توانایی اندازه گیری اکسیژن موجود در محیط و محلول ها را با دقت بالا دارد. شرکت سریر صنعت این دستگاه را با کیفیت بسیار خوب ارائه می کند.

مشخصات اکسیژن متر پراب سرخود

دستگاه اکسیژن متر پراب سرخود یک دستگاهی است که کاربری آسانی دارد و به راحتی توانایی اندازه گیری اکسیژن محلول و موجود در هوا را با دقت و رزولوشن بالا امکان پذیر کرده است.
این توانایی بالا در اندازه گیری میزان اکسیژن و به طور همزمان اندازه گیری دما موجب شده تا موارد استفاده از این دستگاه افزایش پیدا کند. این دستگاه اندازه گیری دما را بر حسب مقیاس سانتی گراد و فارنهایت انجام می ‌دهد و در دامنه بین ۰ تا ۵۰ درجه سانتیگراد به راحتی دما را مشخص می کند.
همچنین میزان اکسیژن را بر حسب میلی گرم بر لیتر اندازه می گیرد که توسط صفحه نمایشگر بزرگ موجود بر روی دستگاه هر دو عامل اکسیژن و دما به طور همزمان قابل نمایش می باشد.

از این دستگاه در مراکز مختلفی مانند مراکز تحقیقات پزشکی، در کشاورزی های بزرگ در مرغداری ها، مکان تخم گذاری ماهی ها، آزمایشگاه ها، تصفیه خانه های آب، معادن و بسیاری از مراکز دیگر استفاده می‌ کنند تا به دقت میزان اکسیژن محلول موجود در فضا و همچنین اکسیژن موجود در هوا را مشخص کند.
برخی از مشخصات خاص دستگاه اکسیژن متر پراب سر خود عبارتند از:
قابلیت کالیبراسیون خودکار در هوا را دارد و می تواند میزان شوری را تا ۸۰ گرم بر لیتر جبران کند.
محدوده اندازه گیری اکسیژن هوا از صفر تا ۴۵ میلی گرم بر لیتر را دارد.
از صفحه نمایش بزرگی برخوردار است و به راحتی اعداد اندازه گیری شده قابل نمایش می باشد.
توانایی اندازه گیری اکسیژن در دمای ۲۵ درجه سانتی گراد تا ۵۰ درجه را دارد و دقت در اندازه گیری دما بسیار بالا است.
دارایی یک کابل ۴ متری است و بدنه این دستگاه کاملا ضد آب و مقاوم می باشد.
دارای نور کم در صفحه نمایش است که برای استفاده در مکان های تاریک به کار می ‌آید.
در صورت تمام شدن باطری با کمک گرفتن از سنسور ها آلارم می دهد.
الکترود موجود بر روی این دستگاه دارای پوشش محافظ و قابلیت تعویض می باشد.
خوب است بدانید که برخی از لوازمات جانبی به همراه دستگاه اکسیژن متر پراب سرخود عرضه می ‌گردد که موجب بالاتر رفتن ارزش این دستگاه می شود مانند: کیف حمل و نقل که از پلاستیک محکم و کاملاً استاندارد ساخته شده و همچنین یک بسته ۵ عددی دیافراگم یدکی و یک بسته محلول الکترولیت و بسیاری از لوازم جانبی دیگر مانند یک عدد پراب اکسیژن که پرداخت تمامی لوازم بر روی هزینه اصلی دستگاه محاسبه می گردد.
در صورتی که به دنبال تهیه دستگاه اکسیژن متر پراب سرخود هستید بهتر است این محصول را از شرکت سریر صنعت تهیه کنید، تا از کیفیت محصول و قیمت آن اطمینان داشته باشید و همچنین این شرکت تمامی محصولات خود را به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر عرضه می کند که خرید یک دستگاه با گارانتی نشان از کیفیت بالای این محصول دارد.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١