به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

کلمپ آمپرمتر DC,AC

کلمپ آمپرمتر DC,AC

کلمپ آمپرمتر DC,AC
کلمپ آمپرمتر AC،DC ابزاری است برای اندازه گیری  جریان الکتریکی در مقیاس بالا که بدون تماس و همچنین قطع شدن جریان می تواند میزان آن را مشخص کند این دستگاه بر اساس قانون فیزیک و میدان مغناطیسی اطراف سیم های حامل جریان برق کار می کند. بهترین  کلمپ آمپرمتر AC، DC را می توانید از شرکت سریر صنعت تهیه کنید.

مشخصات کلمپ آمپرمتر DC، AC

همه ما می دانیم که برق جزء اختراعات مهم در جهان است که در حال حاضر حتی یک لحظه بدون آن زندگی امکان پذیر نمی باشد چون لوازم الکتریکی زیادی تولید شده‌ اند که وابسته به انرژی برق هستند.
با توجه به اینکه نصب و تعمیر لوازم برقی و الکترونیکی هزینه های زیادی دارد بهتر است تا جریان های ورودی به این لوازم به طور دقیق مورد اندازه‌گیری قرار بگیرد.
بهترین وسیله برای اندازه گیری جریان الکتریکی دستگاه کلمپ آمپرمتر است که اندازه گیری جریان الکتریکی را بدون اینکه کابل ها قطع شوند انجام می دهد این دستگاه ها توانایی اندازه گیری جریان برق تا ۸۰۰ آمپر و جریان مستقیم را تا ۷۰۰ آمپر دارد.
کلمپ آمپرمتر ها چنین می‌ توانند جریان الکتریکی با ولتاژ های متناوب را تا رنج ۶۰۰ ولت اندازه گیری کند. مزایای مهمی که این دستگاه‌ ها دارند، صفحه نمایشگر ال سی دی با ابعاد کوچک است که به راحتی می توان تمامی عملکردهای دستگاه را بر روی این صفحه مشاهده کرد.
این دستگاه بدون اینکه کابل های برق را قطع کند با کمک چنگکی که در انتهای آن وجود دارد ، با استفاده از جریان حامل اطراف کابل می‌ تواند مقدار آمپر آن را اندازه گیری نماید. همان طور که می دانید این دستگاه بر اساس قانون فیزیک و وجود میدان مغناطیسی در اطراف کابل های برق عمل می کند.
در نمونه های ساده کلمپ آمپرمتر AC، DC فقط میزان جریان مشخص می شود اما برخی نمونه های پیشرفته آن وجود دارد که امکان مشخص کردن فاز و شکل موج جریان را نیز دارد.که توسط مدل های پیشرفته امکان پذیر است.
دستگاه کلمپ آمپرمتر دارای یک انبار در انتهای آن است که با کمک شاسی باز و بسته می شود. با باز کردن چنگک و قرار دادن سیم درون آن به راحتی میزان جریان عبوری از سیم حامل مشاهده می ‌شود.
در اینجا با برخی از مشخصات و ویژگی های مهمی که در این دستگاه وجود دارد اشاره می کنیم از جمله:
این دستگاه دارای سرعت بالا در اندازه گیری و تست جریان الکتریکی دارد.
این دستگاه می تواند حداقل و حداکثر جریان را مشخص کند.
امکان نمایش چندین فعالیت دستگاه در صفحه نمایشگر دستگاه وجود دارد.
در برابر گرد و غبار و رطوبت کاملا ایمن می باشد.
تنها با فشردن یک دکمه می تواند صفحه نمایشگر را صفر کرده و دوباره اندازه گیری را انجام داد.
ابعاد بسیار کوچک و دستی که دارد موجب شده تا حمل و نقل و جابجایی آن راحت تر باشد.
در شرکت سریر صنعت با توجه به ارائه تجهیزات الکتریکی در بالاترین سطح کیفیت می توانید دستگاه کلمپ آمپرمتر AC، DC را با گارانتی و خدمات پس از فروش تهیه کنید. پس برای بهره مند شدن از خدمات این شرکت با کارشناسان و مشاوران آن به شکل رایگان ارتباط برقرار نمایید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١