به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

مولتی متر دیجیتالی

مولتی متر دیجیتالی

مولتی متر دیجیتالی
مولتی متر یک ابزار مهم برای اندازه گیری ولتاژ یا جریان است که بسیار در حیطه کارهای الکترونیک پر مصرف می باشد. معمولاً از این دستگاه برای اندازه گیری چندین کمیت مختلف استفاده می شود، به همین جهت جزء دستگاه های مفید و پر فروش است که در انواع مختلفی تولید می گردد. مولتی متر با کیفیت بالا را از شرکت سریر صنعت بخواهید.

مشخصات مولتی متر دیجیتالی

مولتی متر دیجیتال با امکان نمایش مقادیر مختلفی مانند: ولتاژ جریان،مقاومت مقدار خازن و بسیاری از موارد دیگر را به صورت عددی بر روی نمایشگر دیجیتالی خود به وجود آورده است. به طور کلی کار این دستگاه اندازه گیری جریان های مختلف به شکل راحت است، که در دستگاه مولتی متر دیجیتال معمولاً مقدار عددی کمیت ها مورد اندازه گیری قرار می گیرند.
انواع مختلفی از مولتی متر دیجیتالی تولید می شود که در اکثر این دستگاه ها امکان اندازه گیری تست دیود، اندازه گیری دما، اندازه گیری فرکانس و همچنین اندازه گیری تست Buzzer وجود دارد که معمولاً همه این مولتی متر ها دارای یک نمایشگر دیجیتالی با قابلیت اندازه ‌گیری تعداد زیادی از این مقادیر هستند.
در اینجا خوب است که به برخی از کاربردهای دستگاه مولتی متر دیجیتالی اشاره کنیم تا به شکل کامل با این دستگاه آشنا شویم از جمله:
مولتی متر یک دستگاه بسیار مهم برای تست اتصال کوتاه و پیوستگی سنجش و مقاومت الکتریکی در مدار است.
با استفاده از مولتی متر به راحتی می توان ولتاژ های مقاومتی نامعلوم و همچنین کد رنگ ها را مشخص کرد.
با کمک گرفتن از دستگاه مولتی متر می توان در تشخیص سیم های سالم و خراب نیمه هادی، کلید ها، کابل ها و بسیاری از قطعات الکتریکی کمک کرد.
با توجه به اینکه این دستگاه در تنوع بسیار بالا تولید می‌ شود و هر کدام از این نمونه ها دارای کاربردهای مختلف می باشد. اما به طور کلی برخی از مشخصات مولتی متر دیجیتالی در همه دستگاه ها وجود دارد که به آنها اشاره می کنیم از جمله:
در برخی از مدل های مولتی مترهای دیجیتال برای همه رنج ها یک سوکت مادگی استفاده می‌ شود.
برخی از این دستگاه ها دارای یک سوکت مادگی برای میلی آمپر و میکرو آمپر و یک سوکت برای ولتاژ و مقاومت وجود دارد.
در اغلب این دستگاه‌ ها یک دماسنج وجود دارد که سنسور این دماسنج از نوع ترموکوبل می باشد و به راحتی می توان با فشردن یک دکمه واحد دما را به فارنهایت تغییر داد.
همچنین در برخی از این مدل ها دارای مادون قرمز هستند که به آسانی می توان دمای سطحی را اندازه گیری کرد.
اغلب فیوز های مورد استفاده در این دستگاه‌ ها شیشه‌ ای هستند و در صورت استفاده غیر صحیح ممکن است این فیوزها بسوزند و باید تعویض گردند به همین جهت فیوز ها را در پشت باتری ها قرار می دهند تا در دسترس باشند.
این دستگاه دارای یک صفحه نمایشگر با رزولوشن کاملاً بالا است که امکان نمایش اعشار مقادیر اندازه گیری شده را نیز دارد، زیرا هرچه تعداد اعشار بیشتر باشد دقت دستگاه نیز بالاتر است.
برای خرید مولتی متر دیجیتالی با کیفیت بسیار خوب با انتخاب شرکت سریر صنعت می توانید این دستگاه را به صورت کاملاً استاندارد و قیمت مناسب تهیه کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١