به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

آمپر متر تابلوئی

آمپر متر تابلوئی

آمپر متر تابلوئی
آمپرمتر تابلویی یکی از وسایل بسیار پرکاربرد در صنعت برق است که با کمک آن کمیت های الکتریکی جریان متناوب کاملاً مشخص می ‌شود و این دستگاه ها قابلیت سنجش جریان تا ۳۰ آمپر بدون استفاده از ترانس CT را دارد. شرکت سریر صنعت آمپرمتر تابلویی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می نماید.

مشخصات آمپر متر تابلویی

آمپرمتر تابلویی یکی از مهمترین تجهیزاتی است که در صنعت برق و آزمون های الکترونیک مورد استفاده قرار می گیرند. با کمک این دستگاه ولتاژ بالا و مقاومت اندازه گیری می گردد. آمپرمتر ها دارای انواع مختلف از نوع عقربه ای یا آنالوگ و همچنین آمپرمتر های دیجیتال می باشد.
انواع عقربه ای دارای انعطاف پذیری بالایی هستند و براحتی خطاهای مدارهای الکتریکی را پیدا می کنند.
آمپر متر دستگاهی است که برای اندازه‌گیری مقدار شدت جریانی که از یک مدار عبور می کند به کار برده می شود و این شدت جریان با توجه به حرکت عقربه ها بر روی صفحه این دستگاه مشخص می شود.
آمپرمتر های آنالوگ یا عقربه ای در چند سایز استاندارد بر اساس میلی متر ۴۴، ۷۷، ۶۹، ۴۴۱ ارائه می گردد.
در اینجا برخی از مشخصات و ویژگی های مهم دستگاه آمپرمتر تابلویی را مورد بررسی قرار می دهیم از جمله:
توانایی اندازه گیری جریان هایی با مقیاس میکرو آمپر را نیز دارند.
توان اندازه گیری ولتاژ هایی با مقیاس میلی ولت را به وجود می‌ آورند.
دارای یک محافظ شیشه ای و قالب پلی کربنات است.
قاب و شیشه دور آمپر متر قابل تعویض هستند.
انحراف عقربه این دستگاه از ۹۰ درجه تا ۱۸۰ و یا برخی اوقات ۲۴۰ درجه نیز می باشد.
برخی از دستگاه های آمپرمتر تابلویی عقربه هایی هستند که به راحتی می‌ تواند از اعداد کم به سمت اعداد بزرگ حرکت کند. به این صورت که در پشت این عقربه ها فنری وجود ندارد که در ازای جریان کم اغلب به سمت تعداد کمتر برگردد.
در این گونه آمپرمتر ها که مجهز به عقربه ثانویه هستند آمپرمتر مجهز به ماکسیمم گفته می شود. نحوه کار با این دستگاه ها به این صورت است که اپراتور باید عقربه را بر روی عدد صفر قرار دهد.
این دستگاه ها مناسب برای فضاهایی است که چند روز یا چند هفته یک بار اپراتور به آنها سر می زند، در این صورت با تغییرات جریان به راحتی می توانند روبرو شود.
اما نمونه هایی که دارای فنر در پشت عقربه هستند امکان نشان دادن شدت جریان های لحظه ای را دارند. هر کدام از این مدل ها برای کارکردهای خاصی مورد استفاده قرار می ‌گیرند.
نکته مهم که در هنگام تهیه این دستگاه‌ ها باید به آن توجه کرد این است که حتماً نوع جریان ولتاژ AC و DC مشخص گردد
در هنگام تهیه دستگاه آمپرمتر تابلویی باید به نحوه نصب زاویه انحراف عقربه و بسیاری از مشخصات دیگر آن دقت کافی را به خرج داد.
با استفاده از راهنمایی های کارشناسان مجرب حاضر در شرکت سریر صنعت می توانید مناسب با نیاز خود بهترین نوع دستگاه آمپرمتر تابلویی را با توجه به تنوع سایز و نحوه عملکرد تهیه کنید. همچنین این شرکت دستگاه های خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١