به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری

ترمومتر لیزری
ترمومتر لیزری در واقع یک دماسنج غیر تماسی است که می‌ تواند مقدار دمای حرارت را از دور اندازه گیری کند. ترمومتر لیزری از طریق امواج مادون قرمز دما را اندازه گیری می کند و از لیزر بر روی دستگاه برای نشانه گیری از راه دور استفاده می کنند. ترمومتر لیزری با کیفیت بالا را از شرکت سریر صنعت تهیه کنید.

ترمو متر لیزری چیست؟

ترمومتر لیزری به عنوان یک حرارت سنج غیر تماسی برای اندازه گیری دما از فاصله های دور است. که در ساخت آن از سنسورهای مادون قرمز استفاده می کنند به همین جهت به ترمومتر لیزری معروف شده است.
همه ما می‌ دانیم که مولکول های هوای گرم و جسم گرم در حال جنب و جوش هستند. این مولکول هایی که حرکت می کنند، یک نوع انرژی مادون قرمز تولید می کند و ترمومتر لیزری می تواند این انرژی مادون قرمز را جذب کرده و به سیگنال های الکتریکی تبدیل کند، به همین سبب ترمو متر لیزری به راحتی می‌ تواند انرژی تمام اجسام را با تبدیل به سیگنال الکتریکی بر روی صفحه نمایش خود نشان دهد.
معمولاً انرژی های مادون قرمز، طول موج های مرئی دارد و جزء طیف موج های الکترومغناطیسی مانند مایکروویو و امواج رادیو است.
نحوه کار کردن با ترمومتر لیزری به صورتی که از طریق لنزها و آینه هایی که درون این ترمو متر تعبیه شده انرژی مادون قرمز در یک نقطه متمرکز کرده و با اندازه گیری انرژی و تبدیل آن به سیگنال الکتریکی دمای جسم را بدون تماس با فاصله ۵۰ متر نیز اندازه گیری می کند.
علاوه بر این امکان اندازه گیری دمای اجسام در حال حرکت را دارد و با کمترین میزان خطا می تواند دمای اجسام را اندازه گیری کند. ترمومتر های لیزری در دو مدل تک لیزری و دو لیزری وجود دارند که در مورد دو لیزری خطای دید اپراتور برای اندازه گیری کمتر می گردد.
ترمومتر لیزری

کاربردهای ترمو متر لیزری

می دانیم که با استفاده از ترمومتر لیزری می‌ توانیم از راه دور با سرعت بالا و کاملا دقیق دما را مشخص کنید و نیاز به تماس با جسم وجود ندارد. این ویژگی موجب امنیت بالا در کاربران می‌شود که از آلودگی‌ های مختلف اشیا و اجسام در امان بمانند.
با توجه به نوع تولید ترمومترهای لیزری فاصله برای اندازه گیری دما متفاوت است، اما تقریبا همه دستگاه های لیزری دقیق کار می کنند.
مهم ترین کاربردهای ترمومتر لیزری مورد استفاده در کوره های مختلف برای اندازه گیری دمای لوله های آب جوش، اندازه گیری دمای آون و در صنعت پزشکی برای گرفتن تب و درجه حرارت افراد همچنین در سیستم کشاورزی، مواد غذایی و بسیاری از موارد صنعتی دیگر می توان از آن استفاده کرد.
شرکت سریر صنعت به صورت تضمین شده بهترین ترمومتر لیزری را با مناسب ترین قیمت ممکن تولید و عرضه می ‌کند، که از تمامی مشخصات فنی بسیار خوب برخوردار است. برای خرید ترمومتر لیزری با کارشناسان بخش فروش این شرکت ارتباط برقرار کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١