به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

سیم ارت

سیم ارت

سیم ارت
سیم ارت از مهم ترین سیم هایی می باشد که برای افزایش ایمنی در کابل کشی ساختمان ها کاربرد بسیار زیادی دارد. همچنین این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و از هر نوع اتصالات برقی جلوگیری می کند. سریر صنعت بهترین کیفیت از انواع سیم ارت را به دست مشتریان خود می رساند.

سیم ارت چیست؟

لازم به ذکر است که بگوییم سیم ارت نوعی سیم می باشد که به منظور محافظت و افزایش ایمنی مورد استفاده قرار می گیرد.
در واقع سیم اضافه ای که در مدارهای الکتریکی وجود دارد و سبب افزایش ایمنی می شود و کار تخلیه بار به وسیله آنها انجام می شود، با نام سیم ارت یا اتصال به زمین مشهور بوده است.
شایان ذکر است که بگوییم نشتی جریان برق ممکن است در اثر عواملی مانند لخت بودن قسمت رسانا و پوسیدگی سطح عایق به وجود بیاید و این امر موجب برق گرفتگی می شود. حال سیم ارت با انتقال این جریان به زمین از آتش سوزی و برق گرفتگی جلوگیری می کند.

کاربرد سیم ارت

توجه داشته باشید که سیم ارت کاربردهای بسیار زیادی دارد که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:
از مهم ترین کاربردهای این محصول استفاده آن در سیم کشی ساختمان می باشد که در پریزها مورد استفاده قرار می گیرد، اگر مشکلی در سیم فاز وجود داشته باشد موجب آتش سوزی می شود. سیم ارت مانع از وقوع چنین حادثه ای شده و حکم یک سیم منفی را دارد که هدایت برق سیم مثبت را برعهده گرفته تا از برق گرفتگی جلوگیری کند.
سیم ارت در تجهیزات زیادی به کار می رود مانند لامپ، یخچال، ماکروفر، چراغ، کولر آبی و ماشین لباس شویی که در رنگ های زرد و سبز هم وجود دارد. به علاوه این محصول در پالایشگاه ها، تانکرهای حمل سوخت و مخازنی که مواد اشتعال زا دارند کاربرد دارد.
جنس سیم های ارت از مس و آلمینیوم می باشد که نوع مسی آن مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد. ولی نوع آلومینیومی آن پرکاربردتر است چرا که از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد.
این محصول رسانایی بالایی دارد و از کیفیت بالایی برخوردار است به همین دلیل شاهد استفاده آن در منازل مسکونی و محیط های باز هستیم.
سیم ارت

روش های نصب سیم ارت در ساختمان

دقت کنید که برای نصب کردن سیم ارت در ساختمان باید تجربه لازم را داشته باشید برای آشنایی با نصب آن در ادامه با ما همراه باشید:
نصب این محصول به دو صورت انجام می شود اولی نصب آن به صورت زمین عمقی و نصب آن به صورت زمین سطحی.
در روش نصب به صورت زمین عمقی ابتدا باید محل چاه را مشخص کنید. بهتر است چاه در جایی انتخاب شود که پایین ترین سطح را داشته باشد، سپس باید چاه به اندازه ۴ تا ۸ متر حفر شود بعد باید اتصال سیم به صفحه مسی انجام شود. بعد از آن چاه را با آب و نمک پر کنید تا بعد از یک روز چاه از خاک رس پر شود.
فروش این محصول توسط شرکت سریر صنعت انجام می شود و برای خرید می توانید از طریق این مجموعه اقدام کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١