سیم افشان

سیم افشان
سیم افشان نوعی سیم با اندود مس آنیل و آلومینیوم می باشد که کاربردهایی زیادی در صنعت امروزی دارد. این سیم، یک سیم هادی تک رشته ایی بوده و عایق آن از جنس pvc/c  می باشد و دارای انعطاف پذیری بالایی نیز است.

سیم افشان چیست؟

همان طور که می دانید امروزه با پیشرفت تکنولوژی سیم های زیادی تولید و به بازار عرضه می شود. سیم افشان از هادی های نازک مسی ساخته شده است. سیم افشان به دلیل قابلیت انعطاف پذیری زیاد برای مواردی که سیم نیاز به تحرک دارد مورد استفاده قرار می گیرد.
از این سیم در ساختمان سازی و صنعت استفاده می شود. این سیم یکی از پرفروش ترین سیم های موجود در بازار می باشد. سیم افشان از مقاومت بالایی نسبت به سیم های مفتولی برخوردار است و به سیم کلاس پنج مشهور می باشد. سیم افشان دارای استاندارد ایران و جهان است. این سیم ها را می توان درون لوله، زیر و روی گچ به کار برد. همچنین این سیم درون لوله های خرطومی نیز به کار می رود. و اما نکته قابل ذکر، این سیم ها حتما باید در مناطق خشک استفاده شوند.
Image

مشخصات فنی سیم برق افشان و انواع آن


قطر مفتول سیم افشان یکسان می باشد و میزان جریان عبوری آن مطابق استاندارد است. شما می توانید برای انتخاب سیم اصلی به ویژگی های نام برده توجه کنید:
• تعداد رشته ها
• ضخامت روکش سیم افشان
• جنس هادی به کار رفته در آن
• رنگ های موجود در آن

اگر سیم مورد نظر دارای تمام این ویژگی ها باشد میتوانید با خیال راحت خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.
سیم افشان بسته به هادی به کار رفته در آن به سه دسته تقسیم می شود:
• سیم افشان با هادی مسی
• سیم افشان با هادی آلومینیومی
• سیم افشان با هادی پوشش شده از مس

نوع سوم به دلیل به کارگیری مس از قیمت گران تری برخوردار است.
از سیم های افشان در ساختمان سازی، صنعت، آلات موسیقی، ابزار آلات صوتی و تصویری استفاده می شود.
ما به شما توصیه می کنیم برای خرید سیم اصلی و با کیفیت به مراکز فروش معتبر و با سابقه مراجعه کنید زیرا فروشنده های زیادی که مسئولیت فروش سیم را به عهده گرفته اند بدون توجه به کیفیت سیم آن را با بالاترین قیمت ممکن به فروش می رسانند.
از شرکت های معتبر فروش سیم افشان می توان به شرکت سریر صنعت اشاره کرد که با راه اندازی وب سایت فروش سیم افشان محصولات خود را با قیمت باور نکردنی به فروش می رساند.
این شرکت با سابقه چندین ساله در تولید سیم با کیفیت ترین سیم را با دارا بودن استاندارد های لازم تولید و به بازار ارائه می کند.
فروش این شرکت به صورت حضوری و غیر حضوری است به همین دلیل محصولات این شرکت دارای قیمت کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه هستند. شما می توانید برای خرید سیم افشان با کیفیت با مشاوران این شرکت تماس بگیرید و از مزایای خرید با قیمت استثنایی بهره مند شوید.
Image
Image