به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

لوله فولادی برق مشکی

لوله فولادی برق مشکی

لوله فولادی برق مشکی
لوله فولادی برق مشکی را از ورق های فولاد تولید می ‌کنند که جزء لوله های پرمصرف و اقتصادی محسوب می شود، به راحتی از این لوله در زیر گچ و محیط های داخلی استفاده می گردد. این لوله ها را باید بر اساس استاندارد iso تولید کنند تا بتوان در امنیت کامل از آنها استفاده کرد. شرکت با استفاده از استانداردهای بین المللی این محصول را در بالاترین سطح کیفیت عرضه می نماید.

مزایای لوله فولادی برق مشکی

لوله فولادی برق مشکی یکی از نمونه های متعدد لوله های فولادی است که موارد استفاده و کاربرد فراوانی دارد این لوله از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است زیرا آلیاژ فولاد به طور ذاتی دارای مقاومت بالا هست.
البته استحکام و مقاومت این لوله‌ها به نوع آلیاژ و همچنین فرآیند تولید آنها بستگی دارد به همین سبب امکان وجود لوله های فولادی برق مشکی با کیفیت های مختلف در بازار وجود دارد.
معمولاً لوله فولادی برق مشکی را با استفاده از فرم دهی و جوش دادن ورق های فولادی با ضخامت و جنس های مختلف تولید می کنند که زمینه فعالیت این لوله ها بسیار گسترده می باشند.
برای جلوگیری از زنگ زدگی لوله های برق از پوشش رنگ اپوکسی مشکی بر روی ورق فولاد استفاده می شود. مطابق استاندارد ساخت این لوله ها انتهای آنها به شکل دنده ای تولید می ‌شود که بتوان با کمک درپوش پلاستیکی از آنها محافظت کرد.
مزایای استفاده از لوله برق فولادی مشکی بسیار زیاد است که برخی از مهم ترین های آنها عبارتند از:
وجود تنوع سایز در لوله ها
در دسترس بودن اتصالات لوله ها
عرضه این لوله در طول سه متری جهت حمل و نقل آسان
قیمت مناسب این لوله ها نسبت به محصولات مشابه
داشتن استانداردهای لازم بر روی لوله ها

کاربرد لوله فولادی برق مشکی

لوله فولادی برق مشکی همانند لوله های فولادی درزدار و بدون درز از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد و به همین سبب در پروژه های عمرانی بزرگ از این لوله به راحتی استفاده می کنند.
به دلیل وجود لوله فولادی در سایزهای متنوع امکان استفاده از این لوله ها در پروژه های عظیم ساختمانی وجود دارد. نصب این لوله ها به دلیل این که طول عمر بالایی دارند در محیط های درونی ساختمان به خصوص در محیط های زیر گچ بیشتر می باشد.
یکی از موارد کاربرد و استفاده زیادی که لوله برق فولادی مشکی دارد در سازمان های بزرگ جهت ایجاد شبکه های کامپیوتری از این لوله ها جهت انتقال کابل ها استفاده می کنند.
به طور کلی از لوله فولادی برق مشکی جهت انتقال مایعات و تولیدات پروفیل ها و همچنین ساختن مصنوعات و سازه های فلزی در زمینه هایی مانند صنایع گاز برای ساخت مخازن تحت فشار بالا در پالایشگاه ها، نیروگاه‌ها و بسیاری از موارد دیگر استفاده می گردد.
به دلیل موارد مصرف متعددی که لوله های فولادی برق مشکی دارند این لوله ها در انواع سایز ها وجود دارد که در هر بخش به توان متناسب با نیاز از آنها استفاده کرد.
لوله فولادی برق مشکی در سایز های متنوع و کیفیت بالا توسط شرکت سریر صنعت عرضه می گردد. با استفاده از کارشناسان مجرب حاضر در این شرکت مناسب‌ ترین نمونه‌ ها را برای کارکرد خود انتخاب کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
تهران، سعدی شمالی، کوچه فرهاد، پلاک 8، واحد 2
33119578 - 33119576 - 33964072 - 33964085 - 33980477 - 33980478