به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

بست چنگالی

بست چنگالی

بست چنگالی
بست چنگالی را معمولاً از جنس گالوانیزه تولید می ‌کنند و همان طور که از اسم آن مشخص است پایه های آن به حالت چنگکی داخل ریل قرار می‌ گیرند و انواع کابل و لوله را به ریل متصل میکند، اغلب بست چنگالی با کمک یک گیره در قسمت زیرین خود به ریل قلاب می گردد.

بست چنگالی چیست؟

بست چنگالی با کمک گرفتن از ریل چنگالی امکان مهار لوله و کابل ها را بر روی دیوار یا سقف به وجود می آورد و در واقع جزء تجهیزات پرمصرف در سیستم لوله کشی برق در پروژه‌های عمرانی می باشد.
در جهت تولید بست چنگالی از ورق گالوانیزه فابریک، انواع ورق های استنلیس استیل و همچنین ورق آهن که با مواد خاصی سطح آن را پوشش می ‌دهند تولید می ‌گردد.
از این رو بست ها در جهت نصب و نگهداری انواع لوله های فلزی، لوله های پلی اتیلنی، لوله های مسی، کابل ها و مواردی از این قبیل در بخش ‌های مختلف ساختمانی و تاسیساتی استفاده می شود.
انواع مختلفی از بست چنگالی از لحاظ سایز و ابعاد و همچنین نوع کاربرد وجود دارد که مهم ترین آنها بست چنگالی عایق دار و بست چنگالی بدون عایق است.

بست چنگالی عایق دار

از این نوع بست چنگالی برای نگهداری انواع کابل ها و لوله های برق کاندوئیت که به جهت ایمنی حساسیت بیشتر دارند استفاده می شود، این نوع بست ها دارای یک لایه محافظتی مقاوم هستند که از انتقال جریان الکتریکی محافظت کرده و هیچ گونه صدمه و خدشه ‌ای به کابل ها وارد نمی ‌کند.

بست چنگالی بدون عایق

از این نوع بست جهت نگهداری انواع لوله های برق و یا لوله های آب و همچنین سایر لوله های مورد استفاده در تاسیسات به کار می برند.
خوب است بدانید که انواع بست های چنگالی را در سایزهای مختلف متناسب با سطح مقطع کابل ها و لوله های آب و برق تولید می کنند تا در همه شرایط بتوان به آسانی از این محصول استفاده کرد.
بست چنگالی
بست چنگالی

ویژگی و مزایای استفاده از بست چنگالی

بست چنگالی جزء تجهیزاتی است که در جهت نگهداری لوله ها و کابل ها در سقف و دیوار مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل نوع متریال به کار برده شده در تولید این بست ها که از جنس گالوانیزه مستحکم است این محصول طول عمر بالایی دارد و امکان استفاده از آن در شرایط محیطی مختلف فراهم می باشد.
امکان تولید این بست ها در سایزها و رنگ بندی های مختلف سبب شده تا چرخه کاربرد این محصول گسترده ‌تر گردد و در جهت محافظت از سینی های کابل و نردبان از رنگ های گوناگون آن بهره برد.
توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب بست باید آن را دقیقا متناسب با ابعاد کابل ها و لوله ها انتخاب کنید؛ زیرا در صورت فشار وارد کردن به این بست ها ممکن است که کیفیت خود را از دست بدهند و یا دچار شکستگی شوند.
مهمترین مزیت های استفاده از بست چنگالی عبارتند از:
حذف سوراخ کاری برای نگه داشتن انواع لوله و کابل بر روی دیوار و سقف
حذف جوشکاری در جهت نگه داشتن انواع لوله ها و تجهیزات مختلف
حذف هرگونه حفاری برای نگهداری لوله های مختلف
صرفه جویی در زمان برای جمع کردن تجهیزات گوناگون و با باز و بسته کردن بست ها در کمتر از یک دقیقه

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١