به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

لوله فولادی گالوانیزه سرد

لوله فولادی گالوانیزه سرد

لوله فولادی گالوانیزه سرد
لوله فولادی گالوانیزه سرد که در دمای پایین آبکاری روکش می شود، دارای مقاومت و استحکام متوسط است و موارد استفاده و کاربردهای این لوله بسیار گسترده می باشد و از ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری تا صنایع نظامی از این لوله ها استفاده می کنند. شرکت سریر صنعت این لوله ها را در ضخامت های مختلف با کیفیت بالا عرضه می کند.

مشخصات لوله فولادی گالوانیزه سرد

لوله فولادی گالوانیزه سرد جزء لوله های مقرون به صرفه و مستحکم است که باید در برابر رطوبت و خراش و ضربه از آن محافظت نمود. لوله گالوانیزه سرد را بدین شکل تولید می کنند که ابتدا درزهای لوله را به هم جوش می دهند، سپس لوله را درون فلز مذاب فرو می برند که یک فرایند شیمیایی آبکاری در این مرحله روی داده و سطح لوله کاملاً با این مواد مذاب پوشیده می شود.
پوشش روی لوله به عنوان یک محافظ بیرونی بر روی فولاد قرار می گیرد و بین ۷۰ تا ۱۰۰ سال بر عمر لوله ها می افزاید. مهمترین خصوصیتی که لوله گالوانیزه سرد دارد این است که این لوله ها رسانای برق نمی باشد و به راحتی می توان در لوله کشی های برق از آن استفاده کرد.
از لوله گالوانیزه سرد که جزء پر مصرف ترین و رایج ترین لوله ها در مصارف برقی است در محیط های داخلی و همچنین داخل دیوار و زیر گچ نیز می توان استفاده نمود.
مشخصات خاصی که لوله گالوانیزه سرد دارد این است که اتصالات آن کاملا آسان و در دسترس است، همچنین طول مناسب سه متری که این لوله ها دارد موجب حمل و نقل ساده تر و نصب راحت تر آن می گردد.
خوب است بدانید که بیشترین موارد استفاده از لوله گالوانیزه سرد برای مصارف بهداشتی می باشد و همچنین در صنایع خودروسازی نیز از آنها استفاده می کنند.
لوله فولادی گالوانیزه سرد

سایز لوله گالوانیزه سرد

لوله های گالوانیزه را بر اساس نوع کاربرد و موارد استفاده می‌ توان در سایزهای مختلفی پیدا کرد که تولید این محصول در تنوع بالا موجب شده تا موارد استفاده آن نیز بیشتر گردد‌
نکته مهم در سایز لوله گالوانیزه سرد وزن لوله ها می باشد که هرچه ضخامت لوله ها بیشتر شود سایز آنها نیز بیشتر می ‌شود.
در اینجا به طور کلی چند سایز پر استفاده لوله گالوانیزه سرد را بر اساس وزن آن مورد بررسی قرار می دهیم از جمله:
لوله شماره ۲ با ضخامت ۲ میل که دارای وزن ۶ کیلوگرم است.
لوله شماره ۳ با ضخامت ۲ میل که دارای وزن ۹ کیلوگرم می باشد.
لوله شماره ۴ با ضخامت دو میل که وزن آن حدود ۱۲ کیلوگرم می شود.
لوله شماره ۶ با ضخامت دو میل که از وزن ۱۸ کیلوگرم برخوردار هستند
لوله شماره ۷ با ضخامت ۲ میل که وزن ۲۳ کیلوگرم را دارا است.
لوله شماره ۱۰ با ضخامت ۲ میل که وزن ۳۵ کیلو گرم دارد.
نکته قابل توجه این است که امکان تولید لوله های گالوانیزه سرد با ضخامت و سایزهای سفارشی وجود دارد و در صورت نیاز به راحتی می توانید با انتخاب مرکز معتبر این لوله ها را سفارش دهید.
انواع مختلف لوله فولادی گالوانیزه سرد را در کیفیت مناسب از طریق شرکت سریر صنعت به دست آورید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
تهران، سعدی شمالی، کوچه فرهاد، پلاک 8، واحد 2
33119578 - 33119576 - 33964072 - 33964085 - 33980477 - 33980478