به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

زانویی لوله فولادی

زانویی لوله فولادی

زانویی لوله فولادی
زانویی لوله فولادی از اتصالات پرکاربرد در سیستم های لوله کشی است که بر اساس شعاع انحنا به دو دسته شعاع کوتاه و شعاع بلند تقسیم می‌ گردد. انواع مختلف زانویی لوله فولادی شامل زانویی دور دار لوله فولادی و زانویی درب دار لول فولادی از لحاظ نحوه نصب که به شکل جوشی و یا رزوه ای هستند را در بالاترین سطح کیفیتی از شرکت سریر صنعت تهیه کنید.

انواع زانویی لوله فولادی

انواع زانویی لوله فولادی جزء اتصالات مهم در لوله کشی های آب سرد و گرم می باشد که برای اتصال لوله ها به یکدیگر، تغییر جهت دادن لوله ها و انشعاب گیری ها، همچنین تغییر قطر لوله مورد استفاده قرار می‌ گیرد.
لوله زانویی ها در دو نوع پیچی یا دنده ای و همچنین جوشی وجود دارد که بهتر است در لوله کشی های آب سرد و گرم و رفت و برگشتی از زانویی لوله فولادی سفید استفاده کنند، زیرا این زانویی ها دیگر مشکل پوسیدگی و خوردگی را به وجود نمی‌ آورد.
می دانیم که انواع مختلفی از زانویی لوله فولادی وجود دارد، در اینجا متداول‌ترین زانویی لوله فولادی را بر اساس زاویه های موجود بر روی آن که پر استفاده هستند را بررسی می کنیم از جمله:

زانویی لوله فولادی ۴۵ درجه:

این زانویی برای تغییر جهت لوله با انحراف ۴۵ درجه استفاده می ‌کنند، بیشترین مورد استفاده از این زانویی در موارد لوله کشی های فاضلاب می باشد، زیرا در لوله کشی های فاضلاب استفاده از زانویی های ۹۰ درجه توصیه نمی شود چون ممکن است که باعث گرفتگی در لوله ها گردد. این مدل زانویی از دو سر آن به صورت دنده ای می باشد.

زانویی لوله فولادی ۹۰ درجه:

از این زانویی هم برای تغییر جهت لوله ها استفاده می کنند که در دو سر زانویی از سمت داخل دنده شده است و بیشتر برای آب شرب مورد استفاده قرار می گیرد.
زانویی لوله فولادی ۱۸۰ درجه: این زانویی به شکل U می باشد، که با استفاده از این زانویی مسیر لوله ۱۸۰ درجه تغییر جهت پیدا می‌ کند و موازی با مسیر رفت قرار می‌ دهد.

زانویی تبدیلی:

این نوع زانویی از دو سر از داخل دنده شده و مناسب برای اتصال قطعاتی با قطرهای مختلف است.
زانویی لوله فولادی

چگونگی ساخت و تولید زانویی لوله زانویی

پس از آشنا شدن با انواع مختلف لوله زانویی ها بهتر است تا با نمونه های متنوع این محصول از لحاظ نحوه ساخت نیز آشنایی مختصری پیدا کنید. معمولاً لوله زانویی ها را از دو روش گالوانیزه گرم و سرد تولید می‌ کنند.
فرآیند تولید لوله زانویی با استفاده از گالوانیزه گرم با کمک دستگاهی به نام مونترال انجام می شود. این مدل تولید لوله زانوی هزینه بالاتری دارند و سرعت آن پایین می باشد اما کیفیت آن بسیار بالاتر است.
فرآیند تولید لوله زانویی فولادی با استفاده از روش گالوانیزه سرد به این صورت است که پس از تولید لوله زانویی و آماده شدن آن ها با استفاده از گالوانیزه سرد این محصولات را روکش می کنند که امکان ترک خوردگی و کیفیت پایین تر در این مدل آماده سازی وجود دارد اما سرعت کار بسیار بالا می رود.
با کیفیت ترین انواع مختلف زانویی لوله فولادی را از شرکت سریر صنعت خریداری کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
تهران، سعدی شمالی، کوچه فرهاد، پلاک 8، واحد 2
33119578 - 33119576 - 33964072 - 33964085 - 33980477 - 33980478