به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

لوله فلکسیبل

لوله فلکسیبل

لوله فلکسیبل
لوله فلکسیبل یکی از فاکتورهای مهم در تاسیسات الکترونیکی ساختمانها است که توسط آن انواع کابل ها و رشته های سیم را جابه جا می کنند. وظیفه لوله فلکسیبل محافظت از سیم ها و کابل ها است. تنوع لوله فلکسیبل را از شرکت سریر صنعت بخواهید.

لوله فلکسیبل و انواع آن

لوله فلکسیبل به شکل لوله های خرطومی است که از جنس های مختلفی مانند پلاستیک و فلز و pvc تولید می شود. هر کدام از این لوله ها دارای کاربردهای خاصی است، ولی تقریبا وظیفه همه این لوله ها انتقال کابل های برق از تابلو به مناطق مختلف می باشد.
در اینجا به برخی از انواع مختلف لوله فلکسیبل اشاره می کنیم از جمله:

لوله فلکسیبل فلزی:

که این لوله به صورت یکپارچه از فلز تولید می ‌شود و در لوله کشی های برق در سوله های بزرگ کاربرد دارد.

لوله فلکسیبل روکش دار:

این لوله ها از جنس فلز و روکش پلاستیکی تولید می‌ شوند که مناسب برای سیم کشی در محوطه هایی است که نفوذ باران در آنها زیاد می باشد.

لوله فلکسیبل نسوز:

لوله ها از جنس فلز تولید می شود و روکش آن کاملاً نسوز است، که مورد استفاده برای کنار کوره های آتش که دارای دمای بالایی هستند.

لوله فلکسیبل شیلد دار روکش دار:

این لوله ها از جنس فلز تولید می گردد و با روکش شیلدار و همچنین روکش پلاستیکی پوشش داده می ‌شود، مناسب ترین کاربردی که از این لوله می برند برای سیم کشی های مخابراتی در فضای باز است که مانع جلوگیری از نفوذ باران و امواج مغناطیسی است.

لوله فلکسیبل فلزی مستحکم:

از این لوله ها برای سیم کشی های مراکزی که به شکل زمینی انجام می شود به کار می روند.

لوله فلکسیبل پلاستیکی:

این لوله ها را از جنس پلاستیک های خاص تولید می کنند و مناسب ترین وسیله به عنوان یک پل ارتباطی بین تابلو برق و سیم های مختلف است.
لوله فلکسیبل

موارد کاربرد لوله های فلکسیبل

لوله های فلکسیبل با توجه به نحوه ساختی که دارند دارای ویژگی ها و موارد استفاده مختلف می باشد. در اینجا برخی از ویژگی های لوله های فلکسیبل را مورد بررسی قرار می دهیم از جمله:
انعطاف پذیری بالا
مقاومت در برابر چرخش کابل
مقاوم در برابر آفتاب و رطوبت
قابلیت نصب آسان
وزن سبک
در حال حاضر اهمیت استفاده از لوله های فلکسیبل در ساختمان سازی های امروزی بسیار زیاد شده است، زیرا این لوله ها توانایی محافظت از کابل‌ ها و سیم‌ ها در برابر خطراتی مانند پارگی و یا خوردگی را دارند و همچنین در برابر رطوبت و یا آتش‌سوزی های اتفاقی می توانند به خوبی از کابل‌ ها و سیم‌ ها محافظت کنند.
در حال حاضر استفاده از لوله های فلکسیبل در پروژه‌های عمرانی و مسکونی بسیار افزایش پیدا کرده است تا حدی که توانسته جایگاه ویژه ای برای خود به وجود بیاورد.
کاربرد لوله های فلکسیبل در محیط های داخلی و خارجی وجود دارد، یکی از کارکردهای مهمی که لوله های فلکسیبل دارند برای سیستم داکت اسپیلت می باشد و همچنین مناسب برای حفاظت و پوشش کابل دوربین های مداربسته، کابل های برق و موارد زیاد دیگری است.
تنوع بالای لوله های فلکسیبل را در بالاترین سطح کیفیتی از شرکت سریر صنعت تهیه کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١