به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

جعبه تقسیم گالوانیزه

جعبه تقسیم گالوانیزه

جعبه تقسیم گالوانیزه
جعبه تقسیم گالوانیزه پرکاربردترین لوازم مورد استفاده در تاسیسات الکترونیکی است. از این جعبه برای برق کشی ساختمان های مختلف استفاده می کنند. با کمک جعبه تقسیم گالوانیزه به راحتی می توان تمامی تجهیزات و اتصالات را در بخش سیم کشی مخفی کرده تا بتوان از آن محافظت کرد. جعبه تقسیم شرکت سریر صنعت کیفیت بالایی دارد.

مشخصات جعبه تقسیم گالوانیزه

جعبه تقسیم گالوانیزه جزء جعبه هایی است که در سیستم برق کشی مورد استفاده زیادی قرار می گیرند. معمولا برای تولید جعبه های تقسیم گالوانیزه از ورق های گالوانیزه استفاده می کنند، زیرا این ورق ها از لحاظ استاندارد جهانی کاملا تایید شده هستند و از لحاظ سایز و ابعاد در بازار در تنوع های زیادی وجود دارد که به راحتی می توان با کمک آن جعبه تقسیم های مختلف برای لوله کشی های توکار و روکار را تولید کرد.
استفاده از جعبه تقسیم به عنوان جمعبندی کابل ها و همچنین دسترسی به اتصالات برق موجب محبوبیت این دستگاه شده است. تمامی لوله هایی که از جعبه تقسیم عبور می کنند و مطابق استانداردهای خاصی طراحی و تولید می گردد.
برخی از مهمترین ویژگی ها و مشخصاتی که جعبه تقسیم گالوانیزه دارد عبارتند از:
مقاومت بالایی که جعبه تقسیم گالوانیزه در برابر باران، رطوبت و دیگر موادی که موجب خورندگی این دستگاه می شوند به دلیل استفاده از ورق های گالوانیزه مقاوم در شرایط آب و هوایی نامطلوب است.
ساختار اصلی قوطی های گالوانیزه از فولاد است و فولاد در شرایط خاص کاملا مقاوم و مستحکم می باشد.
امکان تحمل حرارت بالا را به خوبی دارد. علاوه بر این قدرت، امکان محافظت از مدار فرمان که درون جعبه ها قرار می گیرد را نیز دارا می باشد.
یک وسیله بسیار کاربردی برای جلوگیری از عبور گرد و غبار و دیگر عوامل محیطی، ایجاد اختلال در سیم و کابل ها می کند هست.
امکان استفاده از این جعبه ها در محیط های روباز و بدون پوشش به راحتی وجود دارد.
جعبه تقسیم گالوانیزه معمولاً به شکل مربع تولید می‌ شود که با یک ورق از جنس خود گالوانیزه به عنوان درپوش از ورود هرگونه آلودگی‌های محیطی به داخل این جعبه ها جلوگیری می شود.
به دلیل ظاهر نازیبا معمولا از این جعبه ها در مکان های صنعتی استفاده می کنند و کاربرد این جعبه به شکل روکار و توکار ارتباط مستقیم با محل نصب آن دارد. به راحتی این جعبه ها را در سایزهای مختلف مطابق با درخواست های مشتریان و همچنین سایز لوله هایی که قرار است از این جعبه ها عبور کند میسازند
از کاربردهای مهمی که جعبه تقسیم گالوانیزه دارد این است که مناسب برای نصب برد ها و قطعات الکترونیکی است. همچنین به عنوان محل نصب ترمینال ریلی و ریل آن به کار می رود و بیشتر این موارد و مصارف آن در کاربردهای صنعتی می باشد.
نسل جدیدی از جعبه تقسیم گالوانیزه تولید شده که به نام جعبه تقسیم ضد انفجار مشهور می باشد. این جعبه برای قرار گرفتن در سیستم ‌های داکت کشی و انتقال سیم و کابل در کف زمین تولید شده است. این جعبه ها برای داکت های با عرض ۱۹۲ تا ۲۵۰ میلی متر سوراخ کاری و آماده سازی می شود.
معمولاً این جعبه به صورت چهار گوش با ابعاد ۳۶ سانتی متر در ۴۱ سانتی متر می باشد. در پوش این نوع به شکل دایره ‌ای است و نوع طراحی و ساختار این درپوش مناسب برای نصب انواع پریز و سوکت ها هست.
به راحتی از طریق شرکت سریر صنعت می توانید به تنوع بالای جعبه تقسیم گالوانیزه با قیمت مناسب دسترسی پیدا کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
تهران، سعدی شمالی، کوچه فرهاد، پلاک 8، واحد 2
33119578 - 33119576 - 33964072 - 33964085 - 33980477 - 33980478