به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

سر لوله - هد بوشینگ

سر لوله - هد بوشینگ

سر لوله - هد بوشینگ
سر لوله یا هدبوشینگ یکی از تجهیزاتی است که در حال حاضر در صنعت های مختلف و کارگاه های ساختمانی موارد استفاده زیادی دارد. با قرار گرفتن سر لوله ها در لبه ورودی لوله مسیر لوله کشی ها مانع از ساییده شدن سیم و کابل ها می گردد. برترین هد بوشینگ را شرکت سریر صنعت در تنوع سایزی بالا تولید می کند.

انواع هد سر لوله (هد بوشینگ) و کاربرد آنها

هد بوشینگ یکی از اتصالات بسیار مهم در صنعت الکتریکال حال حاضر است. همان طور که از نام آن پیداست مناسب برای قسمت انتهایی لوله می باشد. دقیقا جایی که کابل از آن وارد و یا خارج می شود، استفاده از این اتصالات کمک زیادی می‌ کند تا سیم و کابل ها از آسیب های فیزیکی به دور بمانند و دچار خراشیدگی و اتصالی نشوند.
می دانیم که انواع مختلف لوله ها در سایز های متنوع وجود دارد. پس لازم است تا هد بوشینگ ها را در سایز های مختلف تولید کنند که بتوان به راحتی در موارد گوناگون از آن استفاده کرد.
انواع مختلفی از سر لوله با توجه به نوع متریال های سازنده که از پلاستیک، چدن، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ می باشد و همچنین از لحاظ نوع سایز و نمره بندی متغیر هستند.
در صورتی که در روند تولید هدبوشینگ تمامی استانداردهای لازم رعایت شود و همچنین فاصله رزوه ها یا گام دنده ها به طور مناسب در نظر گرفته شود به راحتی می تواند موارد استفاده متعددی را داشته باشد.
بیشترین موارد استفاده از هدبوشینگ برای جلوگیری از آسیب رسیدن به سیم و کابل ها در انتهای لوله های خروجی و همچنین به کار بردن این سر لوله برای تعویض سیم و کابل های عبوری از لوله است که این عملیات به راحتی و بدون ایجاد آسیب انجام بگیرد.
همچنین با کمک گرفتن از هدبوشینگ پیمانکاران هر زمان که لازم باشد برای تعویض سیم و کابل های عبوری لوله ها می توانند اقدام کنند. خوب است بدانید که ازهد بوشینگ برای انواع لوله های پلاستیکی، آلومینیومی، فولادی و حتی لوله های فلکسیبل نیز می توان استفاده کرد.
با توجه به موارد کاربرد و استفاده گسترده ای که انواع سر لوله دارند خوب است که مزایای استفاده از هدبوشینگ را بدانید از جمله:
استفاده از هدبوشینگ در لوله ها موجب عایق شدن سیم و کابل ها در مقطع های برش خورده می شود.
برای مواقعی که قرار است سطح مقطع لوله ها برش خورده و سیم از آن عبور کند استفاده از این وسیله موجب استحکام بیشتر سیم ها می گردد.
به راحتی می توان از هد بوشینگ در لوله های گالوانیزه سرد و گرم استفاده کرد.
سر لوله ها به شکلی طراحی شده اند که از باز شدن رزوه لوله و آسیب دیدن به آنها در هنگام کابل کشی یا سیم کشی ها جلوگیری می شود.
امکان استفاده از این سر لوله در درجه حرارت منهای ۵ درجه سانتیگراد تا ۹۰ درجه سانتی گراد وجود دارد.
با توجه به تنوع بالای هدبوشینگ با انتخاب شرکت سریر صنعت می توانید به آسانی به این محصول در بالاترین سطح کیفیتی دسترسی پیدا کنید. و با کمک گرفتن از کارشناسان متخصص در این حوزه بهترین انتخاب ها را انجام دهید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١