به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

لوله برق pvc

لوله برق pvc

 لوله برق pvc
لوله برق Pvc جزء محصولات جدیدی است که محبوبیت زیادی در دهه ‌های اخیر در بین مصرف‌کنندگان پیدا کرده است. این لوله ها قابلیت انعطاف پذیری بهتری دارند و مناسب برای جایگزینی لوله های پلاستیکی هستند. با کیفیت ترین لوله برق pvc  را شرکت سریر صنعت تولید می‌ کند.

لوله pvc برق چیست؟

می دانیم که لوله های پی وی سی را با نام لوله های برق کاندوئیت نیز در بازار می شناسند از لوله های برق Pvc به عنوان پوشش محافظ سیم ها و هادی های جریان الکتریکی نیز می توان استفاده کرد.
به دلیل اینکه این لوله ها مورد خوردگی قرار نمی گیرند و حمل و نقل آنها ساده است اغلب افراد ترجیح می دهند تا از این لوله ها در ساختمان سازی های خود استفاده کنند.
لوله پی وی سی برق از لحاظ ابعاد بسیار متنوع می باشد و به راحتی برای هر کاربردی می توان از سایز های گوناگون این لوله ها استفاده کرد.دبرخی از پرکاربردترین سایزهای لوله های برق ۲۰ _۲۵ _ ۴۰ و ۵۰ هستند. نکته قابل توجه در تولید لوله های برق این است که همگی این لوله ها در شاخه های ۶ متری تولید می گردد.

مزایای لوله برق پی وی سی

در حال حاضر استفاده از لوله برق پی وی سی گسترش زیادی پیدا کرده است و مزایای استفاده از این لوله ها موجب شده تا افراد زیادی به دنبال تهیه و بهره بردن از این مزایا باشند.
به طور کلی برخی از مزایای مهم لوله های برق پی وی سی را بررسی می ‌کنیم از جمله:
مقاومت بالای لوله ها در برابر خوردگی موجب می‌ شود تا نرخ شکست آنها پایین آمده و بتوان از این لوله ها در عمق زمین نیز استفاده کرد.
مقاومت شیمیایی بالایی که این لوله ها در برابر طیف گسترده‌ای از مواد شیمیایی دارد موجب پرکاربرد شدن این محصول در پروژه‌های زیربنایی شده است. زیرا این لوله ها در برابر اسید های قوی، قلیاها و محلول های آبی و هیدروکربن های مختلف مقاوم می باشد.
این لوله ها دارای اتصالات بسیار ساده و راحت هستند و برای اتصال آنها به مشکل بر نمی خورید، به راحتی با کمک گرفتن از حرارت می توان این لوله ها را به هم متصل کرد.
نصب بسیار سریع و راحت لوله های pvc فقط به کمک چسب موجب شده که کارهای لوله کشی با این لوله ها ۳۰ درصد سریع تر از لوله های آهنی و بتنی باشد.
لوله های برق پی وی سی عمر طولانی دارند و در بدترین شرایط حدود ۵۰ سال عمر مفید دارند.

کاربرد کلی لوله های pvc

در سالهای اخیر استفاده از لوله های پی وی سی گسترش چشمگیری داشته و طبق آمارهای ارائه شده مزایای استفاده از لوله های pvc بسیار بیشتر از معایب آن بوده است.
کاربرد کلی لوله های pvc به دلیل همه گیر شدن لوله ها در صنایع مختلف بسیار زیاد می باشد.
در اینجا برخی از این موارد را به اختصار بیان می کنیم:
استفاده از این لوله ها در سیستم های برق کشی برای پوشش های عایق الکتریسیته
برای لوله کشی جداره ها و زهکشی های مختلف و همچنین انتقال سیستم تهویه هوا
برای انتقال کابل های برقی و مخابراتی
مورد استفاده در سیستم آبرسانی های شهری
برای لوله کشی در آبیاری های کشاورزی به صورت تحت فشار و یا بدون فشار
برای انتقال لوله کشی فاضلاب شهری
بهترین لوله های پی وی سی را مناسب با نیاز و کارکرد خود از شرکت سریر صنعت خریداری نمایید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١