به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

جعبه پریز کف خواب

جعبه پریز کف خواب

جعبه پریز کف خواب
جعبه پریز کف خواب برای قرار گرفتن انواع پریز و سوکت در کف با استفاده از متریال های مقاوم مانند استیل ضد زنگ و یا برنج تولید می شوند، این جعبه ها از طراحی بسیار شیک و ظریفی برخوردار هستند که مورد توجه اغلب طراحان دکوراسیون داخلی در محیط های تجاری و اداری و خانگی قرار گرفته است.

جعبه پریز کف خواب و موارد استفاده از آن

جعبه پریز کف خواب ترکیبی از یک دریچه و یک جعبه تو کار است که در داخل کف سازی های ساختمان ها قرار می گیرد و از آن به جهت دسترسی به پریزهای برق و سوکت شبکه استفاده می ‌کنند.
علت استفاده از این جعبه ها نبودن شرایط عادی برای نصب پریزهای برق مانند محدودیت فضا، نداشتن دیوار مناسب پریز، اجرای کابل کشی های ساختار یافته از قبل و همچنین ایجاد زیبایی بصری و یا افزایش سطح دسترسی کاربران از تجهیزات برقی است.
به طور کلی استفاده از این جعبه ها از جمع شدن سیم‌ها در فضا جلوگیری می کند و اغلب از این نوع جعبه در پروژه های لوکس اداری استفاده می شود.
مهم ترین موارد استفاده و کاربرد جعبه پریز کف خواب:
مورد استفاده در نمایشگاه های ماشین
پرکاربرد در روف گاردن های ساختمان های لوکس
مورد استفاده در فضاهای اداری و در زیر میزهای اداری
پرکاربرد در فرودگاه ها برای تجهیزات مختلف و محل استراحت مسافران
مورد استفاده در بیمارستان ها جهت تجهیزات اتاق عمل و موارد دیگر
جعبه پریز کف خواب
جعبه پریز کف خواب

چگونگی انتخاب جعبه پریز کف خواب

با بررسی انواع مختلف جعبه پریز کف خواب درمی یابیم که این محصول در تنوع بالایی از لحاظ شکل ظاهری، نوع متریال، سایز و اندازه و بسیاری از موارد دیگر وجود دارد.
برای این که از جعبه پریز کف خواب بهترین استفاده را ببرید لازم است تا برخی از نکات مهم را در حین خرید مد نظر قرار دهید.
در این بخش به بررسی برخی از عوامل موثر در انتخاب جعبه پریز کف خواب اشاره داریم:

تعداد ماژول ها

تعداد ماژول ها را بر حسب نیاز به تعداد پریز و سوکت محاسبه می ‌کنند، همچنین در صورت نیاز به پریز برق ارت دار باید در محاسبات خود دو ماژول برای آن در نظر بگیرید و همچنین برخی از سوکت ها به صورت تک فیش و برخی به صورت دوفیش هستند که با محاسبه دقیق همه این موارد از جعبه هایی با ماژول های نرمال به شکل یک ماژول، ۶ ماژول، ۱۲ ماژول، ۱۶ ماژول و ۲۴ ماژول تهیه کنید.
جعبه پریز کف خواب

جنس جعبه پریز کف خواب

پریزهای کف خواب را از جنس پلاستیک و یا فلز تولید می کنند؛ از آنجا که این جعبه ها قرار است در کف زمین نصب شود و ممکن است در معرض فشارهای زیاد قرار بگیرد و همچنین باید به ‌صورت مقاوم در برابر شستشو نیز تهیه گردد، انتخاب جنس مناسب مانع تخریب و تعویض زود هنگام این محصول است، به طور کلی در انتخاب جنس جعبه پریز کف خواب چه از نوع پلاستیک و چه نوع فلز باشد، باید تمامی شرایط استاندارد در آنها رعایت شده و جعبه های فلزی حتماً از نوع استیل ضدزنگ انتخاب شوند.

ابعاد جعبه پریز کف خواب

این جعبه ها در ابعاد متفاوتی وجود دارند و متناسب با فضا آنها را در سایزهای ۱۰ در ۱۰ تا ۲۶ در ۲۶ تهیه کرد.

ارتفاع جعبه پریز کف خواب

عبه پریز کف خواب در ارتفاع های مختلف وجود دارد که متناسب با نوع نیاز این جعبه را از ارتفاع پنج و نیم سانتی متر تا ارتفاع ۱۴ سانتی متر تهیه می کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١