به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

بست اسپیت لوله فولادی

بست اسپیت لوله فولادی

بست اسپیت لوله فولادی
بست اسپیت لوله فولادی را از ورق های گالوانیزه در اندازه های گوناگون تولید می شوند از این بست ها برای نصب انواع لوله های فلزی و لوله های فلکسیبل روی دیوار و یا صفحه‌ ای نگهدارنده استفاده ‌کنند. انواع مختلف بست اسپیت لوله فولادی را در کیفیت بالا شرکت سریر صنعت ارائه می دهد.

بست اسپیت چیست؟

بست اسپیت یکی از مهم ترین لوازمی است که در سیستم‌ های برق کشی مورد استفاده است. این بست ها مورد توجه مهندسین قرار می گیرد، زیرا در صورت نبود این بست مهندسین تاسیسات مجبور بودند که تمامی تاسیسات را شکافته و بررسی کنند..معمولا این بست ها وظیفه نگهداری لوله های گالوانیزه جهت عبور سیم های برق را به عهده دارند.
بست اسپیت را بگونه ای طراحی و تولید می‌ کنند که به راحتی می ‌توان از آن در محیط های مرطوب که امکان خورندگی وجود دارد نیز استفاده کرد، زیرا این بست ‌ها از ورق های گالوانیزه با آبکاری گرم تولید می‌ شوند و به همین جهت استفاده از این بست ها در شرایط آب و هوایی مختلف امکان پذیر می باشد و به هیچ عنوان دچار پوسیدگی و آسیب دیدگی نمی گردد.
به طور عمده این بستها از دو حلقه تشکیل می شوند که با کمک پیچ و مهره به یکدیگر اتصال پیدا می کنند این حلقه ها معمولاً فلزی هستند و بیشترین مورد استفاده از این بست ها در تاسیسات برق کشی ساختمان های مختلف است.
از آنجا که لوله ها در سایزهای مختلف وجود دارند و به همین جهت بست ها نیز در سایز بندی های متنوع تولید می شوند، که مناسب برای همه لوله ها در بازار وجود دارد.
همان طور که می دانید معمولآ سیستم ‌های لوله‌ کشی از کنار دیوارها و یا زیر سقف ها صورت می پذیرد به همین سبب لازم است تا به وسیله تجهیزات خاص این لوله ها به سقف یا دیوار متصل گردد، مهمترین تجهیزاتی که در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد بست اسپیت می باشد.
این بست ها وظیفه نگه داشتن لوله و اتصالات در صنایع گوناگون را به سقف یا دیوار به عهده دارند، بست ها به گونه ای مقاوم تولید می‌ شوند که توانایی نگهداری وزن لوله ها را به خوبی دارند و می‌ توانند این لوله‌ ها را در جای خود کنترل کنند.
بست اسپیت لوله فولادی

مشخصات فنی بست اسپیت لوله فولادی

برای بررسی مشخصات فنی بست اسپیت لوله فولادی خوب است تا با فرآیند تولید این لوله ها به طور کلی آشنا شویم.
همان طور که می‌ دانیم وظیفه بست اسپیت نگهداری لوله ها در جای خود می باشد به همین جهت لازم است تا این بست ها از استحکام بالایی برخوردار باشند و همچنین در برابر رطوبت مقاومت از خود نشان بدهند.
بیشترین متریالی که در تولید بست اسپیت لوله فولادی مورد استفاده قرار می گیرد گالوانیزه گرم می باشد. با کمک تجهیزات پیشرفته و مجهز فولاد را در ابعاد و اندازه های مختلف برش می دهند و تحت سوراخکاری های دقیق قرار می دهند تا بتوانند این بست ها بر روی یکدیگر قرار گرفته و با پیچ محکم شوند.
این بست ها را برای اینکه در برابر رطوبت مقاومت کنند در حمامی از فلز روی مذاب در دمای ۴۵ درجه قرار می‌ دهند تا تمامی سطح آن تحت پوشش این فلز قرار بگیرد.
استاندارد ترین سایز هایی که بست اسپیت لوله فولادی به بازار عرضه می گردد عبارتند از: سایز ۲۱ پی جی سایز ۴۲ و سایز ۱۶ پی جی، سایز ۴۸ پی جی و سایز ۲۹ پی جی
بهترین و با کیفیت ترین بست اسپیت لوله فولادی را می ‌توانید با کمک گرفتن از کارشناسان شرکت سریر صنعت با قیمت مناسب تهیه کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
تهران، سعدی شمالی، کوچه فرهاد، پلاک 8، واحد 2
33119578 - 33119576 - 33964072 - 33964085 - 33980477 - 33980478