به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

درپوش سینی کابل

درپوش سینی کابل

درپوش سینی کابل
درپوش سینی کابل را از ورق های گالوانیزه گرم تولید می کنند. زیرا این ورق ها باید در مقابل رطوبت و زنگ زدگی مقاومت خوبی داشته باشد. در صورتی که از گالوانیزه گرم تهیه شود مناسب برای استفاده در شرایط شرجی است. با کیفیت ترین درپوش سینی کابل را از شرکت سریر صنعت تهیه کنید.

درپوش سینی کابل چیست؟

درپوش سینی کابل یک وسیله کاربردی برای محافظت از سیم یا کابل است که با استفاده از ورق گالوانیزه گرم تولید می شود. استفاده از گالوانیزه گرم کاملا مقرون به صرفه می باشد زیرا این درپوش ها را در مقابل طیف گسترده ای از مواد شیمیایی مقاوم می کند و در صورت ایجاد خراش یا برش‌ های اتفاقی بر روی بدنه این درپوش آسیب جدی به آن وارد نمی شود.
فولاد مورد استفاده در تولید این درپوش با استفاده از فرایند الکترولیز و قوطه ور کردن درپوش ها در حمام نمک با روی موجب می شود تا این محصول مقاومت بالایی در برابر خوردگی پیدا کند.
تمامی قسمت های مشبک و توری شکل بر روی درپوش سینی کابل با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک سی ان سی ایجاد می‌ شود و به همین جهت این قسمت های مشبک لبه های تیز ندارد و خطرناک نیست.
برای تولید درپوش سینی کابل از ورق های با ضخامت های ۸ میلی متر تا ۲ میلی متر استفاده می کنند درپوش سینی کابل را در عرض های مختلف از ۵ سانتی متر تا ۶۰ سانتی متر و در ارتفاع های ۴ سانتی متر تا ۱۵ سانتی متر تولید می کنند. معمولاً طول استاندارد این درپوش ها بین ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر می باشد.
درپوش سینی کابل

آیتم های مهم در انتخاب درپوش سینی کابل

به دلیل اهمیت استفاده از درپوش سینی کابل در سیستم های برق کشی باید در حین تهیه این محصول نکات مهمی را مد نظر قرار دهید.
می ‌دانیم که وظیفه اصلی درپوش سینی کابل محافظت از کابل ها در برابر عواملی مانند زخمی شدن کابل ها و جلوگیری از ایجاد ضربه بر روی آن ها می باشد، که در مسیرهای کابل کشی به صورت زمینی و یا دیواری این اتفاقات بیشتر رخ می دهد مورد استفاده قرار می گیرد که امکان زخمی شدن کابل بیشتر است.
آیتم های مهمی که در انتخاب درپوش سینی کابل باید به آنها توجه کرد عبارتند از:
عرض سینی کابل گالوانیزه بر حسب سانتی متر و یا میلی متر ارتفاع سینی کابل گالوانیزه
طول سینی کابل
ضخامت ورق سینی کابل
ضخامت ورق درپوش
نوع پانچ دار یا بدون پانچ سینی کابل
درپوش سینی کابل

اتصالات سینی کابل درپوش دار

برای استفاده سینی کابل درپوش دار در برخی از مواقع نیاز است تا از اتصالات مختلف استفاده کرد.
در اینجا برخی از مهمترین اتصالات سینی کابل درپوش دار را نام می بریم:
• زانویی داخلی سینی
• زانویی خارجی سینی
• سه راهی و چهار راهی کابل
• رابط سینی تبدیل به سینی نردبان
• پیچ و مهره کله قارچی
استفاده درست و به جا از اتصالات سینی کابل درپوش دار موجب کارکرد بهتر این سینی و امنیت آن در برخی از مواقع می گردد. که بهتر است تا از اتصالات با کیفیت بالا در حین کار بهره برد.
جهت کسب اطلاعات لازم در مورد سینی کابل درپوش دار و همچنین قیمت روز آن از طریق شرکت سریر صنعت اقدام کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١