به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

سینی کابل

سینی کابل

سینی کابل
سینی کابل یک وسیله ای است که برای مونتاژ سیم ها و کابل های برق و پشتیبانی از آنها مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً این سینی از گالوانیزه مشبک تولید می شود تا امکان انتقال هوا را نیز به وجود بیاورد. استفاده از این تجهیزات موجب ایمن تر شدن و سرعت بخشیدن به عمل کابل کشی ساختمان ‌های بزرگ شده است. با کیفیت ترین نوع سینی کابل را از شرکت سریر صنعت تهیه کنید.

انواع پوشش سینی کابل

در سیستم برق کشی ساختمان ها از سینی کابل برای نگهداری و هدایت کابل های الکتریکی استفاده می شود.
این سینی ها وظیفه انتقال و توزیع کابل های برق به مسیرهای مختلف را به عهده دارد. اما لازم است بدانیم که سینی های کابل برق را توسط مواد مخصوصی پوشش می دهند تا در برابر شرایط محیطی مقاومت آن بالاتر برود.
مهمترین متریال هایی که در روند تولید سینی کابل مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از:

فولاد:

سینی هایی که از فولاد های با کیفیت تولید می شود دارای استقامت مکانیکی خوبی هستند و مقاومت بالا در برابر خوردگی نیز دارند.

استیل:

استفاده از استیل و یا فولاد ضد زنگ موجب تولید سینی کابل با مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و قابل استفاده در دمای بالا می باشد.

آلومینیوم:

سینی ساخته شده از آلومینیوم به دلیل مقاومت خوب در محیط های مرطوب به راحتی می توان از آن در شرایط جوی مختلف استفاده کرد.
اما برای اینکه مقاومت سینی‌ کابل را بالاتر ببرند، توسط مواد خاصی آنها را پوشش می دهند که انواع پوشش سینی کابل عبارتند از:

گالوانیزه سرد:

این پوشش کاملاً مقرون به صرفه و مناسب برای محیط هایی است که در آن مواد شیمیایی ضعیف وجود دارد و همچنین رطوبت در آنجا نیست.

گالوانیزه گرم:

این پوشش موجب پوشانده شدن تمامی سوراخ ها و محل‌ های جوش می شود و ضخامت خوبی را بر روی سینی ایجاد می کند. بیشترین موارد استفاده از این نوع پوشش ها در محیط های مرطوب ودر معرض مواد شیمیایی است.

پیش گالوانیزه:

از این روش پوشش برای مناطقی که در حین ساخت دچار برش و یا جوش می شوند استفاده می کنند تا به طور کامل همه قسمت های سینی پوشش داده شود.

مشخصات و کاربردهای سینی کابل

سینی کابل را از ورق های چهار میل و شش میل تولید می کنند تا به راحتی بتوان در موارد مختلف از آن استفاده کرد. معمولاً این سینی ها از جنس استیل و با روکش گالوانیزه های گرم تولید می‌ شود تا در شرایط محیطی خاص نیز بتوان از آنها بهره برد.
سینی های کابل در سایز بندی های مختلفی وجود دارد و مطابق با نوع پیکربندی سیم‌ کشی ساختمان ها می توان از این سینی ها تهیه کرد.
از موارد کاربرد های سینی کابل این است که وظیفه رساندن نیروهای برق از تابلو تا دستگاه های موجود در بخش های مختلف و فضاهای ساختمانی را به عهده دارد. همچنین ایجاد نظم و آرایش دقیق کابل ها موجب آسان تر شدن تغییرات در کابل ها می شود و به راحتی می‌ توان به تعداد سیم و کابل ها اضافه و یا کم کرد، علاوه بر مرتب سازی از لحاظ ایمنی نیز اهمیت زیادی دارد.
بیشترین مورد استفاده از سینی کابل در محیط های مرطوب، محیط های پرخطر و مراکز نفتی و پالایشگاهی می باشد. به همین جهت باید این سینی ها از جنس با کیفیت تهیه شوند.
برای خرید بهترین نوع سینی کابل از طریق شرکت سریع صنعت اقدام کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١