به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

چهار راهی سینی کابل

چهار راهی سینی کابل

چهار راهی سینی کابل
چهار راهی سینی کابل یک وسیله پر استفاده در سیم کشی برق ساختمان، برای نگهداری و هدایت کابل ها می باشد این محصول انواع مختلفی دارد، که تنوع سایز در چهار راهی سینی کابل موجب شده تا به راحتی بتوان از این محصول استفاده کرد. با کیفیت ترین چهار راهی سینی کابل را از شرکت سریر صنعت بخواهید.

کاربردهای چهار راهی سینی کابل

چهار راهی سینی کابل را جزء مهم ترین وسیله ها در تاسیسات و برق کشی ساختمان ها قرار می دهند زیرا توسط این وسیله مهم کابل های برق را می‌ توان به سه جهت مختلف انشعاب داد و در قسمت هایی که لازم است این انشعابات انجام بگیرند جزء آسان ترین روش ها می باشد. برای ساخت چهار راهی سینی کابل از متریال های مختلفی استفاده می شود که نوع آلومینیوم آن جزء محبوب ترین ها محسوب می گردد.
معمولاً چهار راهی سینی کابل را با گلوانیزه گرم و سرد پوشش می دهند که برای استفاده در محیط های مرطوب و تاسیسات صنعتی به خصوص صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بهتر است تا از چهار راهی سینی کابل مقاوم به رطوبت و خوردگی انتخاب شود.
خوب است بدانیم که چهار راهی سینی کابل را می‌ توان از متریال های مختلفی مانند استیل، آهن رنگ شده و حتی پلاستیک های ضخیم نیز تولید کرد ولی اکثر سینی برق از فلزات مقاوم تولید می شود که در برابر خوردگی مقاومت خوبی دارند به همین جهت بهتر است تا تجهیزات جانبی این سینی ها مطابق یکدیگر باشد تا از لحاظ طول عمر و کارایی با هم برابری کنند.

خرید چهار راهی سینی کابل از شرکت سریر صنعت

نکات مهمی وجود دارد که در حین انتخاب و خرید چهار راهی سینی کابل باید به آنها دقت کرد تا خرید مناسبی را انجام دهید از جمله:
دقت به ارتفاع چهار راهی سینی
توجه به زاویه چهار راهی سینی بر حسب درجه
ضخامت ورق چهار راهی سینی
نوع پوشش گالوانیزه سرد یا گرم
در حال حاضر انواع مختلفی از چهار راهی سینی کابل در بازار وجود دارد که توسط شرکت های مختلف به بازار عرضه می گردد، اما در بین این تنوع بالا چهار راهی سینی کابل سریع سریر صنعت جزء انتخاب اول خریداران قرار می گیرد.
چهارراهی سینی کابل شرکت سریر صنعت دارای ویژگی های خاصی است که خرید این چهارراهی سینی کابل می تواند مزایای زیادی برای خریداران به وجود بیاورد از جمله:
دارای طول عمر بسیار بالایی هستند.
از لحاظ اندازه در سایزهای متنوع تولید می شوند و در برابر ضربه، استحکام و مقاومت خوبی دارد.
جهت استفاده در مناطقی با آب و هوای مرطوب مناسب است.
لبه های آن کاملاً صاف است و در حین استفاده هیچ گونه خسارتی به وجود نمی آورد.
غیر قابل اشتعال هستند تنوع بالایی در اتصالات این سینی ها وجود دارد مقاومت خوبی دارد و تحمل وزن بالا جزو ویژگی های آن است در سیستم های تاسیسات برقی به راحتی می توان از آنها استفاده کرد این چهار راهی ها دارای لبه های صاف ای هستند که به هیچ عنوان در حین استفاده افراد صدمه وارد نمی کنند
با خرید چهار راهی سینی کابل از شرکت سریر صنعت علاوه بر پرداخت هزینه‌ های مقرون به صرفه از کیفیت و ویژگی های این محصول نیز اطمینان بالا پیدا می کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١