به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

سه راهی سینی کابل

سه راهی سینی کابل

سه راهی سینی کابل
سه راهی سینی کابل وسیله مهم کاربردی در سیستم های برق کشی ساختمان ها می باشد. این وسیله برای مکان هایی که لازم است سیم کشی به دو مسیر مختلف هدایت شود مورد استفاده می باشد. معمولاً این سینی را از جنس گالوانیزه تولید می کنند. شرکت سریر صنعت با کیفیت ترین نوع سه راهی سینی کابل را تولید می نماید.

سه راهی سینی کابل چیست؟

سه راهی سینی کابل یک وسیله ای است که برای پشتیبانی از کابل ها در برابر تغییر مسیرها و مهار آنها در یک جهت مورد استفاده قرار می گیرد.معمولاً سه راهی سینی کابل را از جنس گالوانیزه تولید می کنند و به صورت مشبک می باشد.
برای تولید سه راهی سینی کابل از گالوانیزه گرم و سرد با ضخامت های یک میلی متر تا یک و نیم میلیون متر استفاده می کنند و با کمک گرفتن از آبکاری گالوانیزه و جوشکاری این سه راهی ها تولید می شود.
از لحاظ نوع عرض، ارتفاع و طول سه راهی ها در تنوع بسیار زیادی تولید می‌ گردد، که به راحتی افراد تاسیساتی می‌ توانند مناسب با نیاز خود این محصول را تهیه کنند.
استفاده از سه راهی سینی کابل موجب می‌ شود تا سیم های برق در مسیر حرکت خود کاملاً مرتب بوده و مانع از برخورد کابل ها با یکدیگر می شود.
امکان تولید سه راهی سینی کابل برای محیط های با دمای بالای ۳۰۰ درجه نیز وجود دارد و از فولاد ضد زنگ استفاده می کنند. همچنین از سه راهی سینی کابل تا دمای منفی ۲۰۰ درجه فارنهایت نیز می توان استفاده کرد.
سه راهی سینی کابل

ویژگی ها و کاربرد سه راهی سینی کابل

می‌ دانیم که سه راهی سینی کابل در ابعاد مختلفی تولید می شود، استفاده از این سینی ها در سیستم برق کشی ساختمان ها بسیار زیاد است. اما خوب است بدانیم که ویژگی‌ های این سینی ها چگونه است.
تمامی سه راهی سینی کابل در برابر رطوبت مقاومت خوبی دارند اما متناسب با نوع گالوانیزه مورد استفاده این مقاومت ها تغییر می کند، در برابر اشعه های مضر خورشید مقاومت بالایی دارد و به راحتی دچار آسیب نمی شود، همچنین در برابر محیط های اسیدی نیز نسبت به نوع اسید مقاومت خوبی دارد.
ویژگی مهم دیگر سه راهی سینی کابل این است که نسبت به نوع نردبانی از امنیت بیشتری برخوردار می باشد و به دلیل وجود سوراخ هایی که بر روی سینی قرار دارد امکان رد و بدل شدن هوا در آن به راحتی به وجود می آید.
بیشترین موارد استفاده و کاربرد سه راهی سینی کابل در ساختمان‌ های بزرگ مانند سالن ها، پارکینگ‌ ها، ادارات، مدارس و دانشگاه‌ ها و تمامی مراکزی که در آنها سیم کشی و برق کاری در ابعاد گسترده انجام می پذیرد برای انتقال و تغییر مسیر سیم ها و کابل ها مورد استفاده است.
همچنین در مواقعی که قرار است چندین رشته کابل را از کابل اصلی جدا کرده و به عنوان انشعاب از آنها استفاده کنیم از این طراحی ها به کار می برند.
با توجه به تنوع بالای سه راهی سینی کابل از لحاظ متریال و همچنین سایز بندی بهتر است تا با کارشناسان ماهر در شرکت سریر صنعت مشورت کرده و مطابق نیاز خود با کیفیت ترین نوع سه راهی سینی کابل را از این شرکت تهیه کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١