به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

ریل سی چنل

ریل سی چنل

ریل سی چنل
ریل سی چنل که در صنعت برق یک ابزار بسیار مهم می باشد که وظیفه نگهداری و ساپورت لوله های فولادی، کابل ها، لوله های فاضلاب و لوله های آب را با کمک بست های دو تکه در جای خود را بر عهده دارد. ریل سی چنل عرضه شده توسط شرکت سریر صنعت جزء با کیفیت ترین های بازار است.

ریل سی چنل چیست؟

ریل سی چنل از اتصالات بست لوله است که به عنوان نگهدارنده بست های دو تکه، بسته های آتش نشانی، بست های ریگلاژی در تاسیسات ساختمان ها، به منظور زیبایی و مرتب کردن انواع مختلف بست ها کاربرد دارد.
به طور کلی وظیفه ریل سی چنل محافظت از سیم و کابل های برق و جلوگیری از بی نظمی و پخش شدن سیم و کابل ها می باشد.
ریل سی چنل مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار های عمودی دارد. به همین جهت از آن در موارد متعددی می‌توان به راحتی استفاده کرد. معمولاً ریل سی چنل را به صورت گالوانیزه گرم و سرد تولید می کنند که هر کدام از آن‌ ها در موارد و مصارف خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.
معمولاً ریل سی چنل از ابعاد مختلفی برخوردار است که آن را از ورق های با ضخامت بین ۸ صدم تا ۲ میلی متر تولید می کنند،عرض ریل سی چنل بین ۲۰ میلی متر تا ۳۰ میلی متر است، همچنین تفاوت طول ریل سی چنل ۱ تا ۲ میلی متر می باشد. بیشترین ورق مورد استفاده در روند تولید ریل سی چنل ورقه فولاد است و روکشی که بر روی این ورق قرار می گیرند روکش فابریک و گرم می باشد.
ریل سی چنل را قبل از عرضه به بازار توسط آزمایش های مختلف بررسی کرده و سطح کیفیت آن را مشخص می‌ کنند زیرا استقامت ورق های به کار برده شده در این ها اهمیت زیادی دارد و باید بتواند وزن تقریبی محاسبه شده در آزمایشگاه و بخش کنترل فنی را به خوبی تحمل کند.
ریل سی چنل

انواع ریل سی چنل و کاربردهای آن

استفاده از ریل سی چنل برای نگهداری انواع کابل و لوله موجب آسان تر کردن کارها شده، زیرا این ریل ها در انواع مختلفی وجود دارد که به راحتی می توان از نمونه های مختلف در مصارف خاص استفاده کرد.

برخی از انواع ریل سی چنل عبارتند از:

ریل سی چنل گرم
ریل سی چنل سرد
ریل سی چنل استیل
ریل سی چنل مخصوص کابل
ریل سی چنل عایق دار
تمامی ریل ها بر اساس استانداردهای iso و bs تولید می‌ شوند به همین منظور استفاده از آنها در شرایط مختلف به راحتی امکان پذیر است.
معمولاً برای جلوگیری از زنگ زدگی ریل سی چنل آن را تحت پوشش گرم قرار می دهند تا سطح آن کاملا صاف و صیقلی گردد. بیشترین موارد کاربرد و استفاده از ریل سی چنل تجهیز کردن کابل ها و ساپورت آن برای بالابردن انسجام، انتقال نیرو در خط های انتقال نیرو می باشد.
برای مراقبت از کابل های استاندارد برق از ریل سی چنل استفاده می کنند، همچنین در تاسیسات ساختمان ها و آپارتمان ها برای زیباتر کردن نمای ظاهری و مرتب قرار دادن سیم های برق از ریل سی چنل استفاده می‌ شود.
برای تهیه انواع ریل سی چنل در بالاترین سطح کیفیتی و مناسب ترین قیمت ممکن در بازار می توانید شرکت سریر صنعت را برای خرید این محصولات انتخاب کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١