به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

نردبان کابل

نردبان کابل

نردبان کابل
نردبان کابل سازه‌ ای است که برای آسان تر شدن کابل کشی در ساختمان های بزرگ و صنعتی و هدایت کابل ها در مسیرهای مشخص مورد استفاده قرار می گیرد. نردبان ها را معمولاً از جنس آلومینیوم و یا فولاد، به صورت دو ریل که با کمک واحدهای عرضی و رینگ های مختلف به یکدیگر متصل و تولید می‌ کنند، که بهترین نردبان کابل را می توانید از شرکت سریر صنعت بخواهید.

نردبان کابل چیست؟

به طور کلی باید گفت که نردبان کابل یکی از قویترین محصولاتی است که با کمک آن می توان از کابل ها در ساختمان های صنعتی پشتیبانی کرده و قابلیت انتقال و نصب کابل ها در مسافت های عریض و طویل طولانی را به وجود می آورد.
بهترین وسیله برای نصب سیم و کابل ها در مسیرهای عمودی نردبان کابل می باشد، زیرا توسط آن می توان تعداد زیادی از سیم و کابل را در مسیرهای عمودی انتقال داد و امکان محکم کردن کابل ها به بدنه نردبان ها با استفاده از بست های کمربندی وجود دارد.
البته این نکته نیز قابل ذکر است که از نردبان کابل می توان در مسیر های افقی نیز به راحتی استفاده نمود.
به طور معمول نردبان کابل را از ورق های گالوانیزه سرد و گرم تولید می‌کنند. در شرایطی که رطوبت محیط زیاد باشد بهتر است تا نردبان های کابل از گالوانیزه گرم استفاده شوند.
معمولاً فاصله پله ها در نردبان به صورت استاندارد ۲۵ سانت می باشد در صورتی که طول نردبان ۳ متر باشد تعداد ۱۰ پله و اگر ۲ متر باشد تعداد ۷ پله بر روی نردبان قرار می‌ گیرد.

اتصالات نردبان کابل

معمولاً نردبان ها را به صورت پیش ساخته تولید می‌ کنند و هر زمان که در طول انجام پروژه نیاز به تغییر مسیر های مختلف و افزایش و کاهش عرض نردبان باشد از اتصالات خاص استفاده می کنند، که این اتصالات موجب آسان تر شدن کار با نردبان کابل می شود.
انواع مختلفی از اتصالات نردبان کابل وجود دارد که استفاده از هر کدام از آنها در موارد خاص می تواند موجب سرعت بخشیدن به کار شود، که برخی از این اتصالات عبارتند از:

رابط نردبان کابل:

به افزایش مقاومت نردبانها و قرارگیری آن در حالت استاندارد کمک می کند

تبدیل نردبان کابل:

مناسب زمان هایی است که فضای نصب با نردبان همخوانی ندارد.

درپوش نردبان کابل:

که وظیفه آن جلوگیری از صدمه رسیدن به کابل ها می باشد.

زانوهای عمودی نردبان کابل:

مناسب برای استفاده در اختلاف سطح بین مسیر کابل کشی است

سه راهی و چهار راهی نردبان کابل:

برای تقسیم کابل ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی نردبان کابل

استفاده از نردبان کابل برای صرفه جویی در هزینه ها و مدیریت بهتر تجهیزات عمرانی کاملا مقرون به صرفه می باشد زیرا نردبان وظیفه مراقبت از سیم و کابل ها را به خوبی بر عهده می گیرد
برخی از مشخصات فنی نردبان کابل عبارتند از:
• عرض نردبانها بین ۵۰ میلیمتر تا ۱۰۰۰ میلیمتر وجود دارد.
• ارتفاع نردبان ها بین ۴۰ میلیمتر تا ۱۵۰ میلیمتر قابل ساخت است.
• امکان ساخت شاخه های نردبان در طول ۲ متر و ۳ متر هست.
• ضخامت ورق های به کار برده شده در نردبان کابل بین ۷ صدم میلی متر تا ۳ میلی متر می باشد.
• کابل‌ها را توسط بست های مخصوص به پله های نردبان ثابت می کنند.
شرکت سریر صنعت با ارائه نردبان کابل و اتصالات آن در بالاترین سطح کیفیت این محصول را با قیمت مناسب عرضه می کند.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١