به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

جعبه تقسیم آلومینیومی

جعبه تقسیم آلومینیومی

جعبه تقسیم آلومینیومی
جعبه تقسیم آلومینیومی کمک می کند تا تمامی اتصالات برقی از جلوی چشم حذف شده و در برابر خطرات مختلف و دمای بالا می‌ تواند از این اتصالات محافظت کند. انتخاب نوع مناسب جعبه تقسیم آلومینیومی یکی از مراحل مهم و حساس در ساختمان سازی ها می باشد. بهترین نوع جعبه تقسیم آلومینیومی را از شرکت سریر صنعت بخواهید.
مشخصات جعبه تقسیم آلومینیومی

مشخصات جعبه تقسیم آلومینیومی

جعبه های تقسیم به عنوان یک ابزار مهم برای انشعابات برق مورد استفاده هستند که از طریق این جعبه ها رشته‌ های سیم و کابل ها با کمک لوله فولادی ها و لوله های فلکسیبل منتقل می‌ شوند، امکان انشعاب در فضاهای مختلف با کمک این جعبه ها به وجود می آیند.
جعبه تقسیم آلومینیومی معمولاً درون خود ترمینال های مختلفی را جایی می دهد که بخش کاملی از سیستم حفاظت مدار الکتریکی با کمک این جعبه ها امکان پذیر است.
جعبه تقسیم آلومینیومی را از فلز آلومینیوم که با رنگ پودری استاتیک به شکل کامل پوشش داده اند می سازند این نوع جعبه های تقسیم دارای حفاظت و آیپی بالایی در برابر نفوذ گرد و غبار و همچنین آب به داخل آن تولید می‌ کنند، که با داشتن ظاهری زیبا و مقاومت بالا موارد استفاده و کاربرد جعبه تقسیم آلومینیومی بیشتر می ‌شود.
از جعبه تقسیم آلومینیومی در مکان های بیرونی که نیاز است تا از جعبه های شکیل تر استفاده گردد و همچنین به دلیل مقاومت بالا در برابر تابش نور خورشید استفاده می کنند. البته این جعبه ها در فضای باز هیچ گونه تغییرات محیطی بر روی آن تاثیر گذار نیست و کیفیت خود را حفظ می کند.
می دانیم که لوله های برق از سایز ۱۱ تا ۴۸ ساخته می شوند و به همین جهت امکان ورود لوله ها به جعبه تقسیم آلومینیوم از سایز ۲۰ تا ۵۰ در نظر گرفته می شود.
به کار بردن رنگ پودری الکترواستاتیک در جعبه های آلومینیومی دلیل بالایی است که در برابر رطوبت این جعبه ها مقاومت می کنند.
علاوه بر قرار دادن جعبه تقسیم برای انشعاب گرفتن در مسیر سیم ها و لوله ها این جعبه ها وظیفه مهار کردن و نگهداری از اتصالات برقی را به عهده دارد و به دلیل اینکه این سیم ها در جلوی چشم نباشد تا از خطرات احتمالی دست زدن افراد مختلف به آنها نیز محافظت گردد.
امکان نصب جعبه های فلزی آلومینیوم بر روی سقف، زیرزمین و یا پشت پنل های ورودی وجود دارد، به خصوص در ساختمان های تجاری و اداری می‌ توا ن به راحتی این جعبه تقسیم ها را در دیوار مخفی کرد. اما بهتر است از سوکت های مناسبی در جعبه استفاده شود تا وظیفه حفاظت از مدار را به خوبی به عهده بگیرد.
استفاده از جعبه تقسیم آلومینیوم در بخش های تاسیسات ساختمانی در هنگام تعمیر تاسیسات برقی موجب دسترسی راحت تر و سریع تر به سیم ها و کابل ها می گردد. به خصوص در زمانی که سیم و کابل های متعددی در تاسیسات برقی ساختمان ها به کار برده می‌ شود، استفاده از جعبه تقسیم می تواند دسترسی به آنها را راحت تر و سرعت کار را بالاتر ببرد.
با کمک شرکت سریر صنعت و استفاده از راهنمایی های آنها می توانید مناسب ترین نوع جعبه تقسیم آلومینیومی از لحاظ ابعاد و کاربری را انتخاب کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
تهران، سعدی شمالی، کوچه فرهاد، پلاک 8، واحد 2
33119578 - 33119576 - 33964072 - 33964085 - 33980477 - 33980478