به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

قوطی کلید

قوطی کلید

قوطی کلید

قوطی کلید  یکی از تجهیزاتی است که در سیم کشی ساختمان ها مورد توجه و استفاده زیاد است. به کار بردن قوطی ها در جایگذاری و نصب کلید و پریز نقش تاثیرگذاری در آسان تر شدن نصب این تجهیزات دارد. با کیفیت ترین قوطی کلید را شرکت سریر صنعت عرضه می‌ کند.

انواع قوطی کلید برق

قوطی کلید برق یکی از لوازم پرکاربرد در سیستم برق کشی ساختمان های مختلف می باشد که فضای مناسب برای نصب کلید و پریز را ایجاد می‌ کند. قوطی ها موجب فیکس شدن کلید و پریز می‌ شوند و همچنین به راحتی با کمک این قوطی ها کلید و پریز ها بر روی دیوار بدون آسیب نصب می گردند.
در واقع قوطی ها بر روی دیوارهای بتنی پیش ساخته قرار می گیرند و سیم های خروجی از تابلوها با کمک این قوطی ‌ها به کلید و پریز ها متصل می شود. قوطی ها دارای یک درپوش های خاصی هستند که مانع ورود به رطوبت و گرد و غبار به داخل تجهیزات برقی می گردد.
انواع مختلفی از قوطی کلید برق وجود دارد که برای نصب همه این قوطی ها بهتر است تا مراحل نصب آن به درستی صورت بگیرد.
برخی از انواع مختلف قوطی کلید برق عبارتند از:
قوطی رابط دار مواد نو
قوطی رابط دار رنگی
قوطی بست با رابط عمیق
قوطی بست بدون رابط
قوطی گالوانیزه
قوطی درایو یا کنافی
قوطی کشویی
قوطی کلید

ابعاد قوطی کلید و پریز

قوطی کلید و پریز تجهیزات بسیار کارآمد در بخش سیم کشی توکار و در برخی از موارد در برق کشی های روکار می باشد که به راحتی بر روی دیوار نصب شده و کلیه رشته سیم ها و متعلقات مربوط به کلید و پریز ها در داخل آن تعبیه می گردد.
این قوطی ها موجب بالاتر رفتن طول عمر کلید و پریزها شده و از جریان برق در برابر خطرات مختلفی مانند رطوبت، ضربه و غیره محافظت می کند، همچنین موجب ایجاد نظم در بین رشته سیم ها شده و سرعت تعویض و تغییر کلید و پریزها را افزایش می دهد. این وسیله با تمامی مشخصات خوبی که دارند در ابعاد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.
همه ما می دانیم که کلید و پریز ها در کشورهای مختلف دارای ابعاد و ظاهر فنی متفاوتی می باشند که باید برای استفاده درست مطابق استاندارد از قوطی هایی با ابعاد مناسب استفاده کرد. به طور کلی قوطی ها از لحاظ استاندارد ابعاد به سه دسته تقسیم بندی می شود که عبارتند از:

قوطی کلید و پریز بریتیش

این قوطی ها دارای ابعاد نسبتاً بزرگی هستند و فاصله دو پیچ کناری در قوطی کلید های بریتیش ۸ میلی متر است. به این قوطی ها mk گفته می‌شود و معمولاً از فلز گالوانیزه ساخته می گردد.

قوطی کلید و پریز جرمن

این قوطی جزء های استاندارد رایج می باشد که جهت نصب کلید و پریز ها در ایران بیشترین استفاده را دارد. ابعاد استاندارد این قوطی ها ۷ در ۷ می باشد و دارای عمق ۳ تا ۷ سانتی متر است که مناسب ترین عمق در کشور که موارد استفاده بیشتری دارد ۵ سانت می باشد. این قوطی برای کلید و پریز های معمولی و هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.

قوطی کلید کنافی

بشترین مورد استفاده از این قوطی برای دیوارهای کاذب یا کنافی است. از آنجایی که سطح کناف از حساسیت بالایی برخوردارند و قوطی های کنافی بدون تحمیل فشار بر روی این سطوح قابل نصب هستند.
انواع مختلف قوطی مناسب با کارکرد های خاص را از شرکت سریر صنعت در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت می توانید تهیه کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١