به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

اکسیژن متر پراب جدا

اکسیژن متر پراب جدا

اکسیژن متر پراب جدا
اکسیژن متر پراب جدا یک دستگاه مقاوم و ضد آب است که برای محاسبه اکسیژن های سیالات و اکسیژن محیط طراحی شده است. که با کمک این دستگاه می توان میزان اکسیژن موجود را در سخت ترین شرایط مشخص کرد. شرکت سریر صنعت با کیفیت ترین نوع دستگاه اکسیژن متر پراب جدا را ارائه می‌ دهد.

مشخصات اکسیژن متر پراب جدا

در بسیاری از شرایط اندازه گیری اکسیژن موجود در محیط و اکسیژن مایع اهمیت زیادی دارد. برای این منظور دستگاه مخصوص به نام اکسیژن متر تولید شده است که وظیفه این دستگاه مشخص کردن اکسیژن به دو شکل مایع و اکسیژن محیط می باشد.
معمولاً دستگاه اکسیژن متر پراب جدا به صورت کاملا استاندارد و ضد آب تولید می ‌شود و توانایی اندازه ‌گیری های اکسیژن bo و فشار هوا و دما را دارد.
در اینجا برخی از مشخصات مهم دستگاه اکسیژن متر پراب جدا را مورد بررسی قرار می دهیم که عبارتند از:
دستگاه اکسیژن متر دارای نمایشگر چندگانه است که تمامی عملیات بر روی آن مشخص می شود.
توانایی نمایش میزان اکسیژن و دما به صورت همزمان بر روی این دستگاه وجود دارد.
توانایی ذخیره کردن و بازخوانی حداکثر و حداقل مقدار های اندازه گیری شده را دارا می باشد.
در صورتی که به دستگاه نیاز نباشد به صورت خودکار برای ذخیره انرژی و باتری خاموش می‌ شود و این عمل در طول عمر باتری نقش تاثیرگذاری دارد.
تامین برق این دستگاه از باتری ۹ ولتی می باشد.
قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق رابط وجود دارد.
گزارش دمای اندازه گیری شده را بر حسب دو واحد سانتی گراد و فارنهایت مشخص می کند.
اکسیژن متر پراب جدا
معمولاً این دستگاه را از جنس پلاستیک سبک اما محکم تولید می‌ کنند، تا بتوان به راحتی از آن استفاده کرد.
نحوه اندازه گیری اکسیژن موجود در هوا توسط این دستگاه بسیار ساده است و بدین صورت است که ابتدا سری پراپ یا دیافراگم را باز کرده و چند قطره از محلول مخصوص را داخل آن می‌ریزند و سپس دوباره سری را در جای خود قرار می‌ دهند.
در این لحظه دستگاه را روشن می نمایند و به راحتی امکان اندازه گیری اکسیژن موجود در هوا مایعات و دمای هوا به وجود می آید.
بیشترین غذاهایی که نیاز به اندازه گیری اکسیژن محلول در آب دارند سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، امور تحقیقاتی، در بحث های محیط زیستی و همچنین سیستم‌ های پرورش ماهی در مخزن می باشد، که اهمیت اندازه گیری اکسیژن در این مراکز بسیار بالا است و به دقت مورد توجه قرار می گیرند. با اندازه دقیق می توانید میزان شوری و ارتفاع آب را به صورت دستی تنظیم نمایند.
نکته مهمی که در این دستگاه وجود دارد این است که در صورتی که سطح انرژی باتری به اندازه مناسب نباشد توسط آلارم کاربر را آگاه می کند.
در صورتی که قصد تهیه دستگاه اکسیژن متر پراب هستید، باید از طریق مراکز معتبر اقدام نمایید، که شرکت سریر صنعت یکی از مراکز معتبر و مناسب برای خرید این دستگاه محسوب می شود و با تهیه یک دستگاه از این مرکز می توانید از گارانتی و خدمات پس از فروش آن استفاده کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١