به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

کلمپ آمپر متر آنالوگ

کلمپ آمپر متر آنالوگ

https://sarirind.com/instrumentation/electrical-electronics-telecommunications/analog-clamp-meter.html
کلمپ آمپر متر آنالوگ دستگاهی است که شدت جریانی که از یک مدار می گذرد را اندازه گیری می کند. این دستگاه با کیفیت و دقت بالا با کمک حرکت عقربه تعبیه شده بر روی آمپرمتر که در روی صفحه نمایش وجود دارد اندازه گیری جریان AC و ولتاژ DC و همچنین مقاومت و دما را انجام می دهد. شرکت سریر صنعت، کلمپ آمپر متر آنالوگ را در بالاترین سطح کیفیتی به فروش می ‌رساند.

کلمپ آمپر متر آنالوگ چیست؟

کلمپ آمپر متر آنالوگ به صورت عقربه ای است که شدت جریان مدار را به صورت کاملا دقیق اندازه گیری می کند.
از آنجا که برق یکی از اختراعات مهم در حال حاضر می باشد استفاده از لوازم الکتریکی گسترش زیادی پیدا کرده است، لازم است تا میزان جریان و مقاومت ولتاژ لوازم به وسیله دستگاه های خاص اندازه گیری شده تا افراد و محیط پیرامون آنها در حالت کاملاً ایمن از این لوازم استفاده کنند.
با توجه به اینکه از کلمپ آمپر متر آنالوگ استفاده های زیادی می شود. در طی سال های گذشته با کمک تکنولوژی های روز دنیا این دستگاه ها نیز پیشرفت های خوبی کرده و توانایی اندازه گیری پارامترهای گوناگونی را به این دستگاه ها اضافه نموده اند.
پارامترهای جدیدی مانند: توان، اکتیو و راکتیو، آمپرمتر جریان مستقیم و متناوب، اندازه‌گیری ولت، تست دیود و تست اتصال کوتاه به صورت کاملا دقیق و کاربردی اندازه گیری می شود.
آمپر متر آنالوگ به صورت عقربه ای است که با یک صفحه مدرج اندازه گیری ها را به کاربر نشان می دهد و مانند نوع دیجیتال نیاز به محاسبات ریاضی دقیق ندارد.
برای اندازه گیری جریان در مدار های الکتریکی باید ابتدا آمپرمتر را با بار جریان سری نمود. یعنی سیم حامل جریان را قطع کرده و آمپرمتر را در مسیر عبور جریان قرار داد در برخی از مواقع امکان سری شدن آمپرمتر با سیم جریان وجود ندارد به همین جهت از کلمپ آمپرمتر استفاده می شود.
کلمپ آمپرمتر یک بدنه مستحکم و قوی دارد و استفاده از آن بسیار راحت می باشد. این دستگاه از پراب دمای مجزا برخوردار است و استفاده از منبع تغذیه باتری فعالیت‌ های خود را انجام می‌ دهد.
کلمپ آمپر متر آنالوگ

مشخصات فنی آمپر متر کلمپی آنالوگ

آمپر متر کلمپی آنالوگ موارد استفاده متعددی دارد و به دلیل آسان بودن نحوه کارکرد این دستگاه افراد زیادی تمایل دارند تا از این دستگاه برای انجام کاربردهای مختلف استفاده کنند.
دستگاه آمپرمتر عقربه ای آنالوگ بر اساس نوع ولتاژ قابل محاسبه در تنوع متعددی وجود دارد، که مناسب برای کارکردهای خاص است.
با بررسی دقیق مشخصات فنی آمپر متر کلمپی آنالوگ می‌ توانیم به درستی با این دستگاه آشنا شده و نحوه کارکرد آن نیز آسان تر شود.
در اینجا برخی از مشخصات فنی آمپر متر کلمپی آنالوگ را مورد بررسی قرار می دهد از جمله:
توانایی اندازه گیری انواع جریان مستقیم مانند DC را دارد.
به راحتی می تواند جریان های متناوب AC را به صورت دقیق اندازه گیری کند.
امکان نمایش حداقل و حداکثر جریان را دارد.
سایز حلقه دستگاه امپر متر کلمپی به گونه ای است که می توان در موارد مختلف از آن استفاده کرد.
دقت بالایی در اندازه گیری و قدرت نمایش اعداد بر روی صفحه نمایش آن وجود دارد.
دستگاه کاملا مطابق استانداردهای بین المللی تولید می ‌شود.
شرکت سریر صنعت با عرضه آمپر متر کلمپی آنالوگ در بالاترین سطح کیفیت این محصول را با قیمت کاملا اقتصادی به فروش می رساند و با ثبت سفارش در این مرکز می توانید یک خرید خوب انجام دهید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١