به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

مولتی متر TRUERMS

مولتی متر TRUERMS

مولتی متر TRUERMS
مولتی متر  TRUE RMS یک دستگاه با قابلیت اندازه گیری چند پارامتر مختلف است که به راحتی در موارد الکتریکی و الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد. از این دستگاه برای اندازه گیری مقاومت جریان ولتاژ، ظرفیت خازن، فرکانس و بسیاری از موارد دیگر استفاده می کنند. بهترین نوع دستگاه TRUE RMS مولتی متر را در شرکت سریر صنعت عرضه می کنند.

مولتی متر TRUE RMS چیست؟

مولتی متر TRUE RMS یک دستگاه پرکاربرد است که قابلیت اندازه گیری چندین پارامتر مختلف در بخش های الکتریکی و الکترونیکی رازدارد که مورد اهمیت زیادی واقع می شوند. در حال حاضر از این دستگاه که دارای دقت بسیار بالایی می باشد برای اندازه گیری عواملی مانند‌: مقاومت جریان ولتاژ، ظرفیت خازن، فرکانس و حتی دما استفاده می کنند. این دستگاه در تنوع بسیار زیادی به شکل های رومیزی، قلمی، پرتابل و جیبی تولید می شود که هر حرفه و صنعت مطابق با نیاز خود می تواند انواع مختلف این محصول را تهیه کند.
مولتی متر ها در دو مدل دیجیتال و آنالوگ تولید می شوند که بر روی نمونه های دیجیتال یک صفحه نمایش بزرگ قرار دارد. معمولا در وسط دستگاه‌ مولتی متر یک سلکتور قرار می‌زدهند که این سلکتور توانایی نمایش رنج های متعدد از ولتاژ و جریان مقدار اهمی و مقاومت را دارد.
همان طور که گفته شد با توجه به نحوه کارکرد دستگاه مولتی متر، گاه جز اساسی ترین ابزار تعمیرکاران و مهندسان و افرادی که در حرفه ای الکترونیک فعالیت می ‌کنند، می ‌باشد. از این دستگاه در هر کارگاه و تعمیراتی حتماً یک نمونه دیجیتال یا آنالوگ وجود دارد. البته در حال حاضر دیگر نمونه های آنالوگ منسوخ شده و در بیشتر موارد از مدل‌ های دیجیتال استفاده می‌ گردد.
مولتی متر TRUE RMS در نمونه های مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای مشخصات خاصی هستند از جمله:

مولتی متر دیجیتال

که از این وسیله برای اندازه گیری کمیت های مختلف استفاده می‌ شود و این کمیت ها را با رقم بر روی صفحه نمایش نشان می دهد.
مولتی متر انبری: نوع دیگری از مولتی متر دیجیتال است که در انتهای آن یک انبر وجود دارد و استفاده از این انبر برای مشخص کردن جریان گذرنده از کابلها است، که با کمک گرفتن از این انبر، اندازه گیری جریان با سرعت بالا تر و راحت تر صورت می پذیرد.

مولتی متر آنالوگ

که این دستگاه در ظاهر با یک عقربه بر روی صفحه مدرج عمل می کند و یک سلکتور یا ترمینال بر روی آن وجود دارد که با تنظیم صفر و دو سیم رابط عمل می نماید.
مولتی مترهای دیجیتال با قابلیت های بسیار مختلف در بازار یافت می شود که به راحتی می‌ توان مناسب با نیاز خود این محصول را پیدا کرد.
اما در اینجا بهتر است تا با برخی از مشخصات و ویژگی های مولتی متر TRUE RMS آشنا شویم از جمله:
امکان اندازه گیری ولتاژ AC در بازه های ۱۰۰۰ میلی ولت تا ۱۰۰۰ ولت
اندازه گیری ولتاژ DC در بازه ۱۰۰۰ میلی ولت تا ۱۰۰۰ ولت
اندازه گیری مقاومت در محدوده ۱۰۰۰ تا ۵۰ مگا
امکان اندازه گیری دما با استفاده از ترموکوپل نوع J و نوع K
امکان اندازه گیری مقدار ظرفیت خازن
امکان ثبت و ذخیره اطلاعات و داده ها و همچنین بازخوانی آنها
داشتن رزولوشن نمایش تا یک صدم آمپر
بدون صرف وقت و هزینه می توانید از طریق شرکت سریر صنعت بهترین و با کیفیت ترین نوع دستگاه مولتی متر TRUE RMS را به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش آن تهیه نمایید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١