به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

بادسنج پراب جدا

بادسنج پراب جدا

بادسنج پراب جدا
بادسنج پراب جدا یک وسیله برای اندازه گیری فلو هوا و رطوبت نسبی می باشد که با توجه به اندازه کوچک بادسنج پراب جدا از محبوبیت خاصی برخوردار است. همچنین این دستگاه ها مجهز به سیستم های ضد آب است که موجب بهبود عملکرد آن می ‌شود. بهترین نوع بادسنج پراب جدا را از شرکت سریر صنعت تهیه کنید.

ویژگی های بادسنج پراب جدا

باد سنج پراب جدا یکی از دستگاه های پرکاربرد است که با دقت بسیار بالایی ساخته می شود. این دستگاه دارای ترمیستور می باشد که به عنوان سنسور درجه حرارت عمل می کند و دارای باتری بسیار بادوام برای اندازه گیری دقیق فشار هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این دستگاه دارای ریزپردازنده های دقیقی است که به راحتی محاسبات را درون خود انجام داده و قابلیت نمایش دوگانه باد را بر روی صفحه نمایش دارد.
این دستگاه می‌تواند فلو هوا یا سرعت هوا را بعلاوه دما و مقادیر ماکسیمم و مینیمم و همچنین متوسط این مقادیر را اندازه گیری کرده و در حافظه داخلی خود نگهداری کند. امکان اندازه گیری ۲۰ نقطه برای میانگین گرفتن فلو هوا بر روی این دستگاه ها وجود دارد.
در این جا برای آشنایی بیشتر با ویژگی های دستگاه باد سنج پراب جدا به بیان برخی از مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی که بر روی این دستگاه ها وجود دارد می پردازیم از جمله:
بر روی این دستگاه ها قابلیت اندازه گیری و نمایش همزمان سرعت باد و دما وجود دارد.
دقت اندازه گیری سرعت باد از ۰ تا ۳۰ متر بر ثانیه است.
ریز پردازنده های بر روی این دستگاه تا ۸ رقم با دقت عمل می کند.
دقت بالای این دستگاه در اندازه گیری دما از منهای۱۰ درجه سانتیگراد تا مثبت ۴۰ درجه سانتیگراد می باشد.
بر روی این دستگاه یک فن ضد آب طراحی و تعبیه شده است.
به طور معمول مجهز به کارت حافظه هستند.
امکان نگهداری تعداد بالایی از اطلاعات را در حافظه دارد.
به راحتی می‌ توان درجه سانتیگراد و یا فارنهایت را بر روی این دستگاه ها انتخاب کرد.
خاموش شدن دستگاه به شکل کاملاً خودکار انجام می شود.
برخی از نمونه های این دستگاه ها قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق پورت usb را دارند.
اغلب مدل ‌های دستگاه باد سنج دارای نور پس زمینه می باشد که به راحتی در مکان های تاریک و شب می توان از آن استفاده کرد.
به طور کلی این دستگاه ها با کمک حافظه ۲۰۴۴ عالی و همچنین نرخ نمونه ‌برداری قابل تنظیم به یک دیتایلگر ای قدرتمند تبدیل می شود که به راحتی تمامی اطلاعات خود را می‌ تواند به کامپیوتر منتقل کند و به همین سبب امکان اندازه گیری ماکسیمم و مینیمم را به شکل همزمان دارد.
بر روی اغلب این دستگاه ها نشانگر باتری کمبود و ضعف باتری وجود دارد که در صورت تمام شدن باتری قبل از خاموش شدن آلارم می دهد و به راحتی می تواند اطلاعات و داده ‌های خود را ذخیره کند.
در صورتی که قصد خرید دستگاه بادسنج پراب جدا را دارید همین حالا با بخش فروش شرکت سریر صنعت ارتباط برقرار کرده و پس از دریافت راهنمایی های لازم مناسب ترین نوع دستگاه ها را ثبت سفارش دهید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١