به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

کابل کولری

کابل کولری

کابل کولری
کابل کولری از انواع مختلف کابل های برق است. کابل کولری همان طور که از اسمش پیداست برای کابل کشی کولر استفاده می گردد. جنس هادی این کابل از مس بوده و دارای ولتاژ ورودی ۴۰۰ تا ۴۵۰ ولت و سطح مقطع ۱/۵ تا ۴ است که ضخامتی حدود ۷ میلی متر دارد. این کابل مناسب انواع کابل کولر آبی و کابل کولر گازی به عرضه می رسد.

معرفی کابل کولری

همان طور که می دانید یکی از وسایل سرمایشی مورد استفاده در منازل، فروشگاه ها، ادارات و غیره، کولر است. در هنگام خرید کولر باید به نکات زیادی توجه کرد که یکی از مهم ترین نکات کابل مورد استفاده می باشد.
کابل کولر در سایزهای متفاوتی تولید می شود که برای هر سایز برای یک کولر مناسب می باشد. اگر می خواهید بدانید کدام کابل برای کدام کولر مناسب است باید میزان ظرفیت سرمایشی نوشته شده روی پلاک کولر که به وات است را بر ۵/۳ تقسیم و در ۱۲ ضرب کنیم تا BUT به دست آید و به وسیله آن قطر مناسب کابل کولر را تشخیص دهید.
به طور کلی کابل کولری در انواع کابل کولر آبی و کابل کولر گازی در بازار موجود است. انواع کابل کولر آبی موجود، کابل مفتولی 500/300 ولت و کابل افشان 500/300 ولت می باشند. در این میان قیمت کابل افشان کولر نیز ارزان تر از کابل مفتولی کولر بوده است.

کابل کولر گازی

از دیگر نام های کابل کولر گازی می توان به کابل کولر اسپلیت، کابل فرمان کولر گازی و کابل شیلد کولر گازی اشاره کرد که برای کابل کشی کولر گازی مناسب است. لازم به ذکر است که این کابل مختص کولر گازی می باشد و برای کولر آبی مناسب نیست. برای عبور جریان بهتر در کابل کولر گازی باید کابل طول زیاد و وصله نداشته و تکه تکه و چسب خورده نباشد.
در زمان استارت کولر، کابل کولر گازی باید ۱٫۵ برای حالت عادی جریان الکتریکی را عبور دهد.
به عنوان مثال اگر BYU کولر گازی ۱۸ هزار بود و کابل دارای ۱۰ متر طول باشد باید از کابل ۲/۵×۲ استفاده گردد و اگر BUT کولر ۱۸ تا ۳۲ هزار بود و کابل کولر گازی ۲۰ متر طول داشت باید از کابل کولری با سایز ۴×۲ استفاده شود.
کابل کولری

قیمت مناسب کابل کولری در شرکت سریر صنعت

برای خرید کابل کولری باید معیار های زیادی را مد نظر گرفت. وزن کابل همواره نمی تواند به عنوان معیار مناسبی برای خرید کابل کولری در نظر گرفته شود.
همچنین نباید قیمت کابل کولر را معیار خرید در نظر گرفت زیرا بسیاری از فروشندگان کابل های ۱/۵ کولری را با قیمت کابل کولری ۲/۵ به فروش می رسانند.
پس برای خرید بهترین و با کیفیت ترین کابل کولری باید به مراکز معتبر مراجعه کرد. زیرا فروشنده و تولید کننده گان با سابقه بالا، کابل و سیم را با بالا ترین استاندارد تولید و به فروش می رسانند.
شما می توانید برای بهره مندی و از قیمت مناسب و کیفیت بالا به شرکت سریر صنعت مراجعه کنید و محصول خود را سفارش دهید.
این شرکت محصولات خود را به صورت اینترنتی و بدون دخالت واسطه ها به طور مستقیم به بازار ارائه می کند.
جهت ثبت سفارش و خرید محصول با مشاوران شرکت سریر صنعت تماس بگیرید و بهترین کابل را با داران بودن استاندارد های لازم خریداری کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١