به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

کابل کواکسیال

کابل کواکسیال

کابل کواکسیال
کابل کواکسیال یک نوع کابل انتقال داده محافظت شده است که از دو رسانای هم محور ساخته شده و معمولاً به وسیله یک عایق از جنس پلیمر یا پلاستیک روکش می شود. کابل کواکسیال در چند مدل پرکاربرد تولید می‌ گردد، که هر کدام در بخش های خاصی مورد استفاده قرار می ‌گیرند. بهترین نوع کابل کواکسیال را از شرکت سریر صنعت بخواهید.

همه چیز درباره کابل کواکسیال

کابل کواکسیال یک کابل الکتریکی است که وظیفه آن انتقال دیتا و داده ها از یک نقطه به نقطه دیگر می باشد. این سیم ها را معمولاً با یک عایق پلی اتیلن روکش می کنند، تا استفاده از آنها راحت تر باشد و در برابر حرارت محافظت می کند.
کابل کواکسیال به دلیل سرعت بالایی که در انتقال داده ها دارد در بازارهای جهانی از محبوبیت خوبی برخوردار می باشد و معمولاً این کابل از چهار لایه و عنصر تشکیل می ‌شود از جمله:
در مرکز کابل یک هادی از مس وجود دارد که تمامی اطلاعات تصویری از آن عبور می نماید.
اطراف سیم مسی را با کمک یک عایق پلاستیکی کاملا پوشش می‌ دهند.
یک مفتول مسی بافته شده در هسته ای سیم قرار می دهند تا از تداخل های الکترومغناطیسی پیشگیری کند.
لایه خارجی سیم را با یک پوشش پلاستیکی مقاوم پوشش می دهند تا از قسمت های داخلی سیم به خوبی محافظت کند.
مزیت های زیادی در استفاده از کابل کواکسیال وجود دارد مانند ارزان بودن سیم کشی و نصب آسان و راحتی حمل و نقل آن و مهم متر از همه مقاومت بالا در برابر تداخل های الکترومغناطیسی و همچنین داشتن ظرفیت انتقال دیتا با حداکثر سرعت می باشد.
با توجه به تمامی مزایایی که کابل کواکسیال دارد خوب است بدانید که در صورت محافظت نکردن از این کابل و خراب شدن بخشی از آن لازم می شود تا کل کابل شبکه را تعویض نمایید.
انواع مختلفی از کابل کواکسیال وجود دارد که هرکدام از این کابل ها با توجه به ضخامت و قطر مورد نظر در بخش های خاصی به کار می روند.
کابل کواکسیال

کاربرد کابل کواکسیال

همانطور که گفته شد کابل کواکسیال وظیفه انتقال داده ها و اطلاعات را به عهده دارد. معمولاً کابل کواکسیال به دلیل داشتن پوشش مس بافته شده و عایق داخلی دارای ظاهری گرد و ضخیم است که رسانه‌ ی مرکزی کابل توسط این عایق به شکل منعطف محصور شده و محافظت می گردد.
کاربرد کابل کواکسیال بسیار گسترده است و در موارد زیادی به راحتی می‌ توان از این کابل ها استفاده کرد. برخی از بیشترین موارد استفاده و کاربرد کابل کواکسیال عبارتند از:
استفاده از این کابل در شبکه‌ های رایانه‌ ای بسیار زیاد است.
برای تنظیم تلویزیون به راحتی از کابل کواکسیال می توان استفاده کرد.
در دسته سیم کشی های ماهواره و اتصال آن به تلویزیون جز بهترین گزینه های موجود می باشد.
در سیستم دوربین مداربسته از این کابل ها استفاده می کنند.
از انواع کابل کواکسیال در تجهیزات نظامی استفاده های متعددی می شود.
نکته مهم در هنگام تهیه انواع کابل کواکسیال این است که باید جهت انتقال تصویر یا صوت و همچنین به فاصله بین تجهیزات دقت زیادی کرده و نوع مناسب را انتخاب کرد، تا کاربری آن بهتر باشد.
شرکت سریر صنعت با عرضه انواع مختلف کابل کواکسیال در بالاترین سطح کیفیتی و قیمت مناسب امکان دسترسی راحت تر به این محصول را برای همه خریداران به وجود آورده است.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١