به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

کابل زره عایق دار

کابل زره عایق دار

کابل زره عایق دار
همان طور که از نام کابل زره عایق دار پیداست این کابل در برابر آسیب های محیطی محافظت شده در حالی که کابل های محافظت نشده در برابر عوامل محیطی بسیار آسیب پذیر هستند. این کابل؛ دسته ای از کابل های افشان بوده که قدرت هادی بالایی داشته و امروزه عمدتا در سیستم های انتقال برق از زمین، استفاده می گردد.

معرفی انواع کابل زره

به مجموعه ای از یک یا چند سیم که توسط لایه ایی محافظ پوشیده شده است کابل گفته می شود‌. کاربرد کابل در صنایع الکتریکی بسیار زیاد و گسترده است. کابل ها با توجه به نوع کاربرد از اجزای متفاوتی تشکیل می شوند.
با پیشرفت علم و فناوری و نیاز روز افزون بشر به ارتباطات کابل های زیادی تولید و به بازار عرضه می شود. همان طور که مستحضر هستید استفاده از کابل های مناسب در سیستم های متفاوت از بروز بسیاری از مشکلات جلو گیری می کند.
یکی از انواع کابل های موجود در بازار کابل زره است که به دلیل کارآیی زیاد توانسته متقاضیان زیادی را به خود جذب کند. در واقع یکی از کابل های مقاوم در برابر عوامل محیطی، کابل زره دار می باشد. این کابل به وسیله انواع پیوندهای الکتریکی محافظت شده است.
کابل زره به علت استحکام زیاد و مقاومت بالا یکی از پر فروش ترین کابل های موجود در بازار می باشد. کابل زره عایق دار از مقاومت بالایی نسبت به سیم های مفتولی برخورد دار است و به سیم کلاس پنج مشهور می باشد.

مشخصات کابل زره عایق دار

زره این کابل از جنس آلومینیوم و استیل می باشد تا در برابر آسیب و ضربه از کابل محافظت کند.
به طور معمول زره کابل های ضعیف و تک رشته ایی از آلومینیوم می باشد و کابل های بزرگتر و چند رشته ایی دارای زره استیل هستند. بین رشته های هادی و عایق، یک لایه میانی از جنس پلی کلرید موجود می باشد که از ارتباط بین آن ها جلوگیری می نماید.

کاربرد های انواع کابل زره

کابل زره عایق دار دارای کاربردهای زیادی می باشد به همین دلیل در بازار انواع متفاوتی دارد و مشتریان می توانند با توجه به نوع نیاز خود از آن خریداری کنند. انواع کابل زره موجود در بازار عبارتند از:
کابل زره دار چند رشته ایی با زره فولادی
کابل مسلح فشار ضعیف با زره سیمی و مفتولی
کابل زره دار فشار ضعیف با زره نواری
کابل زره دار تک رشته ای با زره آلومینیومی
کابل زره دار فشار متوسط با زره نواری

به دلیل استقامت بالای این کابل ها بیشتر در مکان های آسیب پذیر و خطر ناک مورد استفاده قرار می گیرند. بیشترین کاربرد این کابل ها در صنایع نفت و گاز و همچنین در محیط های ضربه پذیر است. همچنین می توان از این کابل برای انتقال جریان فشار قوی زیر زمین استفاده کرد.
شرکت سریر صنعت ارائه دهنده بهترین نوع کابل زره دار می باشد مشتریان محترم برای خرید به این شرکت مراجعه کنند. محصولات این شرکت دارای ضمانت می باشند و دارای قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه هستند.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١