به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

کابل شیلد دار

کابل شیلد دار

کابل شیلد دار
کابل شیلد دار نوعی کابل می باشد که از اطلاعات قرار داده شده در کابل ها در برابر اتصالات و تداخل های الکتریکی محافظت می کند، این محصول دارای کیفیتی بسیار بالایی است و کاربردهای بسیار گوناگونی دارد.

معرفی انواع کابل شیلد دار

امروزه استفاده از کابل ها و سیم ها در بخش ها و ظرفیت های مختلف زیاد شده که یکی از این کابل ها، کابل شیلد دار می باشد.
شایان ذکر است که بگوییم نام دیگر کابل های شیلد دار کابل های زره دار می باشد، کابل شیلد دار نوعی کابل می باشد که افزون بر داشتن یک لایه یا روکش معمولی یک روکش مضاعف هم دارد، این روکش هادی بر روی لایه اولی قرار می گیرد.
جنس این کابل ها از مس و یا آلومینیوم می باشد و همچون دیگر کابل ها و سیم ها دارای دو و یا چند سیم روکش دار می باشد که روی آنها رشته هایی از مس و یا آلومینیوم مشاهده می شود.
توجه کنید که پوشش pvc لایه بعدی این محصول می باشد و در اطراف شیلد و سیم ها قرار می گیرد و کارش محافظت از آنها است. همچنین تولید کنندگان از رنگ های متفاوتی برای پوشش pvc استفاده می نمایند، اما رنگ کابل های شیلد دار اکثرا طوسی می باشد.
مهم ترین ویژگی که باعث استفاده از کابل های شیلد دار می شود، جلوگیری از نویزها و جریان های خارجی است چرا که این موارد موجب می شوند در عملکرد کابل اختلال به وجود آید.
شیلدی که در کابل ها وجود دارد سبب می شود از به وجود آمدن میدان الکتریکی میان یک سیم با سیم های دیگر جلوگیری شود، فشار زیاد ولتاژ در بین سیم ها را از بین می رود و همچنین از انتقال ولتاژ در کابل هایی که فاقد شیلد هستند هم جلوگیری می کند.
دقت کنید که کابل های شیلد دار انواع گوناگونی دارند مانند : کابل شیلددار قدرت، کابل کنترل ( فرمان) شیلددار و کابل شیلددار افشان و مفتولی.
کابل شیلددار

کاربرد کابل های شیلد دار و مزایای آن

شایان ذکر است که بگوییم کابل های شیلد دار قابلیت پوشانندگی سیم ها هستند، مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارند، در برابر زنگ زدگی هم مقاوم هستند، دوام بالایی دارند، از استحکام کششی برخوردار هستند و انعطاف پذیری بالایی هم داشته اند.
از کاربردهای کابل شیلد دار می توان به استفاده آن در شبکه های مخابراتی، شبکه های انتقال تصویر همچون دوربین های مدار بسته و شبکه های کامپیوتری اشاره کرد.
جلوگیری از ورود نویز در سیم سبب شده که این محصول در شبکه های مخابراتی مورد استفاده قرار گیرد، چرا که استفاده از سیم ها و کابل های عادی در چنین جاهایی سبب تداخل در ارتباطات شده و عملکرد شبکه مورد نظر به شدت افت می کند.
اگر شما هم دوست دارید محصول مورد نظر را از مجموعه سریر صنعت به صورت آسان و بدون واسطه خریداری کنید، با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١