به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

براس بوش

براس بوش

براس بوش
براس بوش جزء ابزارهای پرکاربرد در صنعت برق است که جهت اتصال ایمن لوله فولادی به باکس و قوطی های کلید به کار برده می شود، معمولاً این محصول را از جنس برنج، گالوانیزه و یا چدن تولید می کنند و در مدل های مختلف با توجه به کاربردهای گوناگون قابل دسترس هستند.

معرفی براش بوش

براس بوش یکی از پرکاربردترین ابزاری است که در صنعت برق مورد استفاده قرار می گیرد، به طور معمول جنس این قطعه از برنج، گالوانیزه و یا چدن است، بیشتر از این ابزار برای اتصال لوله های گالوانیزه جهت انشعاب بیشتر به جعبه های تقسیم یا به قوطی های پریز و کلید استفاده می کنند.
این لوله ها و قوطی ها عموماً در ساختمان ها و محیط هایی کاربرد دارند که در راه‌اندازی تاسیسات آنها نیاز به لوله کشی فولادی است، مانند ساختمان کارگاه ها و کارخانجات مختلفی که رطوبت و مواد آلاینده در آنها به مراتب بسیار بیشتر از سایر فضاها می باشد، که وجود کابل ها در فضای این ساختمان ها موجب آسیب رسیدن به سیستم کابل کشی می‌ گردد.
از براس بوش در تاسیسات برقی برای نگهداری و حفاظت سیم ها در برابر خوردگی و رطوبت استفاده می ‌کنند؛ در واقع محل اتصال لوله های گالوانیزه با قوطی های جعبه های تقسیم باید به گونه‌ای محافظت و کاملاً با یکدیگر چفت شوند، که از نفوذ هر گونه رطوبت و آلودگی به داخل لوله ها که موجب خرابی کابل ها می گردند جلوگیری کند، که مهمترین ابزار در این حوزه می توان به براس بوش اشاره کرد.
براس بوش ها در دو مدل پایه بلند و پایه کوتاه تولید می شوند که بسته به شرایط از هر کدام این مدل ها باید استفاده کرد، که بهترین نتایج را به دنبال داشته باشد. حالت رزوه ای براس بوش امکان اتصال دو لوله فولادی یا گالوانیزه به یکدیگر را به آسانی فراهم می آورد.
جنس براس بوش
براس بوش
براس بوش

جنس براس بوش

همان طور که گفتیم براس بوش را از متریال های مختلف تولید می‌ کنند که در اینجا قصد بررسی برخی از پرکاربردترین این محصولات را داریم:

براس بوش فلزی

برای تولید براس بوش فلزی از متریال هایی مانند برنج و چدن بیشترین استفاده را می کنند؛ زیرا این فلزات در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم هستند. امکان تولید این نوع براس بوش در سایزهای مختلف وجود دارد و به همین جهت به آسانی در مراحل مختلف اتصال لوله ها، جعبه تقسیم و موارد دیگر از سایزبندی های این محصول استفاده می کنند.
در بین فلزهای مختلف براس بوش برنجی جزء پرکاربردترین ها قرار دارد زیرا این فلز در برابر حرارت و فشارهای ناشی از فرآیندهای صنعتی مقاومت بسیار خوبی دارد و به دلیل استفاده از مواد بدون جرقه این نوع براس بوش در محیط‌ هایی که گازهای انفجار نیز دارند استفاده می گردد.

براس بوش پلاستیکی

یک قطعه پلاستیکی مخروطی شکل است که جهت اتصال بوشن ها به قوطی کلید استفاده می شود، این نوع براس بوش در سایزهای مختلف متناسب با جعبه تقسیم از مواد درجه یک و با رنگ های متنوع تولید می گردد.

براس بوش pvc

براس بوش پی وی سی جز اتصالات پرکاربرد است که در سیستم های لوله کشی فاضلاب کاربرد گسترده ‌ای دارد، به دلیل مقاومت بالای این محصول در برابر عوامل فیزیکی، شیمیایی و سازگار بودن آن با انواع لوله ها و داشتن دو سر نامساوی برای اتصال لوله های غیر هم سایز جزء پر استفاده ترین ها محسوب می گردد.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١