به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

سه راهی لوله فولادی

سه راهی لوله فولادی

سه راهی لوله فولادی
سه راهی لوله فولادی یک وسیله کاربردی برای اتصال لوله های مختلف می باشد که در تاسیسات ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به شرایط قرار گیری سه راهی لوله فولادی در مسیرهای عبور لوله ها باید این محصول مقاومت بالایی داشته باشد. سه راهی لوله فولادی را از شرکت سریر صنعت در بالاترین سطح کیفیت بخواهید.

انواع سه راهی لوله فولادی

سه راهی لوله فولادی یکی از لوازم بسیار مهم در سیستم های تاسیساتی ساختمان ها می باشد. از سه راهی لوله فولادی در سیستم برق رسانی سیستم های آبرسانی و همچنین سازه های فلزی آتش نشانی استفاده می کنند.
معمولاً انواع سه راهی ها را با کمک دنده هایی بر روی آن به یکدیگر اتصال می دهند، سه راهی را در دسته بندی لوله های سبک و نیمه سنگین قرار می دهند که از لحاظ وزن و ضخامت به صورت استاندارد می باشند.
انواع مختلف سه راهی لوله فولادی وجود دارد که به راحتی می‌ تواند در بخش‌ های مختلف صنعتی و تاسیسات ساختمان ها مورد استفاده قرار بگیرد. سه راهی ها را معمولاً از فلز گالوانیزه تولید می کنند.
زیرا این فلز در برابر زنگ زدگی و رطوبت مقاومت بالایی دارد. بهترین گالوانیزه برای تولید سه راهی لوله فولادی گالوانیزه گرم است که به دلیل غوطه ور کردن این محصولات در فلز روی مذاب به شکل کاملاً استانداردی در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم می شود.
از آنجا که از طراحی های فولادی برای انشعاب گیری در لوله ها استفاده می شود معمولا این سه راهی ها در چند نوع وجود دارند. برخی از انواع آن را مورد بررسی قرار می دهیم از جمله:
سه راهی قائم یا ۹۰ درجه به منظور انشعاب و اتصالات فرعی مورد استفاده قرار می گیرد و این سه راهی ها از داخل با انحراف ۹۰ درجه دنده شده که با قطر لوله اصلی برابر است.
سه راهی ۴۵ درجه این سه راهی نیز از سمت داخل دنده شده و کاربرد آن در لوله کشی های فاضلاب بیشتر می باشد.
این تقسیم بندی از لحاظ شکل ظاهری سه راهی ها بود. سه راهی ها را از لحاظ نوع تولید و بررسی اتصالات به چند دسته و گروه تقسیم بندی می کنند که در اینجا آنها را نیز مورد بررسی قرار می دهیم از جمله:

طراحی لوله درزدار

این سه راهی ها به صورت درزدار تولید می شوند و از طریق جوش به یکدیگر اتصال پیدا می کنند. معمولاً از دستگاه جوش الکتریکی برای تولید این محصول با جریان آمپر بالا به کار می برند.

سه راهی لوله مانیسمان

این سه راهی ها به صورت کاملاً بدون درز تولید می شوند و معمولاً این سه راهی ها را در کارخانجات طی فرایند های خاصی تولید می کنند.

تولید سه راهی گازی و جوشی به روش نورد سرد

پس از تولید سه راهی ها معمولاً آنها را با استفاده از فلز روی روکش می کنند تا در برابر رطوبت مقاومت خوبی به دست بیاورد.
 تولید سه راهی گازی و جوشی به روش نورد گرم که تولید این مدل سه راهی ها از لحاظ اقتصادی هزینه بالاتری دارد. اما کیفیت آن بسیار بیشتر است و مناسب برای استفاده در فضاهای باز و رطوبتی می باشد.
سه راهی لوله فولادی

خرید سه راهی لوله فولادی

خرید سه راهی لوله فولادی تقریباً برای کلیه بخش‌ های ساختمانی که مورد لوله کشی قرار می گیرد لازم است. اما نکته مهم در خرید سه راهی لوله فولادی انتخاب نوع مناسب آن از لحاظ شکل ظاهری و همچنین نحوه تهیه می باشد.
با توجه به تنوع بالای سه راهی لوله فولادی بهتر است تا از مراکز فروش معتبر این محصول را تهیه کنید تا در صورت نیاز بتوانید راهنمایی های لازم را نیز بدست آورید.
با کمک گرفتن از شرکت سریر صنعت و استفاده از راهنمایی های کارشناسان حاضر در این مجموعه به راحتی می توانید مطابق کارکرد خود بهترین نوع سه راهی لوله فولادی را در کمترین زمان با قیمت مناسب تهیه کنید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
تهران، سعدی شمالی، کوچه فرهاد، پلاک 8، واحد 2
33119578 - 33119576 - 33964072 - 33964085 - 33980477 - 33980478