به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

پیچ و مهره سینی کابل

پیچ و مهره سینی کابل

پیچ و مهره سینی کابل
پیچ و مهره سینی کابل جزء مهم ترین تجهیزاتی است که بخش ‌های مختلف سینی کابل را به یکدیگر اتصال می دهد، این نوع پیچ ها به دلیل کاربرد زیادی که دارند باید از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار شوند تا در حین استفاده بتوانند وزن و نیروی وارده را تحمل کنند، تنوع بالای این نوع پیچ و مهره ها امکان انتخاب راحت تر را به وجود آورده است.

پیچ و مهره سینی کابل و انواع آن

پیچ و مهره سینی کابل از تجهیزات مهمی است که در سینی کابل ها وظیفه اتصال بخش های مختلف به یکدیگر را دارد، به طور کلی پیچ هایی که در سینی کابل مورد استفاده قرار می گیرند می توانند از اتصالات مختلفی مانند سه راهی، تبدیل، رابط و غیره را به پیکربندی اصلی سینی کابل اتصال دهند.
به دلیل اهمیتی که این گونه تجهیزات دارند به گونه‌ای طراحی می ‌شوند که در برابر خورندگی مقاومت خوبی داشته باشند؛ زیرا این نوع پیچ ها باید وزن بالای کابل ها را برای مدت زمان طولانی تحمل کند، به همین سبب استحکام و کیفیت آنها نقش تاثیرگذاری بر کیفیت سازه اصلی دارد.
با توجه به تنوع بالای اتصالات مختلف شرکت های تولید کننده اقدام به طراحی و ساخت پیچ های متنوع و متناسب با شرایط گوناگون کرده ‌اند. در حال حاضر با تنوع بالایی از این محصولات در بازار روبرو می شوید در اینجا به برخی از مهم ترین انواع پیچ و مهره سینی کابل اشاره می کنیم:

پیچ سر گرد و مهره:

از نام این محصول مشخص است که دارای سر کاملا گرد و عدسی شکل است.

پیچ شش گوشه و مهره:

در جهت تولید این نوع پیچ ها از متریال های مختلفی استفاده می شود که مقاومت کششی و استحکام خوبی را دارند.

پیچ سر گرد با مهره و واشر:

این نوع از پیچ ها به صورت دو سو و چهار سو به همراه مهره و واشر تولید و ارائه می گردد.
پیچ لنگری و مهره: شکل ظاهری این نوع پیچ ها تقریباً شبیه لنگر است و در متریال های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

پیچ شش گوشه با مهره و واشر:

این نوع پیج به همراه مهره و واشر ارائه می شود و از بهترین متریال ها در روند تولید آن استفاده می ‌کنند.

پیچ کله قارچی و مهره:

پیچ و مهره های کله قارچی معمولاً از فولاد تولید می شوند و در جهت اتصالات سیستم های خاص و همچنین در تعمیر سیستم‌های سینی کابل و براکت های پشتیبانی کاربرد دارند.
پیچ و مهره سینی کابل

عوامل موثر در انتخاب پیچ و مهره سینی کابل

به دلیل اینکه استفاده از پیچ و مهره باعث تسریع زمان نصب سینی کابل ها می شود و بهترین گزینه در مقابل پرچ یا جوشکاری است حجم استفاده از این پیچ ها به نسبت دیگر ابزارها بیشتر می باشد.
تنوع بالای این محصول سبب شده تا در اتصال قطعات و تجهیزات مختلف به آسانی از آنها استفاده کرد؛ اما همین تنوع که بالا از لحاظ شکل ظاهری و متریال های مورد استفاده در روند تولید سبب شده تا انتخاب پیچ و مهره سینی کابل با چالش هایی روبرو شود.
در اینجا مهم ترین عوامل موثر در انتخاب سینی کابل اشاره می ‌کنیم:
انتخاب ابعاد پیچ و مهره با توجه به وزن سازه کابل ها و همچنین نوع اتصالات و بار وارده بر آنها
انتخاب پیچ های استاندارد از لحاظ میزان وزن قابل تحمل، میزان درجه حرارت، شرایط محیطی و نوع کاربرد
انتخاب جنس مناسب پیچ و مهره با توجه به محیط مورد مورد استفاده

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١